Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 окт. 2011, 13:30 ч.

Подарък за 20 годишно дете

• 2 759
  • 16
  •   1
Отговори
  • на брега на морето
На 18 октомври една приятелка на дъщеря ми има юбилеен рожден ден. Нямаме никаква идея за подходящ подарък. Помагайте, момичета,  Hug

# 1
Ами тя на 20 не е точно дете вече... Simple Smile зависи от какво се интересува момичето. Дай някакви насоки, стил на обличане, любима музика, хоби  Rolling Eyes

# 2
Вероятно ще се зарадва на някое хубаво бижу от стомана или сребро.

# 3
КотЙООООО.....хм,мисля ,4е един стриптизЙОр ще свърши работа newsm78
ина4е икона или нещо от ръ4на изработка

# 4
Че щом дъщеря ти и е приятелка, би трябвало да знае от какво се интересува, какво харесва и т.н.
Да я поразпита.
И на 20г, вече хич не е дете. )

# 5
  • на брега на морето
Ами тя на 20 не е точно дете вече... Simple Smile

Grinning Нарочно го написах така, за закачка  Grinning
Трудна работа е този подарък - момичето е едно на мама и тате, глезенко, угажда му се за всичко. Но е свястно де, аз много я харесвам. Съученички са с дъщеря ми от 1 до 12 клас. Какво хоби има не знам, виж за музика ще попитам. Стил на обличане не ми върши работа, защото в магазина се насочва директно към най-скъпата дреха Party Бижу можем да погледнем, при нас магазини поне бол.

О, Марчева, гепи  Hug

И на 20г, вече хич не е дете. )

Grinning 
Проблемът е, че моето дете  отхвърли всичките ми предложения. И аз се изчерпАх. Рожденичката ще се зарадва на всичко, тя е мило момиче и дори да не й хареса нещо няма да го покаже.

# 6
..ами вау4ер за нещО newsm78

# 7
Може би нещо уникално, пък било и не толкова скъпо-след като ти допадна идеята за бижу-някоя серия от тези с истински цветя?

# 8
Можеш да и подариш масаж или някаква друга козметична процедура WinkУспех

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
... за мен това е най-удачното нещо  Peace  Тамън ще си вземе нещо което наистина и харесва и иска  Grinning 

Обикновенно аз като правя такива подаръци добавям и някакаъв сувенир към ваучера , поросто символично за РД  Peace

# 10
  • София
Надявам се да не се счете за реклама, не ми е това целта. Тези магазини ги има по моловете и има най-различни "джвъчки", които би трябвало да харесат на млад човек. Simple Smile 

# 11
Аз като на 21... почти...  Crazy мога да кажа ,че лично бих се зарадвала освен на цветя и сладки неща, на хубав парфюм,нещо ръчна изработка(картина,пано,икона и тн.. ) На бижута категорично не,защото аз сама трудно си харесвам,а за друг да ми улучи вкуса е направо непосилно...Щом са приятелки с дъщеря ти поискай съвет от нея,тя най- вероятно познава вкуса и. Заложи на сигурно-ваучер,да си купи каквото на нея и харесва или за някакви процедури,цветя,хубава и усмивка   bouquet

# 12
Ще ти се да е дете!  Mr. Green
И аз съм за СПА процедури!

# 13
  • София
хаха, аз като едно 20-годишно "дете" бих се зарадвала и на памперси за сина ми... Grinning
това в кръга на шегата, разбира се... Иначе щом е толкова труден избора, то наистина по-добре ваучер+някакво символично сувенирче или красива картичка, така девойката хем ще си избере сама нещо, което й харесва, хем ще й остане и спомен от дъщеря ти Simple Smile

# 14
Какви спа процедури, на 20 човек прави секс, чак към 40 започва да го замества със спа  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт