Отговори
# 45
  • Мнения: 2 449
   Да напомня,че "Анадолски орли" излиза по кината в ТР след 12-13 дни Naughty Naughty Naughty

# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 1 277
"Огледалце,огледалце от стената,кажи коя е най-красива на земята?" Joy

 hahaha В тази връзка се сещам за един виц, който ще го перифразирам за Джансу.
Джансу попитала огледалото : " Огледалце, огледалце от стената, кажи коя е най-красива на земята?"
Огледалото отговорило: " Я се отдръпни да видя!" Mr. Green

# 49
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Eдно нещо разбрах със сигурност и то е,че Ханде не хареса Джансу , което ме води до мисълта , че съзнателно или не толкова Ханде ще помогне също на Фириха Peace

# 50
# 51
  • Мнения: 2 449
   Не зная, но Емир сега ще разбере какво значи "портиерска дъщеря",тююю... отиде грима на Пигито Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 180
Eдно нещо разбрах със сигурност и то е,че Ханде не хареса Джансу , което ме води до мисълта , че съзнателно или не толкова Ханде ще помогне също на Фириха Peace
Tинче леля и аз това разбрах,че Ханде не хареса Джансу.Корай ми хареса как реагира когато видя Фериха първия учебен ден,макар всичко да знаеше .Показа че я цени като приятел. Peace

# 53
  • Мнения: 21 201
Привет. Hug
Влизам за малко и после, ще Ви чета, че у нас е пълно с деца.
 Да попитам нещо.
Виленце,  има ли вече епизода на турски, който да ни го пуснеш в темата и да си го изтеглим?

# 54
  • Мнения: 180
   Не зная, но Емир сега ще разбере какво значи "портиерска дъщеря",тююю... отиде грима на Пигито Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пиги тр да си знае мястото,а то не е до Емир.

# 55
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Eдно нещо разбрах със сигурност и то е,че Ханде не хареса Джансу , което ме води до мисълта , че съзнателно или не толкова Ханде ще помогне също на Фириха Peace
Tинче леля и аз това разбрах,че Ханде не хареса Джансу.КОрай ми хареса как реагира когато видя Фериха първия учебен ден,макар и да знаеше че тя не е с техния социален статус.Показа че това няма значение за него.Той я цени като приятел. Peace

Да, когато отиде да я целуне и каза , че никой не знае Peace



туй сега Фери ли е или не е newsm78

# 56
  • Мнения: 180
Eдно нещо разбрах със сигурност и то е,че Ханде не хареса Джансу , което ме води до мисълта , че съзнателно или не толкова Ханде ще помогне също на Фириха Peace
Tинче леля и аз това разбрах,че Ханде не хареса Джансу.КОрай ми хареса как реагира когато видя Фериха първия учебен ден,макар и да знаеше че тя не е с техния социален статус.Показа че това няма значение за него.Той я цени като приятел. Peace

Да, когато отиде да я целуне и каза , че никой не знае Peace



туй сега Фери ли е или не е newsm78

Да леля,ама нещо не мога да я възприема в тази й роля.

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 18:46 от nmnnczc

# 57
  • Мнения: 21 201
Сестро, стига се точи на щерката. Аз имам две момичета, а ти три. Crossing Arms
Не ти я давам, нито нея, нито другата. Joy

# 58
  • Мнения: 8 400
Сестро, стига се точи на щерката. Аз имам две момичета, а ти три. Crossing Arms
Не ти я давам, нито нея, нито другата. Joy

Че мама си има добри и хубави дъщери пък. Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 3
Благодаря от сърце на Виолетка за помощта да гледам нормално преведените серии. Неудачата ми се получава в Opera-та. Прехвърлих се в друг браузер и всичко е нормално. newsm51 Още веднаж благодаря и бъди жива и здрава.

Общи условия

Активация на акаунт