Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 22

  • 66 253
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 555
Нетърпеливото ми очакване на 32 епизод се превърна в голямо разочарование. Все едно гледах първите епизоди на първи сезон, само че Хюррем беше в ролята на Махидевран, а Изабела - в позиция Хюрем, но  Naughty с обяснимото си възпитание все пак на принцеса и  смутена от чувствата си към "варварина" пък било и то Султан показва достойнство и почтенност. А горкия Сюлейман  Thinking направо ни го представиха като неуравновесен похотлив мъж.  #Crazy newsm78
А пък Хюррем, вманиачена да не допусне поредната изневяра на султана, беше показана за случката със змията и първородния си син Мехмед с майчински инстинкти, неприсъщи дори и за представителите на животинския свят  #Crazy защо  newsm78

# 736
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А пък Хюррем, вманиачена да не допусне поредната изневяра на султана, беше показана за случката със змията и първородния си син Мехмед с майчински инстинкти, неприсъщи дори и за представителите на животинския свят  #Crazy защо  newsm78
Защото е било така в ония времена. Защото брат брата е убивал. И децата му до не знам кое си коляно, само да не му е съперник за властта.
Катерина Медичи(Въпреки красотата си тя отделила от себе си своя съпруг с властния си характер и сцените на ревност, които му устройвала.)  отравя единия си син, само да осигури пътя към престола на своя любимец Анри III
В османската империя е било още по- страшно...

# 737
  • Мнения: 683

Няма такова качество!!!! Благодаря. Липсваше ми турската телевизия, сега ще си пускам през уикендите. Даже още тази вечер ще се възнаградя с един филм.
newsm10

morski_briz, заредих линка в експлорера, наистина качеството на Шоу-тв е идеално. Следващия път  ще гледам през него. Благодаря ти за линка. newsm51 newsm20

Следващият път като пускам темата ще сложа този линк на първа страница. Също така ще прибавя и биографията на Сюлейман, която Михайлов ми прати.

# 738
  • Мнения: 0
Както знаем днес мюсюлманите по цял свят отбелязват най-големия ислямски празник Курбан Байрам. ЧЕСТИТ ДА ВИ Е!


..................
Като инфо  от вчерашна преса ,БТВ са го закупили сериала,,Великолепният Век''и на мястото на ,,Листопад ''през месец декември ще започне излъчването му.

# 739
  • Мнения: 9 735
има пусната нова тема Peace

Пуснах новата тема, тъй като Ани е заета. Като изпишем тази, можем да се преместим тук :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620392.0

 Hug

# 740
  • Мнения: 0
има пусната нова тема Peace

Пуснах новата тема, тъй като Ани е заета. Като изпишем тази, можем да се преместим тук :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620392.0

 Hug
Тъй като не съм влизала скоро не знаех ,че има нова тема.Благодаря за инфото!!!

# 741
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Докато Сюмбюл Ага и новият евнух са много забавни и смешни винаги, когато са заедно - независимо дали ще се карат за сладко или ще се карат за нещо друго. Вай, вай, ... Приличат ми на "Калоянчев и Парцалев" заедно.[/b]
smile3521 newsm10

Добре дошла,включвай се и с коментар по сериите- предполагам ,че Сюмбюл ага е Калоянчев- понеже са къдрокоси Heart Eyes Joy

[

По-скоро Сюмбюл ага е Парцалев ха-ха-ха-  Laughing Подобно на "Въх, Зех те Радке. ... "  Вай, Вай... Големи образи са двамата, така разведряват сцените.  Laughing Laughing

# 742
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Цитат на: fragal в Нед., 30 Окт. 2011, 21:54
Цитат на: Lilims в Нед., 30 Окт. 2011, 17:52
Цитат на: fragal в Нед., 30 Окт. 2011, 16:49
Докато Сюмбюл Ага и новият евнух са много забавни и смешни винаги, когато са заедно - независимо дали ще се карат за сладко или ще се карат за нещо друго. Вай, вай, ... Приличат ми на "Калоянчев и Парцалев" заедно.[/b]

Цитат на: Lilims в Нед., 30 Окт. 2011, 17:52Добре дошла,включвай се и с коментар по сериите- предполагам ,че Сюмбюл ага е Калоянчев- понеже са къдрокоси 

По-скоро Сюмбюл ага е Парцалев ха-ха-ха-   Подобно на "Въх, Зех те Радке. ... "  Вай, Вай... Големи образи са двамата, така разведряват сцените.    

Общи условия

Активация на акаунт