Каква печка на газ и ток?

  • 5 568
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 923
ние скоро се очертава да влезем в нашия нов дом, дано да е по-скоро  Sunglasses и смятам да съм с вградени уреди, искам газови котлони, фурната може и на ток, понеже никъде няма на газ  Tired свикнах на газ, някак си по-лесно ми се струва, а и виждаш силата на пламъка, можеш да го регулираш по всяко време според това, което готвиш, вярно че бутилката заема място, но все пак едно шкавче не е болка за умиране  Peace

# 16
  • у нас
  • Мнения: 443
Благодаря на всички за съветите и мнениятя  bouquet.Аз определено ще си взема печка на ток,защото при нас са специфични условията.В куненския бокс няма прозорец, а и мястото на бутилката с газ евентуално в шкаф,който е след пералнята.Замислих се че маркуча на газта може да се нагрее когато пера на виока температура.Печките имат защита,но пък и инциденти не липстват.

# 17
  • Мнения: 120
От 7-8 години ползвам Горение на газ+ток, но фурната е на ток с доста функции.Много съм доволна.Ползвала съм и газова фурна но ми беше трудно нагласяването на градуси, кое от къде пече , но може би печката е била доста стара. Имам само една забележка към моята печка.Малкия газов котлон е отвътре , а големият отвън, т.е отпред . И като сложиш отпред голямата тенджера , много неудобно се пресягаш за вътрешната малка тенджерка. Мисля че е глупаво недоглеждане на дизайнерите на фирмата. Електрическата фурна мисля има много повече функции, но да - зависим си от енергото.

Общи условия

Активация на акаунт