Индийски филми - тема 2

  • 219 579
  • 562
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6
Здравейте фенки на индииското кино!Търся филма Sallam Namaste с участието на Прити Зинта.Някой може ли да ме упъти къде да го намеря Praynig

# 316
# 317
  • Мнения: 6
  bouquetМного ти благодаря!

# 318
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Здравейте девойки ,аз съм нова тук при вас ,от много време гледам и се наслаждавам на индийското кино.Много фенки има тук на краля на Bollywood ,има негов филм на който много си поплаквам.Това е  филма " Paheli "невероятен е.

# 319
  • Мнения: 0
Здравейте,Търся един индийски филм Спомням си от него само , че се разправя за една сляпа девойка и че накрая и правят операция за смяна на роговиците взети от едно дете което тя познава.Щом детето умира и и присаждат роговиците от това дете.

# 320
  • Мнения: 403
Три невероятно часа, в които всяка минута е едно романтично приятно изживяване. Завладяващ, енергичен, разнообразен и пленителен сценарий, и много добре изиграни роли. Абе гледайте го този филм е невероятен точно каквито харесвам. Толкова истински и поучителен вдъхновяващ и романтичен. Просто нямам думи.
Jab Tak Hai Jaan
Този също много ми хареса не е толкова смислен но пък е типичната романтична комедия, която обожавам да гледам също го препоръчвам Tere Naal Love Ho Gaya
Yeh Jo Mohabbat Hai
Също го препоръчвам много хубав романтичен филм.
Мухата също е романтичен само че със нестандартен сюжет също препоръчвам.пак от 2012г.


Последна редакция: пн, 04 фев 2013, 11:46 от vtvt

# 321
# 322
  • Хасково
  • Мнения: 990
Излезе новото филмче на Анушка Шарма и Имран Кхан Matru Ki Bijlee Ka Mandola/ Матру и Биджли от Мандола
http://bollydream.com/index.php?page=torrent-details&id=fd7c … 0fb9acd58e6e8df43


# 323
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862



Търся този филм???  Rolling Eyes Peace

# 324
  • плевен
  • Мнения: 1 172
мисля че клипа е от филма barsaat от 05 с бипаша басу,приянка чопра и боби деол но за всеки случай изчакай още някой да потвърди със сигурност че е от този филм Simple Smile

# 325
  • Мнения: 1 401
Как не съм видяла темата не знам Simple Smile напоследък много се запалих по тези филми, а и започнаха да ги правят малко по съвремени . Един от които много ми хареса е JISM2  . Невероятен филм.

# 326
  • Мнения: 640
От толкова години съм в бг мамма и не съм видяла темата за индийски филми. Днес се ровя да намеря ето този филм     

Yeh Vaada Raha или поне да  знам как се превежда. Снощи племенницата ми е поставила задачата ,защото тя е в чужбина и чула ,че бил много хубав. Това според мен е чудо. Намерих го в пиратите.Сега намирам и Вас.

Помогнете ми ,моля дори и с превод.

# 327
  • Мнения: 403
Здравейте, има ли хора които могат да си влязат в акаунда си в болидрием
http://bollydream.com/index.php?page=usercp&do=pm&action … 17&what=inbox
аз не мога или са ме махнали а сийдвам от дни денонощно и искам да си тегля нови филми над 100% сиийд съм направила. А сега са ме изтрили. Писах им ама не ми отговориха. Кажете какво да правя нали може от един айпи адрес да се регистрирам веднъж. Вие влизате ли си в акаунтите да не би още да не са го обновили напълно и затова да не мога да вляза? newsm78 #2gunfire

# 328
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
мисля че клипа е от филма barsaat от 05 с бипаша басу,приянка чопра и боби деол но за всеки случай изчакай още някой да потвърди със сигурност че е от този филм Simple Smile
Намерих го в Замундата, но няма Субтитри.. Някой да знае от къде да ги намеря?

# 329
  • плевен
  • Мнения: 1 172
филма си има субтитри трябва да ги потърсиш при DMCA-removal-from-Google има ги и в 1 и 2 диска Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт