Отговори
# 30
  • Мнения: 2 216
Има ли дама от Бургас, която прави бутикови торти?

# 31
  • Мнения: 328
          LIBREX,сърдечно благодаря за рецептите на "Мастакулки"! Hug

# 32
  • Мнения: 6 675
Маме, благодаря за темата!   bouquet

# 33
  • Мнения: 100
Здравейте, имам следните въпроси - ако днес направя еклери, то мога ли утре да ги напълня с крем? И дали някой е пробвал тесто с прясно мляко и дали е по-вкусно?

# 34
  • Мнения: 11
чудя се как да сготвя брюкселско зеле на яхния с пилешко дами помагайте   Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 102
Дайте идея как да употребя това бяло сладко,


Абе идея не мога да ти дам, за съжаление. Ама ако ти ми дадеш идея откъде да се снабдя с бяло сладко, ще ти бъда много благодарна. И най-вече моя дядо, който се е сетил, че през хиляда деветстотин и балканскатата война леля му в Пловдив с това черпела гостите. Още сънува и се облизва.  Joy

# 36
  • Мнения: 0
Момичета най-после  реших да пробвам лучник моля за сполучлива рецепта. Благодаря  Ви.

# 37
# 38
  • Мнения: 31
баба Станислава, сладкото е от Гърция .

# 39
  • Мнения: 2 160
Колко минути му трябват на едно пиле да заври?

# 40
  • Мнения: 7 779
Колко минути му трябват на едно пиле да заври?
завирането е според количеството вода. за 10-на мин. би трябвало да заври.
е, ако пилето е замръзнало ще трябват още минутки докато заври. зависи и на каква степен ти е котлона

# 41
  • Мнения: 1 744
Колко минути му трябват на едно пиле да заври?
завирането е според количеството вода. за 10-на мин. би трябвало да заври.
е, ако пилето е замръзнало ще трябват още минутки докато заври. зависи и на каква степен ти е котлона


зависи и от пилето или може би се пита за водата тук?

# 42
  • Мнения: 22 867
Абе идея не мога да ти дам, за съжаление. Ама ако ти ми дадеш идея откъде да се снабдя с бяло сладко, ще ти бъда много благодарна. И най-вече моя дядо, който се е сетил, че през хиляда деветстотин и балканскатата война леля му в Пловдив с това черпела гостите. Още сънува и се облизва.  Joy

баба Станислава , потърси по магазините, продават такова сладко. Помня (верно, че не беше скоро) купувахме такова от Етъра, в Ловеч също, даже и картинка намерих на ловешкото:
.
 Моята баба едно време с него си посрещаше приятелките и аз само обикалях като кученце покрай месарски магазин. Е, огряваше ме! Grinning

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 422
баба Станислава тази година си взехме от Етъра.Сигурна съм че и в Трявна има ,ако имаш познати от там могат да ти пратят Peace

# 44
  • България
  • Мнения: 490
благодаря за темата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт