Циклене и пренареждане на паркет

  • 7 958
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Някой може ли да препоръча фирма или човек за циклене, пренареждане и лакиране на паркет. Става дума за София. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 6
има много фирми които излизат на гугъл,но попитай за гаранции и не давай предварително цялата сума в аванс Simple Smile
иначе има такива от 5,6лв на квадратен метър за циклене и лакиране с включен лак но те съветвам да не им се доверяваш ...реалните цени за качествено циклене и лакиране са 8-12лв/м2 за цикленето и лака според изискванията и джобчето ти от 3 до 15лв/м2
като вметка=задължително фугирай независимо какво ще ти каже майстора или фирмата ,и 3 ръце лак също е задължително.
поздрави и успех
весел и осъмнал торбалан

# 2
  • София
  • Мнения: 714
Когато слагахме нашето душаме мин.год. фирмата продавач ми изпрати едно момче да изцикли и лакира. Много доволни останахме. Изцикли, фугира, грундира и лакира за около два дни.  Много хубаво стана. Разбрах, че и баща му и той само с това се занимават и е семеен занаят. Казва се Иво тел.: 0877 80 11 71.
Успех!

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 09:42 от geryger

# 3
  • Мнения: 106
Мерси за инфото и на двамата. Ще потърся този Иво.

# 4
  • Мнения: 0
Нашият майстор ни обясни, че офертата от 5 лв/м2 за циклене и лакиране е минимума, който може да се направи. От там нататък се включват и други услуги - фугиране, трета и четвърта ръка лакиране и сумата расте. Ние намерихме майстор от интернет- сайта е Циклене на паркет София. Ето и страничката с цени за паркетните услуги

# 5
  • Мнения: 0
Мерси за инфото и на двамата. Ще потърся този Иво.

Здравей LadyLady, дали в крайна сметка си се свързала с този Иво? Ако не намери ли си друг свестен майстор за паркета? Ще съм ти много благодарна, ако споделиш своя опит?

# 6
  • София
  • Мнения: 346
Утре при майка ми ще циклят и лакират паркета.Спрях се на произволно намерена фирма.Дадоха ми цена 7,80лв.на кв.м за циклене и три ръци с двукомпонентин италиянски  бързосъхнещ лак,гланц.

# 7
  • Мнения: 4 915
Да повдигна темата, че ни предстои и на нас същото - пренареждане, циклене, лакиране...

Отзиви за Софийски фирми?


# 8
  • Мнения: 17
Преди броени дни използвах услугите на Иво, който ми беше препоръчан от две независими места. Наистина взима малко повече пари, но си заслужава всеки един лев. Дойде на оглед каза какво трябва да се направи и спази всички срокове. Доверих се на това което ми каза и не сгреших, разбира си от работата. Препоръчвам го.

# 9
  • Мнения: 23
Други  отзиви за добри майстори/фирми има ли, че и на нас това ни предстои?

Общи условия

Активация на акаунт