Не купувайте кукла Дора от потребител Lorka

  • 5 805
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
И Дора в обявата на Lorka е обявена за 50 лв. Сигурна ли си, че уговорката ви не е била за играчка втора ръка?

Тази е друга обява, а и както виждам, Дора е танцуваща.
Нормално е, да е по-скъпа.
Прави ми впечатление, че в обявата, навсякъде пише "НОВА".
Ако това е нова играчка, представям си, какви са употребяваните.
За мен, подобни потребителки са жалки и нагли, а още повече,
когато става въпрос за деца.
Аз бих се разходила до тях ако имам възможност, но най-вероятно
не оставя адрес, точно заради безобразията си.

# 16
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Мен точно това ме обърка. Как може да целиш продажбата на няколко неща, а да допуснеш риска да се издъниш още с първата   Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 537
не, аз не съм първата, но първата е получила хубава кукла, втората е получила същия боклук и е писала в форума на продавалника и аз съм третата.
Колко кукли има тази жена е въпроса Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 537
ето сега се сещам, че бях пуснала оферта за същата цена, която искаше, а тя я беше отхвърлила.... сега разбирам защо. ТЯ просто е била наясно, че ако приеме офертата ще напиша в коментара какво е станало. ooooh!

# 19
  • Мнения: 93
Наглост и безсрамие!Нямам просто думи за тази продавалка..Как някой хора се правят на дребни тарикати,като разчитат на това,че ще измамят някой на другия край на страната примерно и няма да им бъде потърсена сметка.И какво?!Ще измами една,две,три майки и ще забогатее  ooooh!
А най-жестокото е,че остава разочаровано едно детенце,което сигурно е чакало играчката си с нетърпение.

# 20
  • София
  • Мнения: 537
за щастие поръчах куклата без да и казвам, че иначе какво щях да и обяснявам... ужас. Милото ми дете много обича Дора, но нямаше късмет. Ще си поръчам направо нова ,но си мислех, че няма толкова нагли хора така да се подиграе с детето ми.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
 deizy13, ужасна история, нямам думи да опиша тази жена. Не съм запозната с правилата и управлението на Продавалника, но няма ли модератори или някой към когото да се обърнеш. Може да спрат достъпа й и да спасиш други хора от подобна измама  Peace

# 22
  • Мнения: 21
Извинявайте, че се намесвам малко като неразбрала и аз, обаче в тоя продавалник като се продават нещата как става точно, че тя си получава сумата, с наложен платеж ли? Защото аз като една видна постоянна посетителка в Комисията за защита на потребителите   Mr. Green съм запомнила, че при покупка дори на нещо 2-ра употреба май трябва все пак да имаш черно на бяло, нещо на хартия, касова бележка няма как в случая. Ако беше търговец въпросната наглярка, можеше да се оплачиш там, Дейзи, ама в случая не зная  #2gunfire
Съчувствам ти, не знам какво друго да кажа. За модераторите да я спрат да мами занапред също е много добра идея.

# 23
  • Мнения: 116
Въобще не подлагам на съмнение разказаната случка-обявите в продавалника непоследък са...нямам думи.Но ми е странно,че има само положителни коментари тази потребителка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 780
Ако пазиш бележката от Еконт отиди в полицията. Преди години /може би 3-4/ имаше още една хитруша в Продавалника, беше запалила сума ти народ. Оказа се че изобщо не е трудно на се открие човека зад компютъра. Още повече ти знаеш от къде е въпросната. С бележката ти от Еконт ще изровят точн оот къде е пратила куклата и така. Запази си скрийншот от обявата и, за да се види че я е обявила за "нова", защото незнам как седи сега въпроса в Продавалника и дали може да изтрие обявата си. Предишната тарикатка /тогава още пращахме на добри начала, като се получи пратката пощенски запис, или предварително такъв но си беше в редки случаи и то за по-големи суми предимно/ беше излъгала сума ти хора да и пратят неща за около 20-тина лева и не беше платила нито едно. Болна била, тя , майка и, детето и...всички и так ав продължение на месеци докато не си изтри профила май. Но имам спомени че полицията се намеси тогава. Също така можеш да пишеш и на самия Продавалник, за да могат да предупредят по някакъв начин останалите потребители за нея. Успех  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 537
Благодаря за съветите Simple Smile
Сега ще пиша на модераторите на Продавалник.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Пиши за евентуалното развитие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт