Деца, отглеждани в чужбина - 3

  • 23 160
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Аз и първия път не се сещам да съм се развълнувала чак толкова. Виж при прохождане, прегръдка, "мамо"...

Мен даже много-много не ми се празнува, понеже за първи път мама няма да я има на рд на внуче и ми е много неприятно... Ама...

# 16
  • Мнения: 293
Аз рева за всичко  Tired От както забременях съм цивра и половина  Tired И нас зъби ни мъчат, а уж последните 4 излязоха без проблеми и си мисля че са кучешките по този повод, макар че долните втори още ги нямаме  Thinking
Сервитьор не намерих  Laughing Ама утре можеда ви изненадам  Laughing Айде лека  Hug

# 17
  • Мнения: 1 436
Аз не съм ревла принципно, но вечерта на р.д. както си гледах старите снимки с едно спокойно умиление, попаднах на първата снимка от видеозона и като ме треснаха емоциите  Crazy. Мъж ми чак се уплаши и не можа да повярва, че редя ред сълзи, ред сополи без и аз да знам защо  Laughing

# 18
  • Мнения: 176
Честито на Мишелка и от мен! Много весело и спокойно детство и пожелавам.  Hug
Цвети разкажи как мина, бай дъ уей много е сладка принцесата с тази рокличка.  Heart Eyes

п.п. Запис

# 19
  • Мнения: 7 914
Първите месеци след раждането бе някакъв ужас -  то не бяха сълзи, то не беше потене... Но някак неусетно ми минаха и двете, и то съвсем наскоро.
 Е, днес се разревах на Цар Лъв, ама... го броя за произшествие. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 686
  Ето мее, героя на деня заспа  Heart Eyes Ходихме на китайски ресторант, всички маси само нас гледаха, много и се радваха, чак се снимаха с нея  Grinning А не съм казвала, че има рожден ден. Тя милата само крещеше ДАЙ. Качих снимки във фейса. В градината много хубаво са си изкарали, казаха, че цял ден се е смяла, правили са и дискотека с музика и балони. На нея нали и дай музика, много обича. Качила съм малко снимки и от там.
  Не съм ревала, аз съм желязна  Mr. Green
  Маритке това направо ми е тъжно, хич не ми е смешно  Confused За какво се раждат тези хора незнам, колкото и тъпо да звучи. Като знам колко хора не могат да имат деца...
  За зъби не ми говорете, да не ми се разваля настроението, само се моля до събота да нямаме изпълнения  Praynig

# 21
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Не ми говорете за зъби ooooh! ooooh! ooooh! не знам кои се водят подред, но двата горни отстрани на двата предни /дали ме разбрахте newsm78/ - аманннннннннннннн - сега се успокояват с таткото. Май ще му връча вечерните постове на него... Crossing Arms

Цвети, аман от ФБ бре Whistling...нямам...дай някоя снимка в албумчето моля Hug

Леле, таткото го приспа newsm20 не мога да повервям #Crazy
Страшно мъжле си имам Heart Eyes


Забравих да ви питам: кога бихте ваксините за рубеола? като възраст имам предвид?

# 22
  • Мнения: 63

Забравих да ви питам: кога бихте ваксините за рубеола? като възраст имам предвид?

Ние сме на почти 15 месеца, но понеже изкарахме рубеолата сега ваксината я отлагам мъничко. Мисля на година и половина да я сложа, че нали е комбинирана и за още 2 болести.  Peace
Иначе по календар в САЩ я слагат на 12 месеца, а в БГ на 13.

# 23
  • Мнения: 259
Цвети, честит рожден ден на Мишелка и тук! newsm59  bigdance2 Tada
Маритке потресена съм от видеото. Точно днес си говорихме с мъжът ми за едно дете от класа на Ния, седем деца са и осмото е на път и бяхме  #Crazy, но 14 вече е ненормално.
Мики може Ники да го мъчат зъби и за това да не иска да яде. Йоана в продължение на 2 месеца не искаше да яде почти нищо, но като и изби първото зъбче сама започна да си иска.
Йоана вече има 4 зъба, за 1 месец избиха, за моя радост освен 4е не яде по друго не разбрахме че никнат зъби. И тя не е от мълчаливите, все нещо говори. Първата ни дума беше дай, но я използва и когато иска нещо и когато ни дава също. Всеки ден ни изненадва с нещо, но най лесно се учи от сестра си. Ния я научи да казва чао и бебе. Голям е фен на музиката и постоянно иска да и пускам песни, но любимата и е на Марк Антони и Питбул и когато я чуе или иска да я пуснем започва да ни пее Ай-ай-ай  Laughing.

# 24
  • Мнения: 407
Честит Рожден Ден на Мишелката!  newsm59 newsm38 Да е здрава, весела и много щастлива!!!
На мама Fine много радостни моменти с принцесата.   bouquet

Мента, мерси за темата.  bouquet

В последно време не успявам да пиша, а и сега сме ваканция и с леля на гости  Mr. Green, но чета какво разисквате. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 753
Здравейте, дами! Приемате ли нови сред вас?

# 26
  • Мнения: 293
Е, днес се разревах на Цар Лъв, ама... го броя за произшествие. Mr. Green
Laughing няма "произшествия" който ревал, ревал  Laughing

Rally, какви 14, а другите 14 не ги ли броиш, милите душички  Sad Онзи ден гледах едно предаване за най-младата баба на света. Една румънска циганка, родила на 12, а дъщеря й на 11, айде сега сметнете на колко са били като са ги правили тез бебета  Sick

# 27
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет Бърборанки,
Приемате ли една стара позагубила се муцуна Hug
Мента благодаря и аз за темата.
cutty - при нас на 12 навършени месеца.
За реването, не съм, но като наближи първият рожден ден и ме хванаха едни спомени от самото раждане Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и мъжът ми покрай мен и на двете присъства, абе Радини вълнения Laughing
звездичка -как е нослето, по добре ли е геройчето?
Слънчев ден  от мен  Nature Sun With Face

# 28
  • Мнения: 686
  Ей ме наа, наработих се за днес, а толкова много работа имам по подготовката в къщи, че свят ми се вие. Реших да отморя на компа, да си подредя задачите  Mr. Green
  Да ви кажа мъж ми как ме излъга  Twisted Evil От няколко дена го тормозя да не забрави да ми купи цветя за на малката рождения ден и вчера се прибирам и гледам един букет рози. И си викам бреййй станал е човек..И цял ден съм мила и добра, радвам му се, а той си хили. И чак вечерта каза, че цветята ми ги е купил един наш приятел и ги е оставил, че ме е нямало  Twisted Evil Много доволен беше от себе си  Laughing
  За тази с бебетата, то лошо няма и 20 да роди човек, ама да знае, че може да им осигури всичко необходимо, а на такива като тази трябва да и забранят със закон да ражда. Тези нейните деца ще родят още 100 такива деца, обречени на мизерия...
  Камбанка добре дошла, разкажи повече за вас  Simple Smile
  И не на последно място имаме си страхотна изненада картичка от леля Siiu и принцеса Лия, много се зарадвахме, мерси мнооогооооо  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 2 185
Честит празник на Мишел Файн и от нас   bouquet .
Хайде сколасах да се разпиша и този месец, другия месец пак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт