Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 180
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 654
Едно време шефът ми казваше, че в моята чанта могат да се съберат поне един хляб и 2 кофички кисело мляко  Mr. Green и не е лъжа изобщо. Винаги има ключове, портфейл, червило, молив, гланц, превръзки, изписани и неизписани листчета, сноп химикалки, бонбонки/дъвки/тик-так за освежаване на устата, бакуган или количка от сина ми, слънчеви очила или кукла от дъщеря ми, поне 2 шепи хартийки или опаковки, които не е имало къде да изхвърля в момента, стари касови бележки, ластик за коса, парфюм (поне един  Mr. Green ), кърпички сухи и мокри, разсипани солети, фотоапарат, бутилка минерална вода, платнена торбичка за пазаруване. Май това е постоянното присъствие, допълнително още нещо според това накъде съм тръгнала.

# 31
  • Мнения: 1 446
Мен доста добра работа ми върши чекмеджето в офиса--там държа лекарствата, тампони, превръзки и куп други неща. Не са ми в чантата постоянно.

Но вчера го подредих и него, сега май е ред на чантата, че много често си откривам обеци, които се тюхкам,че съм загубила  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 76
Ами намирала съм из джобовете на чантите си забравени закуски, станали на сухар, кроасани, мръсни чорапи от Господ знае кога и защо, прашки...  Laughing, солети...телефон, мокри и сухи кърпички, гланц за устни 2 бр., визитник, очила с калъф, иконка малка, превръзки,портмоне...

# 33
  • Мнения: 135
Ей момичета, направо ме шашнахте  Shocked Горките ви ръце. Всичко това го мъкнете всеки ден със себе си.

# 34
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Не питай Simple Smile И никога това, което ми трябва.

# 35
  • Мнения: 130
Мога само да кажа, че преди два дена, преди да тръгна на работа, смених чантата за да подхожда на ботите с които се обух и в следствие на тази дълга процедура си изпуснах служебния транспорт.
Съдържанието на моята чанта се препокрива с вече изброените атрибути, с изключение на бебешките и детските, защото аз съм си едно лелче с отдавна пораснали деца. Разни сандвичи, плодове и зеленчуци за обяд, нося в отделна найлонова торба. А вие, защо си носите още вода? Жегата беше отдавна!

# 36
  • Мнения: 5 710
от пролетта насам съм захвърлила всичките си 100 и няколко чанти.
Нося се с едно нещо, наподобяващо клъч, в което влизат: ключове, телефон, портфейл огледалце и гланц за устни. Нищо друго. Не очаквах, че мога, но голямата чанта пълна с какво ли не не ми липсва!

# 37
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 581
И аз лятото ходех с малки чантички тип портмоне или клъч както им викат. Носех най-основните неща в тях. Сега обаче в студения сезон предпочитам по-големи чанти, някакси не ми се виждат практични малките, а и допълнителни неща имам вече за носене заради сезона - ръкавици, чадър и др. Но дори и в големите не нося много неща и почти всеки ден им правя ревизия, обичам реда, не съм от тези дето мъкнат покъщнината си в тях.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 654
А вие, защо си носите още вода? Жегата беше отдавна!

Веднага отговарям за себе си - почти винаги се движа с едно или две деца на 5-8 години, ожадняват по правило в най-неподходящия момент и е добре да имам вода подръка.

# 39
  • Мнения: 101
Със сигурност имам нещо, което ми яде парите.

# 40
  • Мнения: 17 546
Ей такова си купете Laughing иначе няма ред...

# 41
  • Мнения: 4 388
А вие, защо си носите още вода? Жегата беше отдавна!
Малката е все с мен и ако се опитам да и  купя обикновено предлагат само от хладилник.

# 42
  • Мнения: 814
Портмоне,ключове,много непотребни хартийки,гланц за устни, телефон.

# 43
  • Мнения: 14 829
Със сигурност имам нещо, което ми яде парите.
Ето това е , да знаеш  и в мойта има такова животно

# 44
  • Мнения: 190
Портмоне ,гланц ,  разни хартишки телефони , ,химикали ,мини  газово  дамско пистолет4е  Mr. Green Blush

Общи условия

Активация на акаунт