Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 183
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
...мини  газово  дамско пистолет4е  Mr. Green Blush
Законно регистрирано или не? Flutter Mr. Green

# 46
  • Мнения: 190
...мини  газово  дамско пистолет4е  Mr. Green Blush
Законно регистрирано или не? Flutter Mr. Green
Да  ина4е има  глоби

# 47
  • Мнения: 1 446
Със сигурност имам нещо, което ми яде парите.
Ето това е , да знаеш  и в мойта има такова животно

А аз се чудех какво е. Не мога с малка чанта, но много обичам иначе като не съм на работа да ходя с клъч. Иначе през седмицата абсурд--ходя по срещи и не ми се влачи и друга чанта, макар да имаме. Слагам лаптоп и телфтери в моята си. Тежи по един тон, ама....

А нямам само една, но просто обикновено, за да не закъснея, изсипвам съдържанието от едната в другата  Joy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 283
Със сигурност имам нещо, което ми яде парите.
освен това...
-ключове от вкъщи, от кабинета, 2 телефона, графика за пациенти, кърпи - мокри и сухи, визитник, портмоне, отделно портмоне за документи, торба за пазаруване, книга, плетката ми, тефтер, няколко химикалки, фотоапарат, виличка и лъжичка, електронна цигара с такъми, кестен (носел късмет), ножче Викторинокс, огледалце, хиг.тампони, чадър, ръкавици, ръкавици за байка, фаровете на байка, крем за лице, крем за ръце, всеки ден намърдвам и кутия с обяд... интересното е, че ползвам 90% от нещата всеки ден... и че чантата ми тежи (без утрешният обяд) 3,800 кг Confused Ужас!

# 49
  • София
  • Мнения: 5 656
Сега разбирам защо чантата ми е толкова голяма и тежка! Заради животното вътре, дето яде парите! Благодаря ви, че ми отворихте очите!   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 1 345
Ха ха това ме разсмя. Вече ще знам какво да кажа на мъжът ми като ме попита защо са ми още пари нали вчера и е дал. Животното ги е изяло ама всичките до стотинка не го е срам  Hug

# 51
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy Момичета, искрено ме разсмяхте Simple Smile Ще заспя с усмивка тази вечер, както и спокойна, че не съм единствената, чиято мундарщина я смущава.


 Гримове ама три четири спирали от които две изхабени мн. отдавна сума червила и простотии, а най-интересното е че на последък нямам време за гримове освен една бърза спирала сутрин. Мъкна си ги обаче без да ги вадя ми може да ми потрябват хаха. Има също всякакви бележки и листчета, някои с телефони без имена и вече не помня на кого и защо са ми трябвали,но си ги пазя може пък и да се сетя

За гримовете се присъединявам и аз! Повече май обичам да ги разнасям, отколкото да ги ползвам. Обикновено само червилото влиза в употреба, но пък реша ли да го ползвам, то задължително е с отворена капачка и цялото покрито с мъх с подозрителен произход и тютюн  ooooh!
Листчетата с телефони са друго нещо - ако чантите ми бяха по-стари може би щях да имам номера, започващи с 048  Tired

Ей момичета, направо ме шашнахте  Shocked Горките ви ръце. Всичко това го мъкнете всеки ден със себе си.

На мен не ми ли тежи, все едно съм без чанта и част от мен липсва. Крайно неприятен ми е моментът със смяната на чантите обаче- 2-3 неща остават в старата, после още 2-3 в следващата. Вчера исках да си купя крем за ръце, но се сетих, че в една от чантите миналата зима оставих един...сега само трябва да се сетя в коя  newsm78

# 52
  • Мнения: 17 546
Направо се вдъхнових ей сега посред нощ и ще си сменя чантата! Joy Кой знае какво ще намеря в тази, която съм намислила и ще забравя в другата. Отивам! Crazy

# 53
  • Мнения: X
Направо се вдъхнових ей сега посред нощ и ще си сменя чантата! Joy Кой знае какво ще намеря в тази, която съм намислила и ще забравя в другата. Отивам! Crazy
А отчет няма ли?    Laughing

# 54
  • Мнения: 17 546
Има - портмоне, кутийка с тампони, крем за ръце, несесер с хапченца, кърпички - сухи и мокри, ментос, Winterfresh, дезодорант, слушалки, дъвки, маркер и химикалки - един наръч, конци за зъби, упсарин, фенерче Crazy , 3 шишенца с отливки от парфюми за чанта, лак за нокти, бонбонче, касови бележки и бележки от банкомати, няколко блотера, билети за кино, запалка(не пуша!), нож, ключове - служебни два чифта и домашни едни, несесер с гримове. Ами това е. Плюс телефона като излизам, евентуално чадър(ако е нужно), фотоапарат.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Сменям чанти всеки ден,нищо не остава в предишната(прекалена подреденост).Вътре има ключове за всякъде на дълга верижка която никога не намирам бързо,портмоне,визитник,химикал,слънчеви очила,несесер с основни гримове,мокри кърпи,безопасна игла,щипка,ластик,черни фиби и гребен за коса. Доскоро мъкнех и фото апарата,но ми писна.Виж,животното и аз го нося ежедневно Laughing

# 56
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
... колко боклуци имам в чантата си  newsm78 ...

Нямам нито един, навик ми е да я почиствам всяка сутрин, а в Събота или Неделя по-обстойно преглеждам всички отделения и на портфейла си и систематизирам разни бележки и визитки.

# 57
  • Мнения: 3
 #Crazy ножове, пистолети  Joy Joy Дано не ядосам някоя от вас...аз оръжие в чантата нямам..,но пък тя толкова тежи, че и едно халосване ще свърши работа!

Момичета видях, че има една тема за размяна на чанти, ама е заключена. Снощи и аз се вдъхнових и имам две чанти, които никога не съм носила (малки разбира се) и стоят от има-няма 7-8 години, че и повече Grinning Та аз не искам да ги раменям, а ако някой ги хареса да му ги дам. В раздела подарявам ли е по-удачно да кача снимки или тук?

# 58
  • Мнения: 135
 " А вие, защо си носите още вода? Жегата беше отдавна!"


Вече не нося. Но да допълня първия си пост-нося иконка на Света Богородица, лични документи, цитопласт-и аз не знам защо, може би за всеки случай Laughing,валериан, алергозан, аналгин,химикал, листчета за писане.Когато е необходимо и дамски превръзки. Гледам да ограничавам нещата в чантата си, защото като прибавя и някоя найлонова торба в другата ръка, ми става тежичко за носене. Винаги имам и двайсетина лева в най -задното джобче на чантата, като резерва.



А пък газово пистолетче хич не е лошо да има за всеки случай.

# 59
  • Мнения: 110
Хиляди неща: чантичка с гримове и лекарства, телефон, ключове, тефтер, химикалки, вода, чадър, портмоне, документи, често има ипамперси,  мокри и сухи кърпички, аспиратор за нос, лъжички, пюре,АМ( не ми се мъкне и чанта с бебешки принадлежности затова слагам всичко в моята) джобна карта на Мадрид, сълзотворен спрей и хиляди бележки и бележчета от разни магазни, банки и глупости. Онзи ден намерих и фактура от М-тел още от 2009годин. Само да уточня, че разнасям една голяма чанта на Louis Vouiton за да побера всичко в нея и тежи около 4-5кг.

Общи условия

Активация на акаунт