"Кецове"!!!

  • 7 487
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 172
Иван Бърнев е гении! Heart Eyes

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз може би ще разваля всеобщия тон на хвалебствия и възхита.
Вероятно защото съм руса, но почти 2ч в салона седях в недоумение. Седях и чаках шедьовъра, за който четох тук. Шедьовъра, накарал дори Дж.Чаплин да наруши обувчения етикет на световен филмов фестивал.
Излязох в същото очакване, с което влязох.
Филмът за мен е абсурден. Абсурдни хора, абсурдни диалози, абсурдно действие.
Какво имаше на екрана? В основната си част пиене на бира, разнообразявано с музика, обилно количество бой от всякакъв род и вид, псевдофилософски разговори, неспестена нецензурна реч.
Този филм е поредното интелектуално самоудовлетворение върху мокър пясък /почти идиом от речника на героите/ на създаделите му.
Отбелязвам единствено играта на Иван Бърнев и музиката към филма, които са забележителни.

П.С. Моля ви, бъдете хора, обяснете ми като за блондинка, за какво беше този филм?

Подкрепям това мнение,просто на разбрах,какъв беше смисъла,показаха бар после погребение...след това една групичка се отправи към плажа,айде героя на когото баща му умря,беше там щото е му е било любимо място(по един начин да си спомни за него..),а другите?....През повечето време не се чуваха репликите....Също така личеше си,че тея хора са към 30 те години тези изрази,който употребяваха по-прилягат на хора 18-25....,от тях някак ми стояха не на място!Както каза  mia4ik,ако беше направен 10 години по-рано от същите хора,може би щеше да ми хареса...но сега нещо липсваше!
И аз призовавам да ме светнете,кое точни ви хареса newsm78 По принцип аз съм човек който поглъща всичко и не съм толкова претенциозна,грабва ме абсолютно всичко,рядко ми се случва нещо да не ми допадне...е този филм беше такъв Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 6
След голямото ми разочарование с 'Островът', то 'Кецове' наистина ми хареса невероятно много!
Замисълът според мен беше да се избяга от всичко онова, което ни притиска и смачка, всичко, което ни тежи толкова много на сърцето.... Героите, които прекараха прекрасни мигове на плажа, малко или много откриха себе си, намериха приятели... любов. Колко красиво беше само, когато зазвучаваше музиката от гайдата и припукваха дърва в огъня! Бих гледала филма отново и даже с по-голямо удоволствие. Накара ме да се разсмея, натъжа, замисля - нещо много свежо и сгряващо душата в този студен ноември  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 487
Филмът много ми хареса. Всичко в него - сюжет, актьорска игра, саундтрак. С удоволствие бих го гледала отново. Браво на екипа.

# 19
  • Мнения: X

П.П. Ако някой може да ми предложи още заглавия, които да допълнят и развият "морско-поколенческата" ми спекулация, ще бъда много благодарна!

Не мога да ти предложа филм, но има една книга.. "Старите хипари" на Михаил Вешим. Много хубав хумор и много.. затрогващи случки и спомени.

# 20
  • Мнения: 1
"Кецове" е филмът, който отдавна чаках да се появи на бг хоризонта! Grinning
Непретенциозен сюжет, много вплетени смисли и едно истинско тийн поколение!
Браво на екипа!  bouquet

# 21
  • Мнения: 127
Първо прочетох в темата и после отидох да гледам филма...ами има доста смисъл, има и извод, искам да има повече такива филми, които с простички думи да ми казват толкова много. Не мисля, че зависи от цвета на косата дали човек може да разбере идеята, по-скоро мисля, че трябва да си бил притискан от ситуацията по този начин, че дори и дъх да не може да си поемеш. Филма е много повече от това което е на пръв поглед. Страшно силна актьорска игра, много истински реплики, и заради това бих му простила всички проблеми със звука. Определено ме докосна и ме накара да се замисля.

# 22
  • Мнения: 11
Дали го има по торентите вече?

Общи условия

Активация на акаунт