Отзиви за обувки DANDY

  • 3 449
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 735
Здравейте,
Напоследък има много често промоции в магазините на Барт (в Кауфланд), където съм виждала от тази марка детски обувчици. На външен вид има много симпатични, не знам как са като качество (не всички са кожени...., което не ми допада). Но на намаление, цените са направо смешни.
Имате ли някакви конкретни впечатления?
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 734
Ползвала съм само платнените гуменки от тази марка, както и по-отворените такива, които се носят преди сандалките. Много съм доволна, никакви възражения.

Но ботушки или по-затворени зимни обувки нямам идея, дали ще са качествени.

# 2
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен! Купували сме пролетно-есенни и летни обувки на тази фирма. Очарована съм от качеството им - просто не се похабяват! Препоръвам ги!

# 3
  • София
  • Мнения: 374
Аз също ще се изкажа положително - купувала съм за малкия платнени обувчици, като гуменки. Страшно са му удобни, леки, не запарват, издържат за всякакви условия (бутане на колело с крачета и т.н.  Mr. Green )
На Барт сега подариха на детето ботушки - апрески за зимата, много красиви на външен вид. Пише, че са водоустоичиви, термо...(незнам си какво  Confused ) Дебела, но много мека подметка. Произведени в Белгия според етикета.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 673
И аз съм купувала само платнени обувки, тип гуменка. Обувах му ги на малкия като пантофи у дома, за разходка също стават. Не са подходящи за прохождащи деца. Мисля, че най-големият им номер е 24 или 25, но не съм сигурна.

# 5
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Сандалки и гуменки съм купувала, доволна съм, не са мръднали. Обаче така и не се престраших да купя затворени обувки.

# 6
  • София
  • Мнения: 735
Сандалки и гуменки съм купувала, доволна съм, не са мръднали. Обаче така и не се престраших да купя затворени обувки.

А защо казваш "престрашиш" - като цена са ниски, загубата не би била голяма  Peace аз купих ботички, но малката ги носи от много скоро, та още не мога да изкажа мнение. Просто са много евтини и това провокира тези мисли у мен - дали стават....
Мерси на всички, които споделиха мнение  Hug

# 7
  • Мнения: 3 351
Купували сме и сандали, и есенни обувки, и няколко модела гуменки за яслата/ градината. Нямам никакви забележки  Peace Между другото, и дрехите, които сме купували от Барт, са били качествени.

# 8
  • Мнения: 97
някой има ли информация къде в София се продават обувките Dandy? по-нагоре в темата пише Кауфланд, ходих да проверя, но вече ги няма там. Някъде другаде???   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 374
Аз съм ги купувала от Метро. Мисля, че съм ги виждала и в Хиполенд.

# 10
  • Мнения: 97
благодаря много за информацията   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 476
И аз съм купувала платнени за детската градина - качеството е супер.Нямам забележки newsm10

# 12
  • Мнения: 97
а би ли споделила откъде си ги купувала   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 734
В Хиполенд ги има със сигурност.
Не знам защо махнаха магазинчето от Кауфланд, много беше удобно

Общи условия

Активация на акаунт