Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 679
Имам спирала Копър Т от началото на м. септември.
След поставянето - кафяво зацапване до първия цикъл, който беше по-обилен и продължителен от обикновено.
Сега съм в цикъл отново - втори след поставянето, който е по-обилен и продължителен отново (вече 7 дни).

Моля, кажете малко по-подробно какви могат да са страничните ефекти от Копър Т, четох, че зацапването и по-продължителните цикли са нормален резултат и могат да продължат до 6 месеца след поставянето на спиралата.

Да чакам ли толкова дълго?

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте,

Поставянето на вътрематочни спирали може да предизвика по-обилни и по-продължителни кръвотечения. По право подобни оплаквания намаляват до 3-тия месечен цикъл. При поява обаче на допълнителни симптоми като болки ниско в корема е препоръчително да се насочите към консултация с АГ специалист по-рано от описания от Вас срок.

С поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи,
АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт