Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 58

  • 47 777
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 1 277


На портрета пише: Продадено.
Берен: Това е моят фаворит!

# 33
  • Мнения: 2 229


На портрета пише: Продадено.
Берен: Това е моят фаворит!

И нашия newsm10 newsm10 newsm10

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010


Той си ни е фаворита на отбор БЕРЕНГИН.    Няма още трейлър...направо мъка.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 51

Заповядайте 45 серия на български. Превод от английски riviera, colоrblind, bonobo. Приятно гледане.



Страхотни сте,много,много благодаря!!!!!Марианче,благодаря ти и за новата прекрасна тема  Hug Hug Hug

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 51
От вълнение (или от възрастта  ooooh!) май пропуснах да кажа здравейте  Embarassed Hug

Много сте изписали от снощи бе  LaughingАз легнах да помисля  Wink та чак до тази сутрин мислих  Joy

Детелинка,Керимчо в подписа ми е за демонстриране на форумска принадлежност ,джанъм  Wink други мераци нямам  Peace

Круелка,как може да не познаваш левента дето ми е поседнал в сърцето-че то това е най-гюзелиния от гюзелковците бе ,Кенан Езел бей  Laughing Joy Joy

Сега отивам да бръкна в някоя урна ,после ще се явя на мегдана да ги бистрим  Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010
http://www.blitz.bg/news/article/120889 - Силно земетресение в Турция. 7,2 по Рихтер.

http://www.blitz.bg/news/article/120890 Преди малко и в България имаше...Това се усети в Пловдив.


# 38
  • Мнения: 2 229
От вълнение (или от възрастта  ooooh!) май пропуснах да кажа здравейте  Embarassed Hug

Много сте изписали от снощи бе  LaughingАз легнах да помисля  Wink та чак до тази сутрин мислих  Joy

Детелинка,Керимчо в подписа ми е за демонстриране на форумска принадлежност ,джанъм  Wink други мераци нямам  Peace

Круелка,как може да не познаваш левента дето ми е поседнал в сърцето-че то това е най-гюзелиния от гюзелковците бе ,Кенан Езел бей  Laughing Joy Joy

Сега отивам да бръкна в някоя урна ,после ще се явя на мегдана да ги бистрим  Hug


Злате,ми те много сладури са ти легнали на сърцето,джанъм JoyКак ги побираш всичките hahaha

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010
 Fragman yarın yayınlanacak - Фрагманът ще бъде пуснат утре .....преди 4 минути е публикувано. / с помощ от гугъл/...

# 40
  • Мнения: 2 229


Той си ни е фаворита на отбор БЕРЕНГИН.    Няма още трейлър...направо мъка.

Тук ми идва да го прегърна вместо Фатма-айде вече стига се е туткала,че опашката нараства лавинообразно hahaha
Трейлъра сигурно пак ще е с едно изречение или как се карат заради Мустафа,а пък слухчетата са за романтика в серията hahaha

# 41
  • Мнения: 0
благодаря ти FAN за хубавия клип   bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010
Слухчета за 47 серия: Превод от английски - ако са слагани се извинявам....

Първо...
К:Никога не ядях риба, като бях малък
Ф:Защо?
К:Когато им виждах очите, ми ставаше жалко.
Ф:Но сега нямаш нищо против, всичко ядеш.
Ф:Капризно дете ли беше?
К:Относно храната, да.
К:Ти ?
Ф:Не, аз не бях капризна


Второ:
К:Твърдо си решила да разрешиш проблемите за два дни, един по един.
Ф:Ти чу какво ми каза той...
Ф:Но защо ми го каза?
Ф:Той изпитва моето търпение. Прави това защото знае, каква съм...
К:Някой се обади и каза, че убиеца е Мустафа.
Ф:Невъзможно.
К:Защо да е невъзможно...
Ф:Това е абсурдно.
К:Защо не. Той също беше в града онази нощ...
Ф:Не може да го е направил...
К:От къде можеш да бъдеш сигурна. Ти с него ли беше онази нощ?
Ф:Как можеш да говориш такива неща?
Ф:Достатъчно. Престани вече. Не ме измъчвай. Просто казавам, че не може да е бил той...
К:Вярваш му толкова много...
Ф:Стига, достатъчно, омръзна ми...

# 43
# 44
  • Мнения: 2 229


как да не му повярваш

Общи условия

Активация на акаунт