Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Момичета искам да Ви споделя моят опит в отслабването, защото най-накрая постигнах някакъв успех с много малко усилия от моя страна. И така след дълги години борба с килограмите- изпробвах почти всички диети, които са коментирани във форума, изпила съм какви ли не добавки и хапчета. Но ефекта беше малък или почти нулев. Десет години си стоях на едни и същи килограми - яла, не яла все едно и също. Почти се бях отчаяла, но все пак непрекъснато и до момента чета почти ежедневно всичко, което излиза в Интернет във връзка с отслабването. Затова много се изненадах, когато през това лято случайно попаднах на един форум, в който се коментираха НОВИ СИЛИКОНОВИ ПРЪСТЕНИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ, които са хит за 2010 година в Западна Европа и Америка. Оказа се, че се  предлагат и у нас. Една от фирмите е в София и аз си ги поръчах от там. Реално ги нося от август. Няколко седмици след като ги сложих много се промени начинът ми на хранене. Затова предлагам на всички да се запознаете с тези пръстени. Една от основните причини, когато си ги купих беше нормалната цена - 12 лева и и най-вече че няма да ми навредят на здравето.
Ако имате интерес вижте ги в сайта http://www.telerad-communications.eu/
и ако искате ще ги коментираме.

# 1
  • в колонките
   Ти хубаво рекламираш магнитните си пръстени,но попита ли ни дали толерираме рекламите? newsm78

# 2
  • София
Нищо не рекламирам. Всеки решава сам за себе си, но излиза, че тук вече никой нищо не може  да сподели без някой да го обвини, че рекламира нещо. Е, как да ви кажа и разкажа какво е подействало при мен без да ви го покажа. Но всеки затова носи глава на раменете си и може сам да решава.

# 3
Romi, аз лично бих се зарадвала на твоя снимка преди и след Simple Smile
Сега ще разгледам линка.

# 4
  • София
За съжаление не съм предполагала, че ще постигна такъв ефект с тези пръстени и не съм се снимала преди и след. Разбира се имам снимки от морето тази година и тъй като след това започнах да нося пръстените ще се снимам сега и ако успея утре ща ги кача. Все пак искам на всички да кажа, че отслабването стана доста бавно. Около две-три седмици почти не се усещаше ефект - единствено тъй като съм голяма любителка на сладкото постепенно започна да не ми се яде така както преди - просто нямаше я лакомията. Така е и досега. През лятото носех  пръстените през целият ден, а сега когато обувките са затворени и мисля, че няма да ми е удобно ги нося вечер и през нощта. Иначе те са доста удобни, защото са силиконови и не би трябвало да пречат, но аз така съм решила.

# 5
ROMI, ще чакам с нетърпение твоите снимки, ако искаш може и на мейла да ми ги пратиш, ако не ти е удобно от публичността .
Колко кг. свали общо до тук ?

# 6
  • В друго измерение
А в подфорума за поръчки от чужбина има два китайски сайта, в които същите тези нещица струват по долар и двайсет-трийсет, не помня точно, до 70 цента най-много, с безплатна доставка  Peace
Ама ефект, кой знае  Whistling

# 7
  • София
Heartbeat след като видях какво си писала влязох в тези китайски сайтове и след доста дълго лутане наистина в единият от тях ги намерих - за около 2 щ. долара, но аз пък си ги купих за 12 лева и не съм ги търсила никъде. В другият сайт въобще не можах да ги открия, а и вече загубих доста време. Днес се сетих, че също така ги има и в едно магазинче на бул. Дондуков срещу Операта в посока към ул. Васил Левски - има всякакви такива работи за отслабване и други неща. Там са 12,90 лева. Купувайте от където искате. Снимки днес не можах да направя, защото виждате кога успях да вляза, за да видя какво сте писали.Утре също няма да мога, защото съм на английски до 22,00 часа. Въобще при мен е пълна лудница. Иначе при мен наистина има ефект - аз ви казах определено промених начина си на хранене без да се насилвам и измъчвам както винаги до сега. Хайде до утре вечер, пак ще вляза за малко.

# 8
Romi, когато имаш време, постни все пак снимки, моля те !  Praynig

# 9
  • Пловдив
Само да вметна и аз,че тези пръстени ги има и в магазините "Самоздрав"http://samozdrav-bg.com/5.580.0.0.1.0.phtml.Чудя им се от известно време,но още не съм се наканила да си ги купя.

# 10
  • Sofia
Бих прежалила 12лв....само такова нещо не съм пробвала...То не бяха гел в ушите,игло терапия,масажи,уреди и терапии...и временен ефект...И все пак колко свали...кило-две или 10-15кг.

# 11
  • София
Не успях доникъде да стигна с тези снимки. Утре вечер след работа ще накарам мъжа ми да ме снима и ги качвам пък каквото е снимал това. Иначе за този период около два месеца съм свалила 5 кг. Скоро ми се наложи да отида до личната лекарка и тя ме попита какво съм правила, защото знае как вече сто години си ходя "дебела и гладна" или  както казва една моя приятелка "не съм дебела, а просто не съм достатъчно висока" . И аз когато и разказах тя също си поръча и каза, че това е здравословното отслабване. На мен ми се вижда малко доста бавно - иска ми се повече да бях отслабнала, но пак Ви казвам - за тези години не можах да помръдна от проклетите 80 кг.Пробвала съм почти всичко от тази безкрайна индустрия - Редуктил, Мейзинг, Лида , диетата с жито, Мадам бал и още какво ли не.Над две години ставах сутрин в 5,30 часа и отивах към 6,30 на фитнес - 3 пъти в седмицата. Нищо. Изпълнявах правилна програма - аеробни упражнения и всичко каквото трябва- НИЩО!!!!!! Просто метаболизма ми е спрял. По принцип не се храня много, но не може и не може. Просто организма ми не се бори с тези наднормени килограми, а просто свикна с тях и се чувства чудесно и няма намерение да се отърве от излишъка.Казвам Ви единствено с тези пръстени - за първи път видях кантара да отива надолу, което не ми се беше случвало толкова отдавна. А забравих, че само Дюкан не можах да направя, защото по принцип мразя месо и не стана. На Вега тест, при Байкова, а бе лудница. Хайде до утре красавици.

# 12
  • WonderLand
Роми, и на мен ми е любопитно за тези пръстени. Аз имам да преборя още 7-8килограма, но вече не знам какво да ям. Имам чувството, че съм в застой, ще се радвам да видя синмки  Peace

# 13
Роми, а колко си висока ?
Опитвам се да си направя сметка ( дано не е без кръчмаря ) какъв би бил ефекта при мен  Flutter

# 14
  • у дома
И аз си ги взех,дано има резултат.

# 15
  • София
Радвам се, че е някой реши да пробва пръстените. Аз продължавам да ги нося. Вярно, че вече не толкова редовно, защото със затворени обувки не е много удобно. Не съм отслабнала драстично, около 10 килограма, но от януари започнах доста да си хапвам, а все още ги задържам без проблеми тези килограми. Но пък колежките ми казват, че вече се храня без тази лакомия, която ме гонеше преди. Преди някак го нямам този апетит. И най-вече не ми вреди - не е хапче, чай и др.подобни, които не ги знаем какво съдържат.

# 16
линка който е пуснала авторката при мен не  се отваря. Може ли  да споделите от къде се купуват.

# 17
виж в китайските сайтове има ги за окло 1$ бройката

# 18
  • София
Не знам защо не ти се отваря сайта.Аз сега пробвах няма проблеми. Но можеш да им пишеш на имейла office@telerad-communications.eu

# 19
Има ги и в магазин самоздрав. Има линк с адресите на магазините им.

http://www.samozdrav-bg.com/5.580.0.0.1.0.phtml

Ето къде са пръстените на другия сайт:

http://slimming.telerad-communications.eu/Products.html

Любопитно ми е някой да ги пробва и да даде отзиви.

# 20
това е поредната глупосст,която си купих ефект "нула" от пръстена.
но дадох само окло 2лв. за този пръстен.поръчах си или от http://www.dealextreme.com/ или http://www.buyincoins.com/ не си спомням кой от двата сайта беше .има го и в двата,но пристигна в същата опаковка.
това е поредната заблуда Mr. Green

# 21
  • В друго измерение
Мммда, логично да е поредната заблуда, големи хора сме, вече би трябвало да ни е ясно, че магическа пръчица няма - всичко става с правилно хранене и двигателна активност  newsm39
Обаче! Това чудо е най-малкото зло...приложението му е външно и най-оскъпеният му вариант е цели 12 лева, ако не си го вземете за 2 лева от Китай.
За съжаление, някои от темите тук са доказателство, че се хвърлят по 200 лева за 10 дни за нещо, което се поглъща и е с неясен източник, за здраве и дума не може да става...а за разпилените на вятъра пари, които могат да облекат дете, пък още по-малко...
Тааа, мисълта ми е, че ако ще се надяваме на вълшебства, тия джиджавки са най-малкото зло  Thinking
Не че не съм имала и аз моменти, в които съм се носила стремглаво към аптеката  Laughing
Сега харча само за Аура Слим и маратонки за ходене в парка  hahaha

# 22
това е поредната глупосст,която си купих ефект "нула" от пръстена.
но дадох само окло 2лв. за този пръстен.поръчах си или от http://www.dealextreme.com/ или http://www.buyincoins.com/ не си спомням кой от двата сайта беше .има го и в двата,но пристигна в същата опаковка.
това е поредната заблуда Mr. Green

Колко време го носи?

# 23
  • София
Дали е глупост всеки сам решава.Пак Ви казвам нося пръстените около половин година даже може и повече, защото ги сложих след морето, т.е. през август. Ефекта е бавен и няма нищо измислено. Ако прочетете за енергийните точки ще видите, че по ходилата има точки, които отговарят за всеки орган от тялото. Точката,върху която се оказва натиск и магнитното поле , чрез пръстените е точката на щитовидната жлеза, която доста е отговорна за обмяната на веществата и съответно отслабването. Аз писах и преди - досега не ми се беше случвало да постигна някакъв успех и да го задържа без усилия. За мен тези 10 килограма са голям успех, а се надявам постепенно да продължа отслабването. Някой ме беше питал колко съм висока - 1,70 м. Така че пръстените трябва да се носят дълго - това не е вълшебно хапче, а китайска медицина. Хайде лека нощ.

# 24
от ноември Simple Smile

# 25
Намерих още един български сайт, където ги продават:
http://www.greenzonevitality.com/product/250/magniten-prasten-za-otslabvane.html

Същите ги продават в китайски сайт за без пари:

http://www.buyincoins.com/details/1-pair-magnetic-toe-ring-fitne … product-3593.html

Не намерих никакво потвърждение на мнението, че с тези пръстени се отслабва - рових се в Гугъл както на английски, така и на български. Тази тема е единственото такова мнение, което можах да открия.

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 11:11 от adiba

# 26
точно това имах впредвид.
аз си ги взех от любопитсво Embarassed

# 27
Някой има ли нови впечатления от пръстените? Sad
Аз съм си ги купила преди година и нещо, но все не успявам да ги нося редовно, не са ми удобни когато ходя и това е Simple Smile Сега като четох мнението на ROMI си мисля, че бих могла да ги нося нощем докато спя.
Иначе от два дни съм се амбицирала да ги ползвам и ако не друго като че ли нямам толкова голям апетит както обикновено Simple Smile

# 28
  • у дома
Аз ги държа по цяла нощ.
Ми имам -2кг.
от тях ли не знам,но си се радвам,на широките дънки.

# 29
Аз ги държа по цяла нощ.
Ми имам -2кг.
от тях ли не знам,но си се радвам,на широките дънки.
От колко време ги ползваш?

# 30
  • у дома
Месец и половина.

# 31
Аз живея от 10 г, в Щатите и н съм чула за тези пръстени, да неговорим пък и да са хит...  виж разни химии - да,  ама тези гумички....   аз мисля,че може би ви действат като плацебо, но дори и така да е, ако ви върши работа е ок.  Hug   Аз лично не вярвамсега специално погледнах за точките на стъпалата и на пръстите на краката. Точка на пръстите на краката,която да отговаря на хипоталамуса./ така ли се казваше?,май да../  не намерих, и изобщо по пръстите няма нищо, което да е свързано по някакъв начин с отсабването... 

# 32
  • у дома
Аз живея от 10 г, в Щатите и н съм чула за тези пръстени, да неговорим пък и да са хит...  виж разни химии - да,  ама тези гумички....   аз мисля,че може би ви действат като плацебо, но дори и така да е, ако ви върши работа е ок.  Hug   Аз лично не вярвамсега специално погледнах за точките на стъпалата и на пръстите на краката. Точка на пръстите на краката,която да отговаря на хипоталамуса./ така ли се казваше?,май да../  не намерих, и изобщо по пръстите няма нищо, което да е свързано по някакъв начин с отсабването... 
Колкото и да не ти се вярва-има я точката"ин бай"
http://indigota.com/index.php?topic=1085.0

# 33
Интересно, ето какво пише в този линк за Ин Бай

Може и цялата зона около нея да се масажира и то със силна степен на натиск.
Помага при затлъстяване (изгаря телесните мазнини и холестерола) и за това е основна точка при отслабване; лекува болести на стомашно-чревния тракт; регулира кръвта – помага да се прочистят навън от тялото застояли патогенни енергии; при язви, чревни паразити, застой на кръв в червата; подут корем; газове, къркорене на червата (не от глад) и помага когато човек се храни с прекалено мазни храни.
Далакът е свързан с елемента земя. Земята е по-труднодостъпна, затова в Китай – както металът е дълбоко скрит в земята и е труден за откриване, така и тази точка се счита за по-труднодостъпна и иска по-силен натиск.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1085.0#ixzz1qmHzri2M

# 34

Pinkito
, я кажи кои химии са хит сега при вас в USA ?

# 35
Получих си пръстените и вече чакам да видя какъв ще бъде резултата от носенето им. Поръчах си ги от www.http://www.buyincoins.com/ за 1,50 лв (вместо 15) и дойдоха доста бързо - за десетина дена

# 36
Остава да се отчетеш тук след два месеца, дали е имало ефект. Да не пропуснеш!

# 37
Здравейте, много са ми неудобни тези пръстени като ходя, а ми се струва че има по-голям ефект в намаляване на апетита ми, когато ги използвам през деня. Чудех се дали ако се прави масаж на точката Ин Бай или акупунктура няма да се постигне същия ефект. Има ли някои по-запознат с акупресурата и акупунктурата? Аз имам един уред за електроакупунктура и си мислех да пробвам с него, но не знам колко време трябва да се въздейства върху точката?! Някои може ли да даде съвети, моля Simple Smile Hug

# 38
Здравейте,
виждам, че темичката е прясна-прясна, изчетох я и реших да се включа. Днес в някакъв сайт за колективно пазаруване видях оферта за тези пръстени и реших да се поинформирам, че и на мен ми е писнало от диети и обещания... Първото, което видях, беше в магазин Самоздрав - и цената му без намалението беше наполовина на тази в сайта за колективното. Там 1 пръстен с намалението се предлагаше за 15 лв плюс 7 лв доставка, а в магазина ги видях за 15 лв два пръстена... Както и да е де, мен основно ме интересува дали има ефект. Ще ги прежаля и тези 15 лв, то като седна на бира и картофки, отиват по толкова... Ама наистина освен тази тема, никъде не видях отзиви за резултати от пръстените...
Някой ако забележи, нека се похвали, ще следя темата и ще се ровя за инфо...

Единственият коментар, който намерих:  newsm78   "Мне эти штуки сначала показались очень странными, начала носить, не привычно, потом про них забываешь, с ними и купаться можно.Не знаю в чем их сила, но они работают, есть не хочется, голода нет, или это самовнушение или они, но это не важно важен результат, а он есть. "

# 39
Здравей Запетайка,
15 лева са прекалено много, ако можеш да си ги купиш за 1,50лв от Китай с безплатна доставка по пощата, нали? От тук http://www.buyincoins.com/1-pair-magnetic-toe-ring-fitness-slimm … product-3593.html
Дали се отслабва още не мога да ти кажа, защото ми убиват през деня и не ги нося редовно, но едно нещо поне за мен със сигурност правят, намаляват апетита. Преди изяждах по един шоколад дневно, а понякога и други сладки неща, а после когато съм с пръстените мога и да не хапна сладко през деня. Не знам докъде е самовнушение, но мисля че поне за това има ефект. А и за цена от 1,50лв можеш да рискуваш и да пробваш Simple Smile

# 40
  • Варна
Момичета, аз днес си поръчах пръстените от сайта на zadrujno.bg - офертата беше за 7 лв. Като пристигнат и ги понося, ще пиша дали има някакъв ефект.

Хубав ден на всички  Grinning  bouquet

# 41
Здравей Запетайка,
15 лева са прекалено много, ако можеш да си ги купиш за 1,50лв от Китай с безплатна доставка по пощата, нали? От тук http://www.buyincoins.com/1-pair-magnetic-toe-ring-fitness-slimm … product-3593.html
Ти в България ли живееш? Както виждам в този сайт може да се плати само с PayPal. Може ли човек от България да има PayPal сметка? По принцип ми трябва такава за друго, затова искам да се информирам. Ще ти бъда благодарна ако ми обясниш как да си отворя такава! Благодаря!

# 42
*Теа*,сега видях, че си ме питала за  химиите тук.. да ти кажа , не знам... аз не си падам изобщо по химии  и не се интересувам, но ако теб те вълнува, мога да попитам и  ще  ти кажа веднага...
Виж, че пият доста протеини на прах, това го знам със сигурност , ама и много блъскат... Има едни Миоплекс ли се казваха.. в лилави опаковки,  те са много тачени....трябва пак да ги видя дали точно така се казваха, вкусни са, аз съм пробвала  от тях, ама темата е друга да е спамя.. извинявам се... Hug

# 43
Да, в България живея. Няма проблем да имаш акаунт в PayPal трябва ти само кредитна карта Visa ili Master card може и други да поддържа, не съм сигурна. Правиш си регистрация в PayPal и след като се регистрираш регистрираш там кредитната си карта. Вземат ти от нея 1-2 евро, които после ти връщат в сметката и като получиш извлечението въвеждаш на сайта един код, за да потвърдиш, че картата е твоя и си готова Simple Smile
Здравей Запетайка,
Ти в България ли живееш? Както виждам в този сайт може да се плати само с PayPal. Може ли човек от България да има PayPal сметка? По принцип ми трябва такава за друго, затова искам да се информирам. Ще ти бъда благодарна ако ми обясниш как да си отворя такава! Благодаря!

# 44
Мацки,
и аз се надявам до две седмици да се сдобия с тези пръстени. Благодаря на mms78 за съдействието, и дано има резултат... Даже зарибих и една приятелка, да видим какво ще стане... Ще пиша тук редовно Simple Smile Simple Smile

# 45
Здравейте!

И аз имам такива пръстени и от две седмици ги нося непрекъснато. Доста убиват апетита, вече мога да кажа, че много съм намалила сладкото и храната почти наполовина. Аз съм доволна Peace

# 46
Здравейте!

И аз имам такива пръстени и от две седмици ги нося непрекъснато. Доста убиват апетита, вече мога да кажа, че много съм намалила сладкото и храната почти наполовина. Аз съм доволна Peace

А в килограмите разлика има ли? Защото аз и така мога да стоя гладна, и пак да не сваля килца...

# 47
Здравейте!

А в килограмите разлика има ли? Защото аз и така мога да стоя гладна, и пак да не сваля килца...

Аз съм много доволна! Но заедно с тях пия и чай Пу-ер! Гадния кантар Joy за съжаление още не го е отчел, но определено има много голяма разлика, като си меря по дрехите. По-широки са ми с 2-3 см. Вярвам, че скоро и той ще усети!

# 48
  • у дома
Момичета как ги носите през деня?
моите постоянно се изместват и се нервя все да ги намествам,определено апетита липсва.

# 49
На мен не ми се разместват и не ми пречат. Постоянно ги нося. Най-смешното е, че ме залепват за ваната! Joy

# 50

Аз съм много доволна! Но заедно с тях пия и чай Пу-ер! Гадния кантар Joy за съжаление още не го е отчел, но определено има много голяма разлика, като си меря по дрехите. По-широки са ми с 2-3 см. Вярвам, че скоро и той ще усети!
[/quote]

Искам да те успокоя, че в някои случаи свалянето на сантиметри се вижда, но не се отразява на килограмите. Може да е  по-лошият случай - да свалиш килограми, но да не ти личи  Sick Бъди спокойна и се радвай на липсващите сантиметри и не се стресирай, че кантарът не мърда. Притеснява ме само този чай, дето го пиеш, защото съм чела на много места, че уврежда лигавицата на стомаха и причинява гастрити, колити и други стомашни проблеми...

# 51
В ebay пръстените са по 1 евро с доставката до БГ, но не гарантирам колко действат. Simple Smile
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1505764888 … r_id=341742918810

# 52
В ebay пръстените са по 1 евро с доставката до БГ, но не гарантирам колко действат. Simple Smile
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1505764888 … r_id=341742918810

А да те питам, плащането с PayPal ли се прави? От БГ може ли да се отвори PayPal сметка?
Ако си с механичен кантар е нормално да не мери както трябва. Зелен чай също действа и е много здравословен.

# 53
Ей,сериозно ли е това с тези пръстени,вярно ли действат,моля разкажете повече...много ми е странно...а аз имам още малко за сваляне.. newsm78

# 54
Аз вече мога да се похваля с два свалени килограма! newsm44 newsm44 newsm44 Кантарът не бил  чак  толкова гаден!  Joy

# 55
  • Варна
Момичета, моите пръстени пристигнаха и вече съм с тях. Доколкото разбирам, трябва да ги наместя с издадената част навътре и по средата на пръста, нали така?
Искам да ви питам, има ли значение колко време на ден ги нося и проблем ли е ако спя с тях?

# 56
Момичета, моите пръстени пристигнаха и вече съм с тях. Доколкото разбирам, трябва да ги наместя с издадената част навътре и по средата на пръста, нали така?
Искам да ви питам, има ли значение колко време на ден ги нося и проблем ли е ако спя с тях?

Аз също спя с тях, но до колкото знам има файда когато ходиш Peace

# 57
Вие направо ме "разбихте" Shocked с тия пръстени,ще си поръчам и аз ..

# 58
Момичетааа,
днес си получих пръстенчетата и вече ги сложих! Малко ми е особено и малко ми убиват, ама се надявам да си струва жертвата. За спането с тях няма проблем, а и след няколко дни пътувам за Истанбул, и дано здравото ходене там даде резултат. Ще се включвам да кажа има ли ефект Simple Smile

# 59
Момичетааа,
днес си получих пръстенчетата и вече ги сложих! Малко ми е особено и малко ми убиват...

newsm45  Ооооох, ама много убиват тези пръстени - едва се прибрах у дома... Някъде четох, че изправяли стойката - аз се изгърбих, чудейки се накъде да стъпя, за да не ме боли толкова... Ясно е, че няма да издържа за дълги пешеходни маратони, ще ги нося нощем и като ходя на работа...
Някой друг с подобни оплаквания?

# 60
Ами намести ги така, че да не ти убиват толкова. Не е нормално толкова да боли. Трябва да си намерят мястото и тогава няма да боли.  Peace Значи не са точно място.

# 61
Ами намести ги така, че да не ти убиват толкова. Не е нормално толкова да боли. Трябва да си намерят мястото и тогава няма да боли.  Peace Значи не са точно място.

Помислих, че може точно това да е причината, намествах ги... явно краката ми са такива Simple Smile Simple Smile

# 62
Еми тогава ако не ги искаш, ми ги продай. Grinning

# 63

Е ти нямаш ли?

# 64

Е ти нямаш ли?

Имам, но може да имам още едни, все ще влязат в употреба. Crazy

# 65

Е ти нямаш ли?

Имам, но може да имам още едни, все ще влязат в употреба. Crazy

Хитруша!
Да ти кажа под секрет, и аз си взех два чифта Simple Smile И сега съм тях, убиват ми и това си е. Все пак, в домашните чехли не е като в затворените обувки, ще си спя с тях, да видим...

# 66
  • Където си поискам:)
Здравейте, записвам се да следя темата. Днес ги видях тези пръстени в един магазин Simple Smile

# 67
Да ви се отчета за първи впечатления Simple Smile
Открих идеалната формула за мен - слагам пръстените сутрин в офиса, свалям ги на тръгване, вкъщи пак ги слагам и така до сутринта. Има няма два часа, в които не съм с тях, Наистина намаляват глада, и то чувствително, аз обикновено сутрин съм много гладна, но с тях го няма това усещане. Вчера хапнах два пъти, и то не защото огладнях, а защото все пак трябваше да ям нещо!
Тази сутрин кантарът беше свалил близо килце...
Продължавам!

# 68
Запетайче, ти твоите от къде ги купи? Тези от ибей  стават ли?

# 69
Запетайче, ти твоите от къде ги купи? Тези от ибей  стават ли?

На мен една съфорумка тук ми съдейства и ми ги поръча от някакъв китайски сайт, доставиха ми ги за около две седмици.  Предполагам, че са същите, то няма какво много да им се различава. Аз даже мислех да ида в един от магазините тук и да поискам да видя какво представляват, сигурна съм, че са еднакви Simple Smile

# 70
Много ти благодаря! Успех в свалянето на килцата!   bouquet

# 71
Много ти благодаря! Успех в свалянето на килцата!   bouquet

И на теб също! Да се похвалиш!

# 72
  • Sofia
Поръчах си и аз... от buyinCoins ... ще докладвам като ги получа и като се задействат...
Честно да си призная, зарибихте ме, а и са "без пари", та реших и аз да се вържа....
Успех!

# 73
  • Пловдив
Здравейте!От вчера и аз съм с пръстените,вярно убиват малко,но се свиква.Като мине известно време ще се отчета тук има ли резултат при мен.Аз лично си мисля,че ще има,но и ще трябва повече време да мине,защото едно време бяха нашумели едни обеци за отслабване и на един съученик баща му носеше такава и беше отслабнал.То даже не беше обица,ами по-скоро като щипка и се слагаше на една точно определена точка на ухото.И аз си бях поръчала такава,обаче на ухото наистина много боли и така се отказах бързо-бързо:).

# 74
Записвам се в темата! Току що си заявих и платих пръстените, дано пожънем успех Simple Smile

# 75
А пък аз съм още -1 кг. Crazy

# 76
Добро утро, Повелителки на пръстена за отслабване!

От вчера до днес нямам особена промяна, но пък съм задържала това минус едно килограмче. Голямата ми победа обаче е друга: Обикновено, когато отида на шоколадовия щанд в ЛИДЛ, очите ми стават на 12 и се чудя от кой шоколад да не си избера... Вчера, макар вече да бях поогладняла, дори не ми направиха впечатление всички вкусотийки, които бяха изложени... Толкова бях изненадана от себе си, че забравих и глад, и всичко... Дано след време има и видим резултат, че при мен структурата на тялото трудно позволява да се видят липсващи сантиметри... Simple Smile Simple Smile
Хубав ден на всички и голяяяяямо парче торта за тези, които вече не се изкушават от сладкото Simple Smile Simple Smile

# 77
Запетайка, много ти е хубаво името! Crazy

Подкрепям това, което си написала! И аз така, но в Лидл не ме изкушават чак толкова, колкото на Линд бонбоните. Но, се удържам. На  както си написала за тортата - не знам, в събота имаме рожден ден и-и-и-и... Каква торта се е заформила  party023  party023

# 78
има ги по 10 лева на
www.magazin4bg.com

# 79
  • WonderLand
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

# 80
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

В Продавалника има по-евтини. За друг член на семейството взех от там, от едно момиче и съм много доволна. Peace

# 81
  • у дома
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

В Продавалника има по-евтини. За друг член на семейството взех от там, от едно момиче и съм много доволна. Peace
в китайския сайт са 1.50лв.,в продавалника от 7 нагоре-помоли някоя мацка да ти поръча директно.

# 82
два ли трябва да си купя непременно? Моля, посъветвайте ме...

# 83
Здравейте,момичета Simple Smile регистрирах се специално,за да ви попитам за нещо,което ме притесни в упътването на тези пръстени,които получих днес..и то е "Увеличава производството на хормона на растежа"...какво ще рече това според вас и имат ли някакви странични ефекти тези пръстени..дъщеря ми иска да ги пробва,но се притеснявам дали да и ги дам..тя е тинейджър и сега расте..какво ще ме посъветвате.. благодаря предварително Simple Smile))))

# 84
Да, в България живея. Няма проблем да имаш акаунт в PayPal трябва ти само кредитна карта Visa ili Master card може и други да поддържа, не съм сигурна. Правиш си регистрация в PayPal и след като се регистрираш регистрираш там кредитната си карта. Вземат ти от нея 1-2 евро, които после ти връщат в сметката и като получиш извлечението въвеждаш на сайта един код, за да потвърдиш, че картата е твоя и си готова Simple Smile

Къде трябва да получа това извлечение и да намеря кода?  newsm78  Simple Smile

# 85
Извлечението, което получаваш от банката всеки месец за транзакциите направени с кредитната ти карта.
Но май са улеснили процедурата от PayPal. Скоро плащах на една позната и като си сложиш продуктите в кошницата и отидеш на плащане с PayPal те прехвърля на страницата на PayPal и пита за регистрация, а по-надолу (мисля беше) по същата страница пише ако нямате регистрация можете да платите с кредитна карта и въвеждаш адрес и данните от кредитната карта   имената написани на нея, номера и секюрити кода (трите цифрички на гърба на картата) и пак можеш да платиш дори и без да имаш регистрация.
Дори ти предлага да ти направи и регистрация. Дали после трябва да се потвърждава картата, както бях описвала преди, не знам, но важното е, че можеш да платиш Simple Smile

# 86
то добре че си ги намерила някъде извън БГ за жълти стотинки, но аз не смея да си оставям данните от картите току така ... има много сръчни хора ... и се притеснявам че заради няколко спестени лева да не се събудя накой ден с празни карти ... затова си ги поръчах от БГ ... дадох 10 лева и съм спокоен

# 87
Точно, за да не си оставяш данните по разни сайтове е измислена системата PayPal, която гарантира за твоите данни и за плащанията, които правиш. Седалището им е в Люксембург и когато правиш плащане за теб е безплатно, а за този който получава плащането има някаква таксичка. Хубавото е, че ако стане някакъв проблем можеш да оспорваш плащането и да ти върнат парите.

то добре че си ги намерила някъде извън БГ за жълти стотинки, но аз не смея да си оставям данните от картите току така ... има много сръчни хора ... и се притеснявам че заради няколко спестени лева да не се събудя накой ден с празни карти ... затова си ги поръчах от БГ ... дадох 10 лева и съм спокоен

# 88
Здравейте,момичета Simple Smile регистрирах се специално,за да ви попитам за нещо,което ме притесни в упътването на тези пръстени,които получих днес..и то е "Увеличава производството на хормона на растежа"...какво ще рече това според вас и имат ли някакви странични ефекти тези пръстени..дъщеря ми иска да ги пробва,но се притеснявам дали да и ги дам..тя е тинейджър и сега расте..какво ще ме посъветвате.. благодаря предварително Simple Smile))))

Здравей,
това за хормона на растежа за първи пъг го чувам. Изчетох наистина за доста ефекти, които има, ама точно за това не съм чувала. Странно... то щеше да е хубаво и аз да порасна с още няколко сантиметра на височина, ама айде де - не ми се получава... Ти къде си го чела това? И аз имах упътване, ама там нямаше подобни неща...

# 89

Здравей,
това за хормона на растежа за първи пъг го чувам. Изчетох наистина за доста ефекти, които има, ама точно за това не съм чувала. Странно... то щеше да е хубаво и аз да порасна с още няколко сантиметра на височина, ама айде де - не ми се получава... Ти къде си го чела това? И аз имах упътване, ама там нямаше подобни неща...
Доколото ми е известно този хормон при възрастни (не подрастващи) действа подмладяващо и отслабващо, не предизвиква растеж. За деца не мога да кажа. По принцип този хормон се продава доста скъпо - human growth hormone. Не знам доколко може да се вярва на такова твърдение.

# 90
Доколкото знам пръстените се слагат така, че да стимулират точката на щитовидната жлеза и така намаляват апетита, но дали влияят на хормона на растежа, може би някои който се занимава с акупресура може да ни каже?

# 91
Здравейте,от днес и аз имам пръстенчета.Поръчах си ги от един сайт за колективно пазаруване-на опаковката надписите са на китайски.Не ми става ясно обаче,къде точно на палеца се поставят.Мойте са ми малко хлабави,дайте идея как да ги направя стабилни.Дали това че са ми малко големи е проблем?

# 92
Слагат се с изпъкналата част на магнита към кожата от долната страна на палеца, като на снимките

За това, че са ти хлабави - хубаво е магнитчето да притиска точката, а при теб може да се разместват. Измисли удобен за теб начин да го закрепиш. Например с ластиче за коса върху пръстена, но да не е много стегнато, че да ти спира кръвообращението на пръста. Или да прегънеш пръстена, така че да не ти е широк и да го залепиш с анкерпласт или нещо подобно. Основната идея е магнитчето да стои върху точката на втората снимка, а самият пръстен е само с цел удобство. По принцип в китайската медицина се използват понякога и живи семенца (например леща мисля) и те се залепят направо върху кожата.
Здравейте,от днес и аз имам пръстенчета.Поръчах си ги от един сайт за колективно пазаруване-на опаковката надписите са на китайски.Не ми става ясно обаче,къде точно на палеца се поставят.Мойте са ми малко хлабави,дайте идея как да ги направя стабилни.Дали това че са ми малко големи е проблем?

# 93
Здравейте и от мен,цяла седмица вече ги нося и няма никъкъв ефект

# 94
  • у дома
Здравейте и от мен,цяла седмица вече ги нося и няма никъкъв ефект
е,не ме отчайвай-от днес ще съм редовно с тях
добре,че mms, каза с изпъкнала част навътре,че аз патка-не гледам ooooh!

# 95
Извлечението, което получаваш от банката всеки месец за транзакциите направени с кредитната ти карта.
Но май са улеснили процедурата от PayPal. Скоро плащах на една позната и като си сложиш продуктите в кошницата и отидеш на плащане с PayPal те прехвърля на страницата на PayPal и пита за регистрация, а по-надолу (мисля беше) по същата страница пише ако нямате регистрация можете да платите с кредитна карта и въвеждаш адрес и данните от кредитната карта   имената написани на нея, номера и секюрити кода (трите цифрички на гърба на картата) и пак можеш да платиш дори и без да имаш регистрация.
Дори ти предлага да ти направи и регистрация. Дали после трябва да се потвърждава картата, както бях описвала преди, не знам, но важното е, че можеш да платиш Simple Smile

Ами аз въведох дебита карта в Paypal и не получавам такива извлечения, а ми изписа, че са ми взели въпросните 1,5 евро и сега на практика няма как да си ги върна...  #2gunfire ;p

# 96
Привет на всички, регистрирах се специално заради тая тема Simple Smile Принципно не вярвам в магии, но с тия пусти килограми... за 1,50 от китайския сайт съм готова да рискувам.  Mr. Green Понеже нямам карта за онлайн пазаруване, може ли да помоля ако някоя от вас си поръчва скоро такива пръстени, да поръча и за мен? Ще й ги платя по какъвто начин е удобен, стига да е без банкови карти.. Много благодаря!

# 97
Здравейтеее Simple Smile
Сега като загледах картинката с поставянето на пръстена... замислям се малко, моите идват точно в основата на палците, ама и няма друг вариант-  те не са ми толкова дълги, че да ги сложа, както е показано. Обаче, като гледам, че има ефект, значи всичко е точно. Сега идва втори етап - да свикна да не слушам главата си, че той стомахът може да крещи "Не съм гладен", ама когато мозъкът диктува "Време за ядене"...  Laughing Laughing

# 98
  • бургас/софия
Здравейте, вчера и аз си поръчах пръстените от китайския сайт, за 1.61лв Simple Smile
Preston, видях ти пост-а след като поръчах моите, иначе щях да ти поръчам ;/
аз не вярвам в чудеса, но пък на рефлексотерапията и акупунктурата имам вяра, то си е призната наука.. така че може би биха били полезни в комбинация със спорт и ограничаване на храната, то е ясно че ако лежиш и нагъваш шоколад (както правих аз цяла зима) няма да има ефект, каквито и магии да ползваш за отслабване Wink хайде успех на отслабващите, а аз ще се включа пак като пристигнат и почна да ги нося Simple Smile)

# 99
Аз също си ги взех преди няколко дни. Същевременно взимам и билката бъзак.
Този метод за отслабване ми се струва по-добър от драстични диети и глад. Не знам дали си внушавам, но си усещам като че ли врата - щитовидната жлеза - от както ползвам пръстените. Четох в интернет на английски, че се носят и магнитни пръстени по ръцете с цел отслабване. На колкото повече пръсти, по добре. Но за сега смятам да се огранича с тези пръстенчета и точката ин бай!

# 100
Някой може ли да каже малко повече за влиянието на пръстените върху щитовидната жлеза Praynig
Аз съм с хипофункция, та от там и тези кг дето не мърдат Confused
И аз не вярвам на отслабването с вълшебни причици, но дори като някакъв катализатор да подейства все е кяр Mr. Green
Някой ще поръчва ли от китайските сайтове? Аз нямам кредитна карта. А къде в БГ са най-евтини? Може би ще поръчам тези

П.П. В продавалника ги има по 6 лв. Чакам само да разбера за щитовидната и поръчвам Party Crazy

Последна редакция: сб, 26 май 2012, 13:18 от Ирето

# 101
Някой може ли да каже малко повече за влиянието на пръстените върху щитовидната жлеза Praynig
И аз не вярвам на отслабването с вълшебни причици, но дори като някакъв катализатор да подейства все е кяр Mr. Green
Някой ще поръчва ли от китайските сайтове? Аз нямам кредитна карта. А къде в БГ са най-евтини? Може би ще поръчам тези

П.П. В продавалника ги има по 6 лв. Чакам само да разбера за щитовидната и поръчвам Party Crazy
http://sportmarket.com.ua/catalogs/394/t3032/

Тук също са на добра цена

# 102

Здрасти, аз съм с хипофункция - от няколко години пия елтироксин, който ми свали излишните килца до прилични норми. Оттук натам нищо не ми пречи - свалям, когато съм на диета, качвам, когато не съм. С пръстените съм няколко дни - не е главоломно сваляне, но теглото ми варира в грамове на килограм по-малко. Тоест, досега бях 64-65кг, от няколко дни съм на 63 и някакви вариращи грамчета.
Мисля, че няма да ти навреди, ако от това се опасяваш Simple Smile

# 103
Аз мога да кажа вече за по-малко от месец -4 кг. Доволна съм, и при това си ям сладко. Peace

# 104
  • Варна

Здрасти, аз съм с хипофункция - от няколко години пия елтироксин, който ми свали излишните килца до прилични норми. Оттук натам нищо не ми пречи - свалям, когато съм на диета, качвам, когато не съм. С пръстените съм няколко дни - не е главоломно сваляне, но теглото ми варира в грамове на килограм по-малко. Тоест, досега бях 64-65кг, от няколко дни съм на 63 и някакви вариращи грамчета.

Благодаря ти за отговора и аз съм на елтирокс от години.
Нося си упорито пръстена и се ослушвам  Laughing , но съм го съчетала с разделно хранене.....да видим какво ще стане  Simple Smile

# 105

Да, това се чудех. Благодаря ти много Hug  bouquet
Аз съм на еутирокс, но от скоро. Симптомите ми са от години, едва сега ме светнаха да изследвам щитовидната Rolling Eyes

Писах вече на една мацка в продавалника и сега ще чакааам Crazy

# 106
Аз също си ги взех преди няколко дни. Същевременно взимам и билката бъзак.

Здрасти, ще разкажеш ли повече за бъзака? Не съм чувала досега, как действа, как го пиеш и има ли ефект?

Много благодаря  Peace

# 107
Здрасти, ще разкажеш ли повече за бъзака? Не съм чувала досега, как действа, как го пиеш и има ли ефект?
Много благодаря  Peace
Пухкавелка писа за бъзака в темата за отслабване с гръмотрън, виж последните няколко страници, започни от там където тя се включва и обяснява как го пие.

# 108
Много благодаря  Peace
Пухкавелка писа за бъзака в темата за отслабване с гръмотрън, виж последните няколко страници, започни от там където тя се включва и обяснява как го пие.

Дааа, супер, много ти благодаря! Май и аз ще пробвам гръмотрънчето Simple Smile

# 109
Много благодаря  Peace

В случая става дума за бъзака. Гръмотрънът аз не бих го пила соло. Той е диуретик. Освен това не трябва да се пие повече от 10 дни без почивка.

# 110
Много благодаря  Peace

В случая става дума за бъзака. Гръмотрънът аз не бих го пила соло. Той е диуретик. Освен това не трябва да се пие повече от 10 дни без почивка.

Да, аз изчетох инфото - малко ме притеснява, че бъзакът може да е отровен, пише го изрично, за по-големи количества. Не че ще го ям с лъжицата, но е хубаво да има човек едно наум. По принцип, повечето билки не трябва да се пият без почивка, не съм си и помисляла да правя експерименти със здравето си. 10 дни пиене, 5 почивка си е добро съотношение.
Много ти благодаря, че ме препрати там, дано има ефект!
Между другото - ядеш ли плодчетата или само отварата пиеш?

# 111
Ям плодчетата, не ми се занимава с варене...  Simple Smile

# 112
  • Sofia
Получих ги.... снощи си ги сложих .-..... сега чакам Wink ..... това как звучи само....
Ще докладвам след седмица...
А относно Щитовидната жлеза... и аз си мислех да отида да се изследвам, но какво да кажа на л.лекар, за да ми даде направление, защото аз не слабея, в смисъл такъв, че знам че който има проблем с щитов.жлеза -слабее... при мен не е така..... ?!?

# 113

А относно Щитовидната жлеза... и аз си мислех да отида да се изследвам, но какво да кажа на л.лекар, за да ми даде направление, защото аз не слабея, в смисъл такъв, че знам че който има проблем с щитов.жлеза -слабее... при мен не е така..... ?!?

Нееее, в грешка си! Преди няколко години, когато ме убедиха да отида на лекар, бях подута, тежах близо 70 кг (1.55 висока). Отидох при Бусарска в Студентска поликлиника - много е добра - за месец или два свалих около 10 кг, само с правилното лечение. Проблемите с шитовидната не са за пренебрегване, отиваш и казваш, че искаш да се изследваш, да ти дадат направление за специалист. Нямат право да ти откажат. Повечето хора с тези проблеми наистина се справят трудно със свалянето на килограми Simple Smile

# 114

Сурови????  #Crazy
Има ли ефект?

# 115

Зависи от проблема. При хиперфункция се слабее, но при хипофунцкията се пълнее (аз съм +20 кг) и трудно се свалят тези килограми без лечение. Имам нередовен цикъл и забременях много трудно. Симптом също е лесната умаряемост. След като ми казаха тук във форума за вероятността тези проблеми да идват от ЩЗ, отидох директно в лаборатория и сама си пуснах ТСХ, удоволствието ми струваше 18 лв.

# 116

Сурови????  #Crazy
Има ли ефект?
Така ги е пила Пухкавелка, сушени, а аз ги дъвча, както ми каза аптекарката.
Петър Димков ги е съхранявал сурови със захар и има такава рецепта също, прави се и сироп, вино, мармалад...
За сега нямам ефект, но трябва да ги пия поне месец-три, ако не и повече, за да се появи
Явно не си прочела какво сме писали в другата тема.

# 117

Сурови????  #Crazy
Има ли ефект?
Така ги е пила Пухкавелка, сушени, а аз ги дъвча, както ми каза аптекарката.
Петър Димков ги е съхранявал сурови със захар и има такава рецепта също, прави се и сироп, вино, мармалад...
За сега нямам ефект, но трябва да ги пия поне месец-три, ако не и повече, за да се появи
Явно не си прочела какво сме писали в другата тема.
Изчетох почти всичко там, но става дума за 20 страници - не успях да запомня всичко и да обърна внимание на детайлите, а и доколкото чета, едно пише по опаковките, друго казват билкарите, съвсем трето е в нета. Затова питам, иначе се вписах там, за да следя нещата. Много ти благодаря, дано спре този дъжд, още довечера отивам на Богомил за тревички Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 118
Важното при бизака е да се изхвърлят плодчетата, които не са черни/узрели. Именно те са токсични. Иначе 20 зрънца са по-малко от кафяна лъжичка, много са дребнички.

# 119
  • София
здравейте,

айде и аз в кюпа на слабеещите с " магнитни пръстени"- днес ги получих и почвам да ги ползвам....да видим ще ли заслабна или не.... Rolling Eyes

# 120
  • София
Включвам се и аз. От вчера съм с пръстените. Сигурно съм от по-пълничките, но мен малко ме стягат, а сутрин като стана подпухнала направо ми се впиват.

# 121
  • у дома
Аз нощем ги махам,ама явно съм дефектна,защото усещам натиска само на единят пръст  ooooh!

# 122
И аз си ги получих днес Party, но не знам правилно ли ги слагам Rolling Eyes. Сложих ги с издутото на вътре, там където е свивката/ставичката на палеца. Нали уж пише в основата, а на снимките е на възглавничката, но пък от там ми се смъкват много бързо Rolling Eyes

# 123
Вчера направих голямата глупост да изляза през деня без пръстените. Исках да ходя по-свободно. Беше голяма грешка, защото ми се отвори страхотен апетит. Истината е, че с пръстените ходя по-бавно и ми е по-неудобно, но изглежда наистина влияят на апетита.

# 124
И аз си ги получих днес Party, но не знам правилно ли ги слагам Rolling Eyes. Сложих ги с издутото на вътре, там където е свивката/ставичката на палеца. Нали уж пише в основата, а на снимките е на възглавничката, но пък от там ми се смъкват много бързо Rolling Eyes

И моите стоят там, на точното място са си Simple Smile Но спя с тях, поне на сън не ми убиват Simple Smile

# 125
И аз да кажа, че след известно четене тука си ги поръчах от buyincoins и вече примерно седмица съм с тях. Ефект имат - до степен в някои дни не просто да не ми се е ядяло, а да ми се гади от миризмата на храна Shocked
Не знам защо не мога да спя с тях обаче - изтръпват ми палците Grinning, така че си ги нося само дневно време. Първите 1-2 дни и ми стискаха, и се изместваха, но явно вече се нагодихме взаимно - вчера например изкарах цял ден на крак и в движение, без да ми е неудобно и без да се преместят.
Стискам си палци, дето се вика, ефектът да продължи и да не изчезне с времето.

# 126
  • Sofia
Вие къде ги държите тези магнитчета-както е на картинката в предходна страница ли - т,е. НЕ на "връзката" между пръста и ходилото, а на долнтата част на "възглавничката" на пръста?

# 127
Аз лично на възглавничката, както е на оная картинка, не можах да ги закрепя, така че при мен са си долу, но очевидно вършат работа.

# 128
  • Sofia
Ами при мен си стоят както са на картинката...дори и когато съм с обувки на токчета... но до сега може би съм ги носила 3 дни, че нещо ги забравям, и не мога да кажа, че ми влият на апетита....
3,5-4 часа след като съм се нахранила -съм си гладна... А за сладкото-не ми се яде, може би защото хапвам от един протеин, който си е сладък и става като кремче и затова не се сещам за шоколад.Но ще видим - пак ще пиша!

# 129
  • бургас/софия
аз моите още ги чакам от китайския сайт, не мога да споделя опит засега.. но ми е чудно защо всички ги носите вечер, идеята не е ли да натискат точката ин-бай, което става вървейки, мисля си че докато спиш няма смисъл.. в упътването пише ли да се носят и вечер!??!

# 130
Втори ден съм с пръстените. Посавих ги на възглавницата на палеца, като на картинката. От време на време проверявам дали са на нужната точка - не се изместват. Постоянно ги усещам, малко е неудобно при ходене, но мисля че с времето ще се свикне. Чувствам по-малко глад. 

# 131
  • бургас/софия
аз си получих пръстените днес, сложих ги, много са ми широки и ги уплътних с хартийки. вкъщи ходя боса с тях и не ми е неудобно Simple Smile засега толкова мога да споделя. върху апетит и отслабване още нямам наблюдения!

# 132
Аз ги носих две седмици и май нямах ефект. Сега ги свалих няколко дни да си почина от тях. Някой имал ли е ефект от пишещите напоследък?

# 133
Здравейте !

Ако някой поръчва от китайския сайт,да се "кандитатирам" и аз за 2 бр

Благодаря предварително  newsm10

# 134
Здравейте, аз също ги нося от няколко дни вече и мисля, че имат ефект, но искам да кажа нещо МНОГО ВАЖНО-не знам колко от вас са прочели информация относно въпросната точка Ин бай, но аз освен, че я изчетох доста обширно, се занимавам с рефлексология и я практикувам (работя като масажист-терапевт) и искам да ви споделя някои важни неща:
1-во: трябва да има Силен натиск върху или около точката, тъй като се намира дълбоко и навътре-поне 5 минути т.е. ако се носи цял ден би било много добре, но спането с пръстените не оказва особен ефект!
2-ро: никъде не видях (поне не намерих) информация, че стимулирането на точката ще доведе до загуба на апетит, тя само спомага за разграждането на мазнините и засилва метаболизма, т.е. ако все още имате апетит-не се притенявайте,защото е напълно нормално,а липсата на такъв е по - скоро на принципа на плацебо ефекта т.е. самовнушение.
Надявам се да съм била полезна, ако имате друга информация ще се радвам да я споделите, тъй като тази, която аз открих е твърде оскъдна. Успех! Simple Smile