Отговори
# 30
  • Мнения: 186
Сега погледнах анкетата. Изненадващо, никой не е отговорил, че ще се бори за Гюней.

# 31
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Момичета, новата тема е страхотна!  Hug RominaB, поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet

7 епизод вече е изцяло преведен. Съжалявам за забавянето, но цяла седмица ме мъчи ужасен грип, а и другите момичета са ангажирани и просто не остана кой да се занимава.
 
http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/54778/1
Нашето скорпи имало рожден ден утре?Е, това скорпитата сме голяма работа. Embarassed Само че аз съм от другите, ноемврийските, най-черните. Mr. Green Mr. Green

И аз не мисля, че Джемре ще прости изневярата, а и не вярвам да се хвърли в нечии други обятия, пък били те и на Кузи. Ще се отдаде на кариерата май. А и мама ще е на върха на щастието.
Много ме радва маман. Уж сме много борбени и нахакани, а  на моменти са държи като някоя леко загубена ученичка. Много ми беше сладка като се напи. Grinning
На линия ли сте довечера? Peace

# 32
  • Мнения: 115
Момичета, новата тема е страхотна!  Hug RominaB, поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet

7 епизод вече е изцяло преведен. Съжалявам за забавянето, но цяла седмица ме мъчи ужасен грип, а и другите момичета са ангажирани и просто не остана кой да се занимава.
 http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/54778/1
На линия ли сте довечера? Peace
Златната ни Мима си ти! Браво!  Hug Hug Hug Другата седмица сме на линия всичките вече. Ловим та!  Hug Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 0
Благодарности за поредния преведен епизод  bouquet

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Благодарности за поредния преведен епизод  bouquet
Благодарности и на теб, че помагаш.  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Много се радвам, че си част от нашия екип! Peace

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Момичета, новата тема е страхотна!  Hug RominaB, поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet

7 епизод вече е изцяло преведен. Съжалявам за забавянето, но цяла седмица ме мъчи ужасен грип, а и другите момичета са ангажирани и просто не остана кой да се занимава.
 http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/54778/1
На линия ли сте довечера? Peace
Златната ни Мима си ти! Браво!  Hug Hug Hug Другата седмица сме на линия всичките вече. Ловим та!  Hug Hug Hug Hug
И, аз...и аз...я ловим... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 0
Благодарности за поредния преведен епизод  bouquet
Благодарности и на теб, че помагаш.  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Много се радвам, че си част от нашия екип! Peace

Благодаря на всички вас ,че ме приехте така топло!  bouquetЗа всички

# 37
  • Мнения: 115
Благодарности за поредния преведен епизод  bouquet
Запвядай, запвядай, настанявай се удобно!  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 18 530
Кузейки-нерде сте? Хайде, че време не остана...

# 39
  • Мнения: 1 413
Хайде, момичета-време е за кино! PeaceВие,златните,от DUR.be се пазете да сте здрави,че сега започва сезона  на грипа,но продължава сезона на К/Г! HugРядко от Вас някой пише тук,но Вашето мнение ми е много ценно-как смятате,че ще се развие действието?Нещо да Ви подсказва сегашното развитие? newsm78
Иначе приятна вечер на всички и да не вземете да се оклюмате,че тежка серия ни чака! ooooh!
Преводачките дали ще са на линия тази вечер? WhistlingБез тях сме за никъде Hug
Фенче,за сега сме аз и ти и кой знае още кой!Минавам on line! Peace

# 40
  • Мнения: 186
Ще гледам филма от 21 часа, като почнат да качват сериите.
Иначе на мен канал Д ми прекъсва.
Като си помисля, че миналата година кабелният ми оператор беше включил канал Д в пакета програми  и нямах никакъв проблем. Но не знам по какви причини го махнаха. Питах ги, мълчат.
Това е най-гледаният турски канал и би било облекчение за толкова зрители.
Но както и да е.
Още мъничко остава. Praynig

# 41
  • Мнения: 18 530
Shaane, здравей миличка! и аз съм се подготвила за тежка серия, пък ще видим. После ще гледаме и предаването, нали? Hug

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте !

И аз благодаря за трудът на екипа по превода   bouquet Hug  bouquet

Аз пробвах Канал Д , върви гладко гладко  Peace Сигурно са го оправили заради предаването след К/Г  Peace Ако съм разбрала правилно ще го излъчват директно общо 11 програми .

# 43
  • Мнения: 18 530
И аз се включих в цифрова телевизия само заради канал Д и шоу тв , но после ги спряха и остана само ТРТ. Да не би да си към blizoo? Явно не са си платили.

# 44
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
При мен Канал D върви добре, засега. Дано не започне да забива по някое време. Колкото до близу #2gunfire #2gunfire #2gunfire няма такива тъпаци. От уж 100 цифрови канала, които щяхме да хващаме сега едва ли са повече от 30-40. Стискам зъби още 3 месеца да ми изтече дотовора и да се отърва от тях. Не ми се мисли колко нерви съм изхабила заради тях. newsm61 newsm61 newsm61
Приятно гледане! Hug Hug Hug Дано да са ни подготвили нещо мноооооого интересно.

Общи условия

Активация на акаунт