Отговори
# 210
  • Мнения: 186
Добро утро ! Сега ще изгледам повторно снощната серия.
Филмът е толкова завладяваващ. Снощи дори Буура Гюлсой ми хареса /като игра/, въпреки че по начало не харесвам актьора.Джемре, Гюлтен също играха превъзходно. Изобщо, раздават се актьорите и още как.


Искам да благодаря на преводачите, защото без тях нямаше да е същото .
След дни, като гледам серията с превод, друго е.
Благодаря за труда ви, момичета !

# 211
# 212
# 213
# 214
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
с Берк Октай от "Опасни улици"

... а, това цигара ли е в ръката му?  newsm78

# 215
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 443
 Hug Hug Hug Heart EyesЗдравейте момичета! 62 милиона лири! Впечатляващо! И долу на вървящия надпис се изписваха имената на всички, и този който е дал 20 лири, и който е дал 1000евро! Наистина бяха всички в едно сърце за Ван!  Praynig Praynig Praynig

Днес имаме и рожденник! За Скорпиона, дето ни оставя бездиханни написах няколко редчета,като подарък за днешния ден. Включила съм и някои от нас, за поетичност, ето :

          Във Адана проплакал е за първи път,
          но Господ бе видял че хора като него ще са кът!
          Сладкарство ,баскетбол и манекен
          от всичкото отбира нашия ерген!
          И тези му очи щом видиш в свойто ежедневие,
          потъваш нежно ,страстно в Синьото безвремие!

          Как буйно кипва пак кръвта във всяка вена,
          щом зърне на екрана го Славена Hug
          А дързък,сладък грях обзема и душата luvbed Mr. Green
          щом се усмихне той на Госпожата!

          Със сини дънки само,копче разкопчано Crazy Mr. Green Crazy Laughing Sunglasses
          и ето на- дъха немедленно им спира
          на Шаане,Таралежка,Денимира!!
          Мехмет ,Бехлюл, Халил,Кузей- със всяка нова роля той избухва като мина box newsm51
smile3501  love001
          И правят сайтове и теми Тупаровката и Ромина!!

          А аз край Босфора,в дъждовен октомврийски ден,
          свистене на рибарски мрежи
          и тъжен есенно затихнал кей,мечтаех за ръцете силни на КУЗЕЙ! Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes txtloves txtloves


         Къванче,Скорпиончо Наш!!

          newsm51 newsm51 newsm51 bdbaloni bdbaloniЧестит рожден ден! Да си жив и здрав, да намериш щастието и истинската любов, да ни радваш и занапред с невероятния си талант!


         Още не съм качила снимките и клипчето ooooh! ooooh! Mr. Green,не съм ви разказвала за Истанбул,исках днес за хубавия повод,но не успях, прощавайте,ще гледам да е скоро поне докато сме в знака на Скорпиона! Щото и аз съм рожденнчка другата седмица! Hug Hug Hug Mr. Green Sunglasses Wink Heart Eyes Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 11 980
redemi     bouquet

 Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 186
Да, да е жив и здрав Къванч. Да срещне и изживее истинската любов и в живота !



Сега гледам серията с англ. субтитри. Невероятни са тези момичета, как успяват така бързо да ги качат. Толкова са готини двамата с Али в колата, щастливи за новия бизнес ! Така искрено изиграват радостта си.  Hug

# 218
# 219
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
http://video.cnnturk.com/2011/haber/10/27/turkiye-tek-yurek-oldu

# 220
  • Мнения: 417
Здравейте,момичета.
Изпуснах снощи купона-и епизода и предаването. Tired
Надявам се довечера да наваксам и ще се включа с превода на най-важните диалози...
Гледам и бебе очаквате.... Mr. Green Joy Joy
Да ни е живо и здраво момчето,още мнооооого успешни роли,любов и още нещо... Heart Eyes newsm59 nbirthday newsm67  party023 newsm38 Tada Tada newsm18

# 221
  • Мнения: 2 282
Да, да е жив и здрав Къванч. Да срещне и изживее истинската любов и в живота !



Сега гледам серията с англ. субтитри. Невероятни са тези момичета, как успяват така бързо да ги качат. Толкова са готини двамата с Али в колата, щастливи за новия бизнес ! Така искрено изиграват радостта си.  Hug

И аз отгоре, отгоре го изгледах. Ключовите реплики ги казва Баръш:
- Не означаваш нищо за този мъж, не го ли разбираш?
- ти си правиш игричките, аз правя бизнес т.е. не вярва, че е влюбена в Г.

Гадна и подла Бану.
Джемрето ще повлече Кузей към дъното.

# 222
  • Мнения: 11 766
Честит рожден ден на Къванч - той е невероятен и много талантлив актьор. Пожелавам му всичко най-хубаво. Много здраве, щастие, любов и късмет в живота. Да продължава да ни радва с нови проекти  ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts bdbaloni

Браво са невероятната инициатива и за събраните средства ...  Hug

# 223
  • Мнения: 3 371
Честит Рожден ден на нашето красиво и талантливо момче ! Да е жив и здрав и да продължава все така да ни радва и вдъхновява ! Пожелавам му много , много , много щастие любов и късмет ! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Не съм в къщи и нямам комп , не мога да гледам филма и направо полудявам бавно !
А и вие много ми липсвате ! Hug
Ромина ,  Hug благодаря ти за темата и страхотните колажи !  bouquet
redemi ,  Hugобичам те , бе жена ! Heart Eyes Страхотно стихче си му спретнала , че и нас си изтипосала подобаващо !  bouquet
Много цунки на всички и до скоро ! Hug

# 224
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Честит да е рождения ден на най-красивия мъж много си го обичаме
   Two Hearts txtloves Two Hearts bdbaloni


Общи условия

Активация на акаунт