Удовлетворени ли сте от работата си?

  • 7 852
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Обичала съм всяка работа, която съм работила, независимо от естествеото й  Peace намирам как да си я направя интересна, да си поставя предизвикателства, да изпитам удовлетворение и често това не е зависимо от това някой да ме потупа по рамото, а по вътрешни/лични "критерии"

Заплащането ..... човек, колкото и да получава - винаги ще намесри място за повече, аз съм от хората, които гледат нагоре, не надолу, т.е. целя се винаги в стъпка по-високи цели и това ме движи напред ..... затов аи заплащането ме устройва, с леки резерви  Peace

# 46
  • Мнения: 206
 И аз   си  обичам   работата - удоволетворява ме и  ме  радва. bowuu

# 47
  • Мнения: 5 344
Тази работа не е мечтата на живота ми, но я работя съвестно. Резултатът не зависи само от мен, тъй като професията ми е свързана с деца. Моята оценка е за мн. добър, клонящ към отличен резултат.

# 48
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Преди много си харесвах професията, сега отивам с нежелание на работа, а заплащането е под всякаква критика за труда и отговорността, която имам.

 Peace

# 49
  • Мнения: 265
Преди много си харесвах професията, сега отивам с нежелание на работа, а заплащането е под всякаква критика за труда и отговорността, която имам.

 Peace

 

# 50
  • Мнения: 4 068
Обичам си работата, даже много! Работя за себе си и въпреки че е много натоварена, стресираща и непрестанна аз си я обичам. Доволна съм и от изкарваните пари, но винаги може повече. Стремя се да развивам семейния ни бизнес, за да става заплащането все по-добро. Работата е моята стихия обаче.

# 51
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Обичам работата си, харесвам работодателя си и отивам с желание на работа всеки ден, независимо колко напрегнат ще бъде той.

# 52
  • Мнения: 3 241
Ами в последно време не съм доволна, защото ми е скучно. По цял ден се чудя какво да правя (освен в определени дни). Голяма част от колегите ми бяха уволнени и се случва често да съм сама. Е, има и приятни страни - работно време по мое усмотрение - т.е. в 17ч съм на вратата Simple Smile
От известно време ме преследват с оферти за по-добри позиции и пари, та ако ми предложат нещо супер подходящо сигурно ще приема.  Confused

# 53
  • Мнения: 169
Харесвам си професията и работата. Винаги съм искала да работя това, което работя сега. Дори се преквалифицирах. Доволна съм от Работодателя си. Директорът се старае да ни плаща добре за нашия сектор.  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 198
Да, много.

Общи условия

Активация на акаунт