Априлски мами, любящи, гадаят за сини или розови гащи!

  • 36 221
  • 784
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 676
о, Франция, къде ще си там? Много ми се иска да отида отново в париж, но тази път да съм с мъжа ми.

# 46
  • Мнения: 0
Аз предлагам да се разберем във фейсбук че според мен ще е по лесно иначе и аз съм тук само в делничните дни и ако може да е тогава  Praynig

# 47
  • Мнения: 147
Да и аз съм близо до гребната,но където и да се реши няма да ми е проблем.Нямам претенции за дата,когато кажете  Hug

# 48
  • Мнения: 30
да се съберем или преди  *dreamer* да замине или след като се върне,дайте предложение тук или във facebooka

# 49
  • Мнения: 535
Благодаря за навата тема   bouquet Страхотна е  Heart Eyes
duhi_puhi ми се губи  newsm78
Погалете коремчетата от мен  Hug

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 15:35 от di_

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
о, Франция, къде ще си там? Много ми се иска да отида отново в париж, но тази път да съм с мъжа ми.

В Ница.

# 51
  • Мнения: 10
Момичета благодаря за темата Hug

Аз напълно съм изкуфяла, ама напълно...........писах ви преди време, че на 26/10 съм на ФМ.
Днес ми звъни тел и Доки ме пита къде си? Shocked

Объркала съм дните, имам две бележки написани от нея за 25/10, обаче аз съм запомнила 26 и кой ти гледа бележки, те са да си седят на дъното на чантата #2gunfire #2gunfire

Спринт към Доки. Всичко е наред, 200гр, в седмицата си е 17 1/2, има си всичко и да кажа
СЛОЖЕТЕ МИ РОЗОВИ ГАЩИ Laughing Laughing Laughing
Аз нямах никакви предположения за пола и наистина беше новина!

 Hug Hug Hug Hug за всички вас!!!


P.S. Аз си усещам, че съм разсеяна, леко оглупяла, ама да объркам този ден #2gunfire #2gunfire #2gunfire, важното е, че всичко е добре!

# 52
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Hadji честито тогава момиченце  Hug

# 53
  • Мнения: 44
Hadji честита мома Hug

# 54
  • Мнения: 39
Много моми днес, много чудо Simple Smile   bouquet

# 55
  • Мнения: 0
Hadji  Hug честити розови гащи  Grinning и аз нямам търпение да ни кажат към какъв цвят гащи да се ориентирам и да хукна по детските магазини  Grinning в никакъв случай няма да се овличам, но не мисля да оставам нещата за последния момент (ще е зима, студ, ще съм тройно по-дебела пък и нямам представа как ще се чуствам)  Embarassed като първо бебче дори незнам какво е сутиен за бременни и мисля да поправя скоростно невежеството си с малко покупки  Mr. Green
Мамчета от Пловдив - много ви се радвам за срещата която мислите да си спретнете  Wink следващият път се надявам Софийските мами да сме повече  Grinning много е забавно

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 340
И цоп в новата тема Simple Smile Както винаги благодарности за труда по оформянето и момичета   bouquet   bouquet   bouquet
Hadji честито розово пухче Simple Smile
Wood-nymph пробвай с Хуска както предлага Satori аз го приемам със сок и ми е приятно. Иначе киви и сладко от рози са едни от естетсвените диоретици уж Simple Smile Успех!
Относно бельото все още си карам на нормални бикини и сутиени само сменям размера периодично. Иначе си купих гащи за бременни ,които не съм ползвала още. Български са от малкият Цум http://www.reni-fashion.com/ и си купих едни джински 45лв са., като на сайта никак не ми хареса нищо. Но на място си бяха супер. Имам и два клина и един спортен панталон. Ако не кача много мисля това да ми е оборудването Simple Smile

# 57
  • Мнения: 22
Честита темичка!!!! Hug Hug HugСамо хубави новини да са вътре!!!Още се въздържам да сложа гащи на моето бебче,ама към на края на ноември ще кажа.

# 58
  • Мнения: 16
Hadji  Hug честити розови гащи  Grinning и аз нямам търпение да ни кажат към какъв цвят гащи да се ориентирам и да хукна по детските магазини  Grinning в никакъв случай няма да се овличам, но не мисля да оставам нещата за последния момент (ще е зима, студ, ще съм тройно по-дебела пък и нямам представа как ще се чуствам)  Embarassed като първо бебче дори незнам какво е сутиен за бременни и мисля да поправя скоростно невежеството си с малко покупки  Mr. Green
Мамчета от Пловдив - много ви се радвам за срещата която мислите да си спретнете  Wink следващият път се надявам Софийските мами да сме повече  Grinning много е забавно


Точно пък ти ли ще си тройно по дебела и тромава? Та ти си за модния подиум все още. В събота да си на линия пак

# 59
  • Мнения: 71
wood-nymph може да ти помогнат обикновени неща - ядене на сливи и киви, круши и супите да не ги забравяш, а иначе взимаш едно сиропче Дуфалак и по една доза на ден всеки ден, за да ти се нормализира стомаха. По малко препечени филии и ориз, повече вода. Толкоз много варианти, не може да не помогне Peace

Hadji честита девойка - днес все розови гащи се развяват Laughing

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 18:43 от laguna

Общи условия

Активация на акаунт