Студът пощипва бузки зачервени на ЮНСКИТЕ ни слънчица засмени

  • 28 520
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Добро утро.

Майче,мерси за новата тема. Hug

Мами Софиянки,сега гледах реклама- в Бейбитория днес всичко е намалено на 30%,но в 18ч.Иххх искам и аз... трябва да купувам зимни шапки за малчо.

Ани,от аптеката се купува бирената мая.И аз съм чувала,че се напълнява,но и много пречиства кръвта и заздравява косата и ноктите.

Ани2,напоследък когато Мартин яде се дави,не всеки път,но няколко пъти на ден се случва.Първо ми дойде на ум - силна струя,но се съмнявам честно казано.Може ли позата да е причина?

Зверче,и аз не бих дала осцилокопциум.

Ичката,всичко ще е наред! Hug

# 16
  • Мнения: 328
Добро утро  Hug
Първо днес мъжо има Имен ден   Hug и да ви почерпя

Ана2 Благодаря за кафето  Hug
Миналата седмица ни биха последните 2 ваксини който се правят в 1 ден.Дано вече да няма такива по 2 ваксини.Мерките ни са 7,800кг. и 68см. макар че аз вкъщи си го изкарах 69см но за 1см няма да споря  Wink Simple Smile.
Вече почти не се кърмим.Много ми намаля кърмата и почна да се ядосва като не му пуска.Почнах АМ и вече давам плодово пюре следобеда между храненията по 30-40мл.
Имаме сега малко сополи и кашляме  Cry.Дано скоро му мине. Praynig
Каката е на ДГ.И тя беше болна и 2 седмици си беше вкъщи Луднах и с нея.Сега се покашля още но да ходи на ДГ.Тя и тя не издържа вкъщи  Crazy
Ана2 това за бирената мая и аз съм чувала че помага за кърмата  Wink
kitikat на Теди и пробих ушичките към 2-3 годинки и поплака доста , но само докато ги пробият и после малко вкъщи.Чувала съм че като са по малки не разбирали даже какво става.Но всеки си знае  Hug И също аз чаках Благовест /27 март/ тогава се пробивали да не ги боляло толкова  Flutter
MammaAneliaN На моменти съжалявам че изчаках толкова за Благовест.Защото първия Благовест беше когато тя бе на 10-11 месеца и имаше страх от всичко тогава.После пък следващата година УЖ на ДГ щяхме да почваме и ги пробих на 3тата и си поплака милото.Днес е Димитровден  Hug
ichkata83 Мила много гадно тава с коремчето, дано скоро разберете какво е и да се оправите.  Praynig Hug И браво за мерките  Hug Heart Eyes
За сега ставам че днес ще го водя на ортопед и да се оправям  Hug.Дано всичко да е наред  Praynig

# 17
  • Мнения: 445
Добро утро Simple Smile
ето една закусчица от мен Simple Smile

Мая, благодаря за темичката  Hug
Ани2, мерси за кафенцето Simple Smile
Ичка, пуснахте ли някакви изследвания? Това със зеленото ако толкова време мисля, че трябва да се изследва... Ти при коя педиатърка си - как при разстроено стомахче ще иска да захранвате с плод и сокове  ooooh!. Като коне с капаци са значи - не гледат, че всяко дете си е различно  #Cussing out. Идва декември месец - тогава можеш да я смениш, ако искаш  Peace
Кити, и на Алекс са така носа и бузите, но като му пипна вратлето - топло е. То и при големите хора е така - студен нос, но всъщност им е топло Simple Smile

После ще дописвам, че мрънка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 26
Аааа, Шунчи, за Радост и аз щях да питам, ама с други - користни цели  Twisted Evil Тя на училище ли е в понеделник или и там се спазват БГ ваканциите? Не знам как е. Щото ако не е, да заформим среща за понеделник, от която да не можеш да се измъкнеш  Twisted Evil
Марки ще е на екскурзия тогава, че иначе и аз, като тебе, съм вързана с час за прибиране.  ooooh!

МаяHug

Гачони, да ти е жив и здрав мъжа. Много да те уважава!
Тя, Кити, каза че ще остави Дара сама да реши за ушичките. Аз, ако не ги пробия сега, докато не разбира и аз такаще направя. Няма да пробивам когато вече разбира, но я е страх.  Naughty
Благовец е наистина далече, тя ще е на почти 10 месеца. Така си размишлявам аз.

# 19
  • Мнения: 378
Добро утро Hug

Майче, благодарско за темичката  bouquet Само положителни преживявания да отчитаме Hug

Ани2, мерси за кафенцето  bouquet

Хелън, мерси за закуската  bouquet

Цитат
Ирето, схемата за захранване бива, освен в частта за доизяждане на пюрето. Като ги вкусиш ще ме разбереш - доста са гаднички  Mr. Green
hahaha Горките ни деца Laughing А адаптираните млека какви сааа Sick

Аз нещо не мога да намеря задната фонтанела на Ивко, а преди успявах. Дали не се затворила и не е ли рано Thinking Другата седмица ще питам и ако трябва да понамалим темпото с вигантола.

Менюто от Ваче ми харесва много, мисля да се водя по него. И двамата с Иво си харесваме режима, аз мога да си правя сметки кога какво що, а той си знае кога ще се папа и си го иска винаги по едно и също време на деня.

Кити, много хубаво стихче  Hug

Цитат
А между другото щях да попитам защо не слушате педиатрите си.
Ваче Hug
Аз от нашата освен боцкане, мерки и теглилки друго не ща Naughty От както ме накара да давам АМ с овесена вода на бебе на 1 месец, а когато започна да повръща неудържимо на фонтан през 3-ия месец и се стопи, тя не искаше да го погледне, защото, видиш ли, през втория месец е качил 1.600 кг, преяждал бил... Другата детска консултация у наше село е от общо практикуващ лекар Tired

Дарка, ужасно е това, явно касапи има навсякъде Close Дано последващата интервенция мине възможно най- леко и безболезнено Hug

Цвети, и Ивко спи около 3 пъти през деня, преди обед за кратко, след обед едно по-дълго и надвечер пак кратко. Преписах си схемата ти (много ми харесва Hug), но се сетих - кога жълтък и месо?

Ева82, и аз те помня, дано скоро да зарадваш всички с пълен тумбак Hug

Къдрокоса Hug Той ММ не ми се сърди, въобще не бил повярвал, че мога да не ги искам Grinning

Гачони, честит имен ден на мъжлето ти  bouquet

Хоупфул, честита годишнина  bouquet

За снимките и цитатите:

С червеното е за снимка, кликваш иконката и се появяват двата тага, между които трябва да вмъкнете линк към изображението.
С цитата аналогично, но няма да пише чий е и от кога е, ако искате да го има това, както вече казаха момичетата - с триене Mr. Green

Едно заглавие на прима виста "Студът пощипва бузки алени на ЮНСКИТЕ  ни слънчица засмени" (нещо ми се губи римата  Blush)

# 20
  • Мнения: 26
Ирето, задната фонтанела се затваря до края на втория месец някъде. Няма нищо тревожно.  Hug

Ако заменим "алени" със "зачервени", ще се получи римата  Grinning

13 градуса навън - ние излизаме. Приятни разходки на всички!

ПП. От 13 до 14 ще бъдем в градинката, като вземем баткото. Който има път и му е удобно -  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 478
Здравейте момичета Grinning Честит празник  bouquet

Ужасно е колко болнички мами и дечица има. Дано се оправите бързо. Мен също не ме подмина, но успях да го пресека навреме и ме държа само един ден Crazy Карах на чай с мед, панадол и много сън. Да е жив и здрав мъжът ми, че може да ме замества напълно с детето и го бях инструктирала да ми го носи само за кърмене, за да не го заразя и благодарение на това се опазихме и оправих.

Къде ги намирате тези педиатри, които приемат бебетата отделно Shocked Искам и аз ooooh! При нашата всичко е накуп и отгоре на всичкото чакаме двойно повече, защото като ни прати в стаята за консултации и продължава да си преглежда всички чакащи я, та чак се забравя ooooh!

Тези дни трябва да го водя и направо изпитвам ужас. Разстройството му не спира (вече се чудя дали е такова, съвсем се побърках), а мина месец и май ще пропуснем още едни ваксини...

Аз прогресивно оплешивявам и днес мисля да си взема направление за дерматолог. Ако някой от София може да ми препоръча добър, ще съм му благодарна Praynig

Да се похваля и да почерпя за кръщенето на Никола.


В събота стана християнче Flutter Голяма организация беше, но всичко мина перфектно, а аз се вълнувах повече от сватбата ни Grinning Тези дни ще кача малко снимки и ще ви покажа, но ще помоля за новата парола на албумчето. Чудя се дали да не направим нова папка там - празници, където да качваме снимки от имен, рожден ден, кръщене и всякакви такива празници newsm78

Говорите все повече за захранване, а на мен ми е тъмна индия ooooh! Знам само, че ще започна с каши, след това зеленчукови пюрета и чак след това плодовите. И частната и държавната педиатърка ме съветват да изчакам до 6 месец, а това ще е на 30 декември, т.е. за Нова година ще се присъедини и той на трапезата Joy

# 22
  • Мнения: 1
Привет юнски мамчета и татко. Реших и аз да се присъединя към вас, дано нямате нищо против  Simple Smile

Да са живи и здрави именяците днес и весел празник   bouquet

Честит месечинки на Виктор на Maidenly  и на Християна на panty да растат здрави и много усмихнати.

Да ви се представим малко. Живеем в Пловдив от близо две години. Имам две прекрасни ангелчета Димитър на 7 години (на мама първолачето) и Анабел на 4 месеца и 17 дена.

Гледам за пробиване уши си говорите, аз още не смея. Ми тя само с ушите си се приспива като ги замачка, като ги завъртьосва понякога имам чувството, че ще ги откъсне  Laughing Мислех си да изчакам Благовец, ама дето казвате ще е на около10 месеца, а и от майките с които съм си говорила къде ги пробия ми препоръчват една поликлиника, която ме съмнява, че ще работи, защото се пада неделя. Много искам да й сложа обички.

Аз осилокоциум на Бела съм давала, нали е хомеопатично, това ни изписа педито, защото баткото ни се беше хремясал и да не ни зарази. Еми, успяхме малката се размина.

Ичка, дано да не е нищо сериозно това със акито.

Ох още куп неща исках да напиша, обаче дребната заспа и ще се възползвам да си  1dishes и  да newsm79
Оставям ви да се почерпите за здравето и на моя Миташки


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора. леле колко се мотам
brazilka честито кръщене
MammaAneliaN приятна разходка, ние чак след като се наобядваме ще излезем, че ни е голям тормоз това пюре,като започне да прави брррррр и всичко става в пюре Grinning
Хубав и усмихнат ден

# 23
  • Мнения: 378
Мамо Ани, със 'зачервени' определено повече ми харесва Hug

Мимозче, добре дошла Hug Честит имен ден на първолачето  bouquet

Не си бях допила кафето и не се усетих Blush Честит празник на всички Димитровци, Димитринки, Митковци и Митки( Mr. Green), и всички производни  bouquet

Бразилка, честит ти християнин, да ти е добър, послушен, много щастлив и все да ви радва  bouquet Ще ти пратя паролата на лични Wink

# 24
  • Мнения: 379
Maidenly Честита месечинка на Виктор
panty Честита месечинка на Християна Да са ви живи и здрави и много послушни  Hug Hug Hug  И честит имен ден на всички именници  Hug Hug Дано новата тема е изпълнена само с положителни емоции  Hug Hug Laughing Laughing Laughing За пробиването на ушите,мисля да е на Благовец другата година  Laughing Laughing
brazilka Честито ти християнче  Hug Hug

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 11:47 от klavdiq7777

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас... ползвам кратката предиобедна дрямка на Катето, за да се разпиша и аз Simple Smile
Честити месечинки на всички бебоци с дата 26-ти Simple Smile
Честит имен ден на всички именяци и именячки Simple Smile
Честито християнче на Бразилка Simple Smile

Това за пробиването на ушите не е ли... така да се каже по желание. Ние не сме обсъждали, но си мисля, че не е необходимо и по-късно като порасне и може сама да реши, тогава ще ги дупчим. Нищо че ще разбира и усеща болката... Тамън да научи смисъла на поговорки като "Трай бабо за хубост". Има ли някаква причина да се бърза да се дупчат още докато е бебе?

Денят изглежда приятен и сигурно ще прекараме следобеда в Южния парк... като хапне след около час се оправяме и ориентираме натам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 411
Ей, нова тема.

Мая, благодаря. Много са хубави тия тикви и са в тон с наближаващия Хелоуин. Дано тук носим само добри новини.
Ама така покрай новата тема се сещам за Чин. Къде е? Аз ли пропуснах нещо?

Ирето, АМ май са сладки, не знам за тях. Задната фонтанела се затваря към 3ия месец, затова не я търси вече. По принцип бебетата имат много фонтанели, които се затварят преди раждането. Остават само предната и задната, но Йоана нали се роди по-рано и нищо не й се беше затворило. Имаше поне 5-6, които до термин изчезнаха. После и тази задната се скри и сега си е само с 1.

Честито на всички именници, месечинки и рожденици. Бразилка, честито християнче.

Гледам и за обички говорите. Аз няма да дупча Йоана. Като порастне да си решава. Дори и да поиска не смятам, че болката е толкова голяма, че да искам сега да й я спестявам, като видиш ли нямало да помни.

Мимозчето добре дошла.

Ей, дайте да сложим ограничение на почерпките, ама сега ми се доядоха толкова неща значи. След януари като почнем диетите трябва да се черпим със зеленчуци май  Joy

# 27
  • Мнения: 0
Деска, като минете масово на диети, почерпките може да изглеждат така:

 hahaha Joy

# 28
  • Мнения: 141
За обичките-казвате "Сами да си решат".Ако и аз трябваше да решавам,не бих се замислила дали,а по-скоро кога.Има ли жена в темата с непробити уши и която не иска да носи обеци? newsm78 .Аз такава не познавам,но разбира се всеки си решава.просто споделям  Peace

Бг татти  Joy Joy Joy Joy Само че на мен от сутринта така ми се пиееее,а нямаме капка вода :/ От чешмата вече не мога да пия.Не се лигавя,наистина ми е много гадна.

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 305
Добро утро,
Много хубави неща в новата тема Hug
Пао нашата вода е отврат жълта,така че те разбирам.
Анн2,Дани ходи на градина тази седмица дано се закрепим, желание има горе долу, поне няма драми.Симона Последните 20 дни я лъжех да суче с всичките неща който си посъветвала но вече не става, може да е заради дохранването от шише. А при Дани бях много спокойна грижих се само за него и мъжа ми беше до мен, даже имах жена която ми чистеше вкъщи, ех добри времена.... Simple Smile, не че сега са лоши, но малко по трудни. Hug
Мамо Ани и аз искам да пробия ушетата на Мони Simple Smile
Зверче да се оправята бързо Praynig, всички болнички също.
Чинчето ми се губи, пропуснала ли съм нещо newsm78
За среща в Мола съм зааааа, ако е и този на Цариградско шосе най-добре Blush

Общи условия

Активация на акаунт