за раждането

  • 4 883
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 722
С риск да ядосам "хомеопатите" , ще споделя, че и аз пих арника и родих бързо и безболезнено. Подкрепям elfi4ka, като само споделям опит, без да препоръчвам лекарството. Алексче има право, че хомеопатията е мощно средство за лечение и не е безопасно самолечението.

# 106
  • Мнения: 354
Helly от кой месец започна да пиеш арника?Доколкото разбрах elfi4ka е пила само последния месец...
Питам от любопитство  Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 1 456
 Много е вероятно да заметат темата вече  Whistling

# 108
  • Мнения: 17
Аз съм с две ръце за естествено раждане без упойка особено - епидурална. Да не допускам такава упойка беше едно от първите неща което ме посъветваха лекари и акушери. А арниката (за по-лесно раждане) и още няколко ми ги предписа от първия ден хомеопатката Simple Smile)

# 109
  • Мнения: 490
Предпочитам естественото раждане без упойка. Така и родих, въпреки че контракциите ми бяха ужааааасно болезнени, защото разкритието ставаше мноооого бавно, а главичката на бебка беше мнооого ниско. Но болката определено си струваше Simple Smile Веднага след като малкото ми жабче проплака забравих за всичко  Two Hearts

# 110
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
И при мен разкритието вървеше много бавно, болезнено и с не дотам адекватно отношение на лекарите и акушерките, но без изрични показания за други действия съм за вагинално раждане без упойка.

# 111
  • Мнения: 468
3-та опция. Но зависи и от ситуацията.
Да се радваме, че съвременната медицина е на това ниво, на което са възможни и другите опции.

Общи условия

Активация на акаунт