Елхичка зелена, в гората родена 19.12-25.12

  • 6 821
  • 81
  •   1
Отговори
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Добро утро, всички да оздравяват, защото идва Дядо Коледа Wink

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нека седмицата на Рождество Христово е пълна само с хубави емоции, здрави и усмихнати дечица и весели родители! Praynig

  А на нас, дано Дядо Коледа ни донесе два долни кучешки зъба, че иначе ще полудеем съвсем вкъщи  Crazy 

  Утре да се веселите и заради тези от нас, дето няма да дойдем на купона  Party

# 2
  • Мнения: 882
Бим Бам, и ние искаме кучешки зъб, от Дядо Коледа.
Единият излезе, обаче другия се закучи и принцеска не иска да яде. За нас неяденето е кошмар.
В между другото трябва да й сменя снимката, защото цялата ни уста вече е пълна със зъбки.

Весело изкарване на детското парти и от нас - далечно живеещите!
Толкова ми се иска да се запознаем лично. Ще чакаме снимки.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А на нас дядо Коледа ни донесе нов тип гърчове...поне си взе обратно сополите...
Ще полудея съвсем официално вече!

...но утре сме на купона...  Hug

# 4
  • Мнения: 1 520
Еха, най-после дойде и седмицата на Коледа.
Хей, мами, и честит първи дълбоооок сняг. Ей, като снегорини сме, мокри сме, мръсно е - ама сняг има и децата се радват.

# 5
  • Мнения: 4 414
Reza, надявам се все пак дядо Коледа да си вземе и гърчовете скоро Praynig
ние се завърнахме току-що от Калофер...много добре си починахме и падахме в снега.
весела и щастлива седмица на всички!
надявам се утре да се видим!

# 6
  • Мнения: 417
Честита празнична седмица на всички. Болните да оздравяват. Ние ходихме на благотворителен концерт и маскен бал в Пловдив, за деца болни от диабет. Беше страхотно. След луд купон в събота до 23.30 часа имам вече представа какво могат да направят петдесетина деца в препълнен ресторант. Сутринта се събудихме на прекрасен сняг. Закусихме в ресторанта и пуснахме десетина деца в басейна, който беше пълен със сняг. Седяха вътре до пълно намокряне.Най-хубавото , че майките седяхме зад прозорците и пиехме кафе на спокойствие. Страшен кеф за децата. Пътуването обратно до София беше трудно, но успешно.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Снежно и пухкаво здравейте и от нас!
Ние изкарахме един кошмарен уикенд с болести и безсъние и сега си пием не много послушно гадния антибиотик. Но искрено се надявам да сме достатъчно здравички, за да можем утре да дойдем да се позабавляваме заедно.
Реза, дано Новата година донесе на Диана само хубави неща и много здраве.
Пожелавам на всички дечица да са много здравички!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте всички!
Аз искам да кажа, че Мишката най-после е здрав, надявам се искрено, че сме приключили с кашлицата за тази зима, ушите не го притесняват и искам да го заведа да каже доктора дали и там всичко е отшумяло. Искрено се надявам, че утре всички майки ще доведат здрави дечица и няма да лепнем пак нещо.
Аз да си продължа по моето си от предишната седмица, Нинка сещала съм се за теб, че и дъщеря ти е такава хубавица и съм си мислела как се оправяте....сега вече знам, след като ми разказа, въпреки че това сигурно е много малка част от всички проблеми. Явно всички ги вълнува този проблем, който и мен, и сега поне съм малко по-спокойна, че не съм една повредена майка, както обичам да се шегувам за себе си.
Желая на всички малки болници, бързо да оздравяват че идва ред на добрия белобрад старец, дано тази година е скътал нещо и за мами в торбата, много ми се искаааааааааааааааааааааааааааа и на мен подаръци.  Laughing

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Реза, съжалявам...
Утре сме на линия, днес "загряхме" във Военна болница на тържеството, Яни не хареса дядо Коледа  Thinking, дано утрешния му хареса повече...                                                             

# 10
  • Мнения: 882
Мамо Иги, ти малко раничко си се замислила и излишно се притесняваш.
През целия си живот като майка, съм правила всичко както трябва да бъде (или поне така съм си мислила), за да отгледам и възпитам сина си правилно. Но идва в един момент пубертета и аз сещам за онази реклама по ТВ -  "абе къде сбъркахме".
Трудна възраст е пубертета, но ако тогава успеем да им покажем, че ние сме приятелите, че сме до тях и ги подкрепяме и те могат да разчит на нас, е тогава мисля, че ще успеем.
Сега съм се обърнала на следовател, постоянно подслушвам, душа дрехи, преджобвам якета и разбира се всичко тайничко. Страхувам се да не бъда изненадана някой ден и постоянно се моля Господ да ми го пази.

Петя, днес разгледах снимките Ви. Яни е голям сладур и какъв само купон сте си спретнали. Защо обаче сте още с биберон? Я му кажи, че ще го пратиш на едно малко бебенце във Варна.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Реза, дано дядо Коледа си задържи гърчовете, че да не му скубем брадата!
А иначе -много се надявам на добри неща при вас, уф тоя дето ти е отсипал това за пиенето - дали той го е опитвал някога?!? Дано на дъното поне има захар!

Аз съм на печката постоянно - не знам как става, ма май е така. Дядо Коледа май ще ми донесе някоя нова тензджера, прахосмукачка и още малко работа - да ми уплътни времето, да не взема да кръшна Wink
Дечко му дониква зъб кучешки отгоре и сега е ад в къщи

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте и от нас в тази предколедна седмичка!

Реза, пожелавам с цялото си сърце тази Коледа да ви донесе чудо и гърчовете да си отидат завинаги Praynig

Аз също си пожелавам дядо Коледа да ни донесе зъбче - горен ляв резец. Засега Пепи има само 3 броя за героя и кошмарът е голям.

Днес бяхме на превръзка и вечерта на марлята изби едно кафеникаво петно. Много се притесних, лекарката каза, че раната е била суха и не би трябвало да кърви ooooh! Притиснахме с още една превръзка и утре май пак ще тичаме до болницата. Направо треска ме тресе да не е станало нещо с шевовете Cry

# 13
  • София
  • Мнения: 4 412
Reza, тази коледа ще се моля и за Диана!

Мира, мисля, че всичко ще е наред, шевове не изпускат толкова лесно. Дано да имаш спокойна нощ!

Петя много са хубави снимките от рождения ден и ми напомнят думите на свекъра ми, че всички трудности около старта в живота на децата се забравят и остава само чувството за удовлетворение. Дано да е така за всички нас!

Хайде добре да подготвим Коледа! Да сме живи и здрави. Аз тази Коледа само това искам, да сме здрави. Винаги около този празник се преуморявам и имам супер очаквания, а този път съм решила да се опитам да видя магията на "тиха нощ, свята нощ"...

# 14
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
и ние си имаме коледна изненада.
Днес спечелихме 3 място на конкурса за журналистически материал в подкрепа на кърменето и много се гордеем с това, за което благодарим и на всички вас, които ни помагате

Общи условия

Активация на акаунт