Dream Mousse- Maybelline vs Cashmere Perfect- L'oreal

  • 1 671
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз ползвам Кашмира, лятото добре , ама сега изглежда от студа кожата ми е станала по суха и този ФДТ не ми понася. Не го препоръчвам за сухи кожи. Препоръчайте ми на мен ФДТ със светлоотразяващи частици леко лъскав но не мазен.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Хайде сега - пряко по темата. Не съм ползвала посочения в началото ФДТ на Л`Ореал, но щом не е за суха кожа, то той не е за мен. Кожата ми е чувствителна, по-скоро от смесен тип, като има участъци, в които, ако не съм сложила предварително някакъв лек крем, също рискувам ФДТ да ме прави люспеста като рибка Sick Като измия добре лицето си обаче, с топла /не гореща!/ вода и някакъв безсапунен гел /Авен колд крем примерно/ и го намажа с лек хидратантен крем, след това нанасянето на ФДТ е много приятно занимание. Ползвам от около месец този на Мейбълийн и съм много доволна. Единствено първия път, когато го сложих, не бях подготвила предварително кожата си по описания по-горе начин, но то беше от нетърпение. От следващия път всичко си дойде по местата и кожата ми изглежда като порцелан. Може и да не се сложи пудра, но с нея и малко руж на скулите ефектът е наистина много добър. А и без пудра ми е трудно да повярвам, че няма да "лъсне" още след първия час.
Не знам защо по-горе имаше констатация, че ФДТ на Мейбълийн бил по-скоро за суха кожа. При положение, че моята е смесена и го ползвам с успех и удоволствие...Но може да е строго индивидуално, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт