Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2011, 14:33 ч.

АХ ТЕЗИ КЪДРИЦИ

• 26 537
  • 77
  •   1
Отговори
Пускам тази тема за да споделяме тук какви къдрави прически обичаме да си правим?Какви са тенденциите при косите?Как си къдрим косата? и т.н. и т.н. Аз харесвам косата си къдрава и често си я правя. Споделете и вие вашите методи Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Къдравите коси този сезон са супер актуални-както винаги са била разбира се  Rolling Eyes

Тук ще сложа и няколко снимки на прически

Първо ще започна с тези от Малки сладки лъжкини-косите им ги правят уникални

Uploaded with ImageShack.us

Много ми харесва тази:

Леки къдрици, изглежда много стилно и същевременно сладко   Simple Smile

И тук

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 14:50 от Caroline_Bingley

# 1
Прекрасни къдрици

Тейлър Суифт

# 2
  • WonderLand
Аз също много обичам къдрици, но не успявам сама да се справя с машата. Когато започна да си правя косата е по някакъв важен повод и влагам много старание за хубави букли. Обикновено първо слагам кристали, навивам на машата, пръскам с лак, пускам от машата и дооформям с ръце, накрая пръскам обилно с лак цялата коса. Тъй като косата ми е жилава и дълга трудно се поддава на обработка в домашни условия но когато фризьорката ме прави става страхотно.

# 3
  • в.преслав
Ох,и аз обичам много къдрици,но с тая моя права коса нищо не става.Държи само поливин час и после се изправя.Сега се накъдрих с домакинско фолио.Показвам снимка(само не се смейте  Mr. Green)
http://img252.imageshack.us/img252/5483/291011.jpg

# 4
Аз все съм се чудила с това фолио не е ли много занимавка? Не съм пробвала.Аз се къдря с маша, обикновена, много често я използвам. И с ролки отвреме навреме- маркучи.Мисля сега да си взема различни видове и големини ролки и да си пробвам щото машите и те си горят много косата.
С фолиото добре се е получило, повече като на вълни.

# 5
Ох,и аз обичам много къдрици,но с тая моя права коса нищо не става.Държи само поливин час и после се изправя.Сега се накъдрих с домакинско фолио.Показвам снимка(само не се смейте  Mr. Green)

Много ми харесва, моля сподели метода   bouquet

# 6
  • Стара Загора
Аз имам една маша, една маша/преса с много приставки и маша за ретро къдрици, но тях ги изпозлвам когато има някакъв повод.
Иначе тази и миналата седмица се къдрих с фолио - като си измия косата си увивам кърпа на главата  , това се навивам (косата не е чисто мокра). Не спя с фолиото, ако косата ми е все още влажна преди да легна издухвам малко със сешоар  и махам фолиото.  Първия ден косата ми е доста къдрава, но следващите дни се отпуска. Харесвам тези къдрици, защото изглеждат естествени и косата не се гори..  

# 7

Много сладко ти седи!  bouquet
Аз само ще ви чета, защото косата ми е естествено къдрава. Може пък някоя идейка да "щипна" за оформяне например. Mr. Green Laughing

# 8
  • Стара Загора
pureadoration, ето клипче за къдрене на косата с фолио:

# 9
Моята коса е естествено къдрава  Simple Smile когато искам къдриците да са ми по-оформени и издръжливи  reverance ползвам пяна и дифузер  Simple Smile  

# 10
ЧерЕн_ШокоЛад много ти е хубава косата, изглежда мн естествен цвят, здрава. Това клипче съм го гледала, лелел каква стана, супер къдрици, чак невероятно ми се стори да става толкова къдраво  Laughing и само 10 мин да се държи? колко време се стои с това фолио? Иначе тая мацка на клипа толкова малко коса имаше, и изведнъж егати  Mr. Green ефекта Уау! Моята коса иначе е чуплива, лесно се поддава на обработка и държи доста време. Но трудно си оцелвам точния метод за къдрене.

# 11
  • в.преслав
Ами аз се навивам с фолиото за 15-20мин,но моята коса е тънка.После както е показано, изпичам с дифузера и след това седя колкото ми позволява времето.Стояла съм и по половин час.А когато се отпуснат къдриците ми остава поне обема.На тази снимка е пет часа след като съм махнала фолиото.Но днес нямам и помен-леки чупки и обем само.
http://img263.imageshack.us/img263/7799/29oktober.jpg-де да можеше все така да ми седи косата. Mr. Green

# 12
http://vbox7.com/play:c391962b    <|------- Къдрене с хартийки  Simple Smile

# 13
Много обичам къдрици - дребни, едри, ретро. Мога да заявя, че 90% от начините за къдрене съм пробвала и всеки начин е хубав като ефект и различен. С хартийки от малка не съм се къдрила, но стават супер сладки къдрички. А за фолиото е супер http://www.youtube.com/watch?v=y5FatdzR9iM  не вярвах като го пробвах, но резултата е почти като ретро преса. Но най-важните правила, които аз спазвам са - къдрене винаги след сушене със сешоар да е на 80% суха косата, после разделяне на равни кичури, нанасяне на пяна на всеки кичур преди навиване, преспиване или сушене със сешоар 30мин и още толкова да изстине косата. Накрая лак с висока фиксация и всеки ден по съвсем малко лак, равномерно и от разстояние 30см за да седят по-еластични и естествени.

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 22:28 от Future_Mummy

# 14
Чудесна тема   bouquet

Клипчето от поста на sisi_91 ме впечатли. Аз съм с права коса, средно тънка, средно обемна, въобще за нищо не мога да кажа "най"  Laughing Пробвала съм навиване с хартия и фолио и при двете резултата е коса като вЪлна (това на овцата, а не това в морето  Laughing ) , не стават къдрици, ми става само една рошава такава, абе грозна става   Grinning Тия дни ще се пробвам пак  Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт