Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Моля ако знаете полудневна занималня в Младост 3, да споделите. Къде е, какви са таксите?
Благодаря!

# 1
Оксиния. Иди на място да разгледаш и да питаш.

# 2
Аз пък ти препоръчвам от личен опит (2 години сина ми беше там) Busy Bees в Младост 2. Таксата съм убедена че е доста по-ниска от Оксиния (158 лв) от 8.30 до 13.15 с включена една закуска в 10.00. Много научи. Особено по английски. Децата са 10 в две групи са разделени: 3-4 годишни и 5-6 годишни. Общото настроение е много добро, децата са възпитани, почти домашна обстановка. Учителките са страхотни (то от тях идва това настроение). Синът ми още с умиление си я спомня и всички деца, които вече "изкласиха", с плач се разделиха с учителките и градината. Жалко, че вече я надраснахме като възраст Simple Smile . http://www.busy-bees.info/03.html - горещо ти я препоръчвам.

# 3
А за Оксиния не съм чула добри отзиви, това от майки от Младост, но не знам де, всеки има различни критерии.

# 4
  • софия
Моят син ходи на занималня във ,,Фукльовците"
http://center.kak-da.info/adaptac.html
Намира се в Младост2,близо до Макдоналдс.Много съм доволна.

# 5
  • София
smehorana аз също проявявам интерес към фукльовци, моля те разкажи ми повече за тази занималня, колко голяма е групата и на каква възраст са децата, с какво се занимават през деня и друго което ти хрумне.

Цветка Петка  

Разгледах и Busy Bees в Младост 2, не съм я чувала, разкажи за условията, това апартамент ли е, с какво разполагат като база, дали сега вече ноември месец биха приели ново дете?

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 17:46 от viv***

# 6
  • София
Моля ако знаете полудневна занималня в Младост 3, да споделите. Къде е, какви са таксите?
Благодаря!

Страхотна е! Мисля, че цената за 1 час - 5 лева, за 2 часа - 8 лева, за половин ден - 14 лева ( от 9-13). като от 9-13 се води полудневна детска градина и се изучава и английски, освен всичко останало. За седмица около 63 лева, а за месец - 220. Мисля, че не е много скъпо, защото 1 час изучават езика. Като оздравеем, ще започна да го водя и тогава ще пиша повече.

Иначе редовно го оставям в сряда и петък за 2 часа - не му се тръгва.

Вечер вторник,сряда, четвъртък има кунгфу за 5-12 годишни. Водят се от иранец - струва 6 лева на посещение.

Най-добре да влезете в сайта им и да звъннете по телефон - ще ви дадат пълна информация

# 7
Busy Bees не разполагат с кой знае какво като база. Апартамент на партерния етаж на блок 210. Малко дворче с пейки и катерушки, но ги извеждат само лятото. Както казах вече почти семейна среда, обаче с контакт с деца и занимания. Най-големия им актив са учителките Simple Smile Учат всеки ден английски и то доста добре, понеже основните фрази ("стани", "седни", измий си ръцете" и т.н.) през цялото време им ги говорят на английски, децата ги научават много добре. Имат апликиране / моделиране 1 път в седмицата, рисуват (мисля че всеки ден). Имат музика (мисля че 2 пъти в седмицата) с "музикална" учителка. Учат по учебниците за детските градини. Понеже са 5 деца в група, разбира се научават повече.
Според мен ще приемат деца и през ноември. Децата им са малко (общо 10 за двете учителки), въпреки че са от мисля около 10 г. Много хубаво е, че не боледуват. За две години сина ми е боледувал само веднъж и то някаква настинка (за разлика от масовите детски градини, където всеки месец се боледува по веднъж +антибиотици), което също им е голям плюс.

# 8
Zdravejte, izvinqvam se che ne pisha na kirilicha, nadqvam se tezi dni da imam veche vazmojnost da pisha razbiraemo. Pisha dnes zashtoto nqmam tarpenie Simple Smile Inam nyjda ot poveche informaciq za decka gradina v Mladost 2, kazva se http://www.busy-bees.info ili za decka gradina polydnevna v Mladost. Blagodarq

Общи условия

Активация на акаунт