На кой тест за бременност да се доверя

  • 4 296
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО КОТАРАНКЕ!!! Лека и изпълнена със спокойствие и красиви емоции бременност. За нула време малката точица ще започне да маха с ръчички и да рита с крачета. УСПЕХ!!!

# 31
  • Мнения: 2 180
Честито!   bouquet
Обаче паднах от смях как месец и нещо след пускането на темета потребителките пишат ли,пишат кой тест да ползваш  Joy Joy Joy

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Темата е такава, че дори и ПС КОТЕТО да е разбрала резултата /има или не бременност/, ще е полезна за останалите. Лично аз четох с интерес мненията на другите момичета и нищо чудно след половин-един месец да я отворя наново.
   Често като се види тема на 1 страница не гледаш датата , на която е публикувана, а четеш постингите на останалите и пишеш. Форума е такъв, че не се бълват по много теми всяка седмица и понякога така става, че стара тема се задържа на 1 стр. дълго време.

# 33
  • Мнения: 3 010
Честито!   bouquet
Обаче паднах от смях как месец и нещо след пускането на темета потребителките пишат ли,пишат кой тест да ползваш  Joy Joy Joy

то ясно, ама ти не видя ли, че има друго питане от няколко дена за тест

Здравейте,от няколко дни усилено чета всички комемтари за тестовете за бременост и 1 те симптоми.За 1 месец опитваме да си имаме бебе, но съм доста напрегната.От 1 ден ми закъснява само но това за мен е не6то защото от 1 година ми идва 1-2 дни преди това.Освен това от няколко дни имам болки в кръста, и кореме все едно 6те ми идва.Гърдите ми са напрегнати,имам силно главоболие и киселини.Превих си тест Sure check но беше -.Възможно ли е да  греши,или аз полудявам:))

Иначе, Коте честито! Лека и сладка бременност  Laughing

# 34
  • Мнения: 5 178
Благодаря на всички за пожеланията !!!
Да ви се връща на всички и то в най- скоро време !!!!

# 35
  • Мнения: 307
PC коте, честито и от мен!   bouquet
Лека бременност!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт