Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 29 окт. 2011, 17:29 ч.

Need help!

  • 647
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Тъй като този форум се слави с доста добри мнения и посещаемост реших да споделя проблема си тук. Ето накратко какво се случва:
На 15.09 ми дойде след приемане на противозачатъчни (от няколко години ги пия със съответните почивки и до сега не съм имала абс. никакъв проблем). След което ги спрях за един месец (почивка)..около началото на месеца (не си спомням кой ден беше точно) правих секс с приятеля ми..без презерватив, но той определено не свърши в мен. След което на 15-ти като по часовник ми дойде и отново започнах хапчетата...остават ми още 7 дни от опаковката...и ето го проблема: преди няколко дни забелязах розово-кафяво слабо течение..по принцип нося черно бельо и може би за това не съм го забелязала по-рано..Според вас възможно ли е да е от хапчетата? Пише го като възможен страничен ефект, но до сега не съм имала никакви такива. Супер много съм психясала и чета какво ли не из интернет от "цветна бременност" до "миомен (или каквото там се казва) възел" но пише, че е възможно да е от хапчетата..Някой имал ли е подобен проблем? И изобщо мислите ли, че може да съм бременна?..Знам, че задавам може би тъпи въпроси просто в момента съм абс. блокирала и леко паникьосана! Help!

# 1
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 2 631
Не мисля, че си бременна. Такова течение може да е от хапчетата или от 1000 други неща. Отиди на гинеколог.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 823
Може да бъде всичко, което си прочела и писала. Много вероятно е страничен ефект от хапчетата. Но няма как тук да се разгадае. Запази си час и върви на лекар. Това е единственото нещо, което трябва да се направи в случая.

# 3
  • Мнения: 2
Имам адската параноя от бебета Sad Мисля, че ми е рано и се старая да се пазя..Приятелят ми и той е голяма паника на тая тема...таа ако до няколко дни не спре определено ще отида! Дано не е това, от което се страхувам.

# 4
  • София
  • Мнения: 41 129
да, напълно е възможно, аз лично след всяка почивка на първата опаковка имам такова зацапване. даже по-рано, някъде седмица след като я почна, имах и при най-първият прием...пише, че може и 2-3 месеца да се случва, докато привикне организма...
Не вярвам да си бременна, но ако ще ти е по-спокойно пусни си в понеделник кръвен тест за бременност. Ако искаш и на лекар иди.... така и така като пиеш хапчета е хубаво 1-2 пъти годишно да ходиш. Ще те погледне с ехо - матка, яйчници...

# 5
  • Мнения: 324
И на мен ми се е случвало след почивка, на първата опаковка да имам такова течение/зацапване. Тогава при мен продължи около седмица.
Мисля си, че нищо не пречи да посетиш лекар, поне да знаеш със сигурност каква е причината  Hug

# 6
  • Мнения: 7 478
Напълно вероятно е да е от хапчетата.Смених 3 опаковки противозачатъчни преди време,само заради това,че на 10-я ден от приема им прокървявах.
Консултирай се с АГ.

# 7
  • Мнения: 1 678
Вероятността това зацапване да е от хапчетата е голяма, но е добре да отидеш и на преглед.

# 8
  • Мнения: 43
Това е от хапчетата и при мен се е случвало ,пише го и на листовката като страничен ефект

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт