АВГУСТ 2009 -тема 30

  • 48 375
  • 663
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Честито Възкресение Христово, момичета!

Ние бяхме две седмици в Кюстендил и не съм чела, нито писала, защото там нямам интернет връзка.
Благодаря на Ра ив и Скайпетя, че са се сетили за рождения ми ден!  Praynig  Praynig Благодаря и на всички, които са ме поздравили във Фейсбук!   Hug  Hug  Hug

Сега ще ви прочета и после ще се включа по-адекватно.

Само да попитам мамите с момиченца с дълги коси - с какви шампоани/балсами миете косичките на децата? На Софи много й се заплита косата и се чудя какво да взема за по-лесно разресване.

# 661
  • Мнения: 439
Ей, сладуранковчета!
Петя, ми сега детето няма да пипа на коня опашката.
Ра ив много хубаво на природа.
Хари, сестра ми ползва на Чико за къдрави косички и като я изкъпе е като за снимки за реклама, особенно като подскача на леглото-руса къдрушка. Лесно се разресва, не пищи и иска да си я къпе.

Ние сме болни, доведохме насам след Великден баба им да ги гледа и са щастливи.
Снощи ме чакаха да се прибера от английския и хапнахме заедно, къпахме се и четохме приказка.
Дани си харесва една с един змей, но снощи я смених-четох друга.
Павел не мога още да му обясня за какво се ползва голямото гърне, още е с памперс, направо незнам, дано скоро се научи.

Целувки, липсвате ми.
Ако има срещичка, пишете

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Момичета, проблемът с боледуванията на децата стои пред всички. Едни дечица боледуват повече, други по-малко, но за съжаление всички минават през това. Италианче, права си, че детските градини са развъдник на болести, но това е защото там дечицата са много и всяко като занесе по нещо, ето какво се получава. От друга страна децата ни трябва да преминат през това изпитание, за да добиват имунитет. Лекаря на моята приятелка казва: "Децата трябва да боледуват от нормални детски болести. Ако едно дето цяла година не вдигне температура, това не е добре, защото на по-късен етап, нещата ще се проявят на органно ниво, което е по-лошото." И София боледува, радвам се поне, че не прави сериозни усложнения, но една продължителна кашлица или една висока температура, или дори хриптящия нос в продължение на месец-два е достатъчно, за да не мога да дишам спокойно и постоянно да се притеснявам. Като я спра за по-дълго време от детска градина и нещата се оправят, пусна я и много скоро нослето пак започва да хърхори, а оттам следват и другите неща. Сега имам възможност да си я оставям у дома, колкото и да ми е трудно с двете деца, но после като тръгна на работа изобщо не знам как ще е. Ако не идват баби да ни помагат, не се виждам просто. Софи дай Боже тогава да позакрепне, но пък и Елиза ще премине през същото. Та така..., така растат децата, но с болестите винаги е трудно. Дай Боже наистина да са нормални детски болести, а не нещо по-сериозно!  Praynig

Ра ив, радвам се и благодаря на Бога, че си се разминала с малко. Дано никога повече да не се налага да имаш подобни притеснения и всичко да си е отишло с този единствен път!  Praynig  Hug Напълно си  права, че профилактиката е много важна!  Naughty На мене цитото не ми беше много добро последния път и докато ми излезе резултата от повторната намазка, направо щях да се побъркам от притеснение, какви ли не неща ми минаха през главата...
Честито за лелята!   bouquet Дано всичко да е наред!
Снимките в кооператива ви са страхотни! Изглежда ми доста забавно при вас, майки и татковци се включват активно в заниманията, а децата са с доволни и усмихнати личица - какво по-хубаво от това...!!! Мога да кажа само едно БРАВО!   bouquet

Мариелка, радвам се, че се разписа.  Hug Не ни забравяй, моля те!

Сънчо и Италиана, и вие също.  Hug  Hug Хубаво е, че пишете по-често от преди.  Grinning

Пандичка, а на Андито изобщо ли не й спира хремата? Постоянно ли е с нея?

Скайпетя, много мъчно ми стана, като прочетох дългия ти разказ за Кубрат. Представям си какво мъчение е за теб и за детето. Освен да ти пожелая търпение и сили, за да се борите и по-скорошно израстване, друго не мога да кажа. Силно ви прегръщам.  Hug  Hug
Венеца ти е много красив! И аз съм любопитна да видя творенията ти, защо не ни покажеш някой модел, наистина можем да ти станем клиенти.

Поли, ами хубавици са ми.  Laughing Благодаря ти!  Hug Нали знаеш "От нашето гардже, по-хубаво няма."  Joy  Joy А ти защо се притесняваш от летенето? Ще видиш, че е приятно, просто трябва да се отпуснеш и да не си мислиш за лошото, което може да се случи. По принцип въздушния транспорт е хиляди пъти по-безопасен, отколкото земния, там инцидентите са много по-малко, в сравенение с леките автомобили, с които всеки ден някой се е пребил или е прегазил друг.

Рибке, напълно възможно е племенниците така да му действат на Митето, щом като казваш, че с другите деца не е така. Може би просто с тях не могат да си паснат на игра, ама и аз как го написах само.... Не знам какво да ти кажа, но и при Софи забелязвам че с едни дечица си играе много хубаво, а с други не се получава.

Хайде приключвам с писанията, че бебе Елиза се събуди и сега е нейн ред да я гушкам. Досега ви четох и писах и гушках Софи. Ама така е, като си имам двенки, ще си ги гушкам, а се чудя ако бяха три как щях да смогвам...  Grinning

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 15:27 от Hariela

# 663
  • Мнения: 330
Здравейте сладурки....Аз пак не съм писала от доста време, но си ви 4ета де.....
Бях направила новата тема още преди няколко седмици и исках да я пусна за Великден, но не успях,понеже бяхме в провинцията и там нямах нет  #Cussing out....та, затова сега с малко закъснение.
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт