Помогнете! Трябва ми касова бележка от магазин на Guess

  • 10 212
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Момичета, подариха ми портмоне на guess, което след 2седмици неактивно ползване му се закъса копчето и не ми приемат рекламацията, защото нямам касова бележка, а то ми е подарък и нямам. Портмонето е от новата колекция и струва 110лв.Много моля ако някои има да помага, много се ядосах, защото съм го носила няколко пъти и се прецака, а не е никак евтино.

# 1
  • Мнения: 2 161
Нали е подарък, какво ти пука! Плюс това, ако ти дам касов бон и моето портмоне се скъса, аз как ще го върна?

# 2
  • Мнения: 24 467
Значи трябва ти касов бон за същия артикул на същата стойност от същия магазин... Би могъл да ти помогне тоз, дето ти го е подарил. Тъкмо ще види и какво е подарил. Айде- де, ще ти подарява такива неща!  Naughty

# 3
  • Мнения: 77
Момичета, не искам да се заяждам, но сте леко груби   Naughty реших да питам тук, защото много хора го четат форума, ако не можете да помогнете по добре не пишете. Подаръка си е много хубав и скъп за мен, но това, че се е паднало дефектно портмоне и моята приятелка не пзаи касовата бележка се оказва проблем.

# 4
  • Мнения: 24 467
Е, стига де, предлагаме съвсем нормални решения и тук.
Търсиш някой, който си е купил портмоне за 110.00 лв. на guess и си пази касовият бон, като е готов да ти го преотстъпи.
Желая ти късмет!
Аз просто бих сменила дефектното копче, едва ли става въпрос за такова с шифър и диаманти.

# 5
  • Мнения: 77
Ако можеше да се смени и аз бих го сменила, а не бих се занимавала, но не става. И аз само трябва да представя касовият бон, за да докажа че е купено от там.

# 6
  • Мнения: 11
Не искаш да ти пишат грубости, но пък и ти питаш за няма такава глупост. Кой ще ти даде бон за портмоне от точно споменатият магазин, пък и на стойност 110 лева? Звучи ми много безумно, сякаш в океана да търсиш да живеят крави:)))
Може и да е реплика, напоследък са наводнили пазара, за 20 лева от Шанел до Гучи може да си купиш!

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 14:23 от Зеринтия

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Ако отиде приятелката ти, може някой да се сети, че точно на нея е продал това портмоне. И да го сменят.
Щом толкова бързо се е скъсало, може да е менте.  newsm78

# 8
  • Мнения: 24 467
...Може и да е реплика, напоследък са наводнили пазара, за 20 лева от Шанел до Гучи може да си купиш!

...
Щом толкова бързо се е скъсало, може да е менте.  newsm78

Що за грубости пък и вие?

Какво е това закопчаване, което не може да се оправи? Дай снимка на продукта.

# 9
  • Мнения: 2 798
Нали има контролни ленти - да каже приятелката кога е пазарувала и да проверят по дати - не вярвам да имат десетки ролки оттогава.

# 10
  • Мнения: 2 161
Приятелката ти не ти дава касов бон, защото портмонето е менте, бъди сигурна. Няма човек, който да си купува оригинали и да не пази касов бон. Да не ти казвам, че даже си ги и преснимам бончетата. Малко ми е съвестно, че те тревожа с този мой отговор, обаче аз не вярвам, че е оригинално портмонето. Снимай го и го покажи тук, то лесно се разбира, кое е оригинал и кое не.

# 11
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
author=Зеринтия link=topic=619837.msg20123174#msg20123174 date=1320063358]
 Звучи ми много безумно, сякаш в океана да търсиш да живеят крави:)))
[/quote] Joy Joy Joy
 hahaha
Обади се на човека ,който ти е дал подаръка.  Peace
Другият вариант е отиваш да си смениш копчето.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Що за грубости пък и вие?
Веднага се сещам за едно малко магазинче във Варна, където продават чанти, портмонета и други продукти на Пума, Адидас, ЛВ и др. Въпросните стоки са менте, но са копия със задоволително качество. На пръв поглед разлика няма.  Peace

# 13
  • Мнения: 24 467
Що за грубости пък и вие?
Веднага се сещам за едно малко магазинче във Варна, където продават чанти, портмонета и други продукти на Пума, Адидас, ЛВ и др. Въпросните стоки са менте, но са копия със задоволително качество. На пръв поглед разлика няма.  Peace

Извинявам се за офф-а, но аз рядко ползвам емотикони.
И съм също тъй груба.

# 14
  • Мнения: X
Нали има контролни ленти - да каже приятелката кога е пазарувала и да проверят по дати - не вярвам да имат десетки ролки оттогава.
  Peace

Контролните ленти са задължени да ги пазят 5г.
Да, НО когато не е изискана фактура и гаранционна карта, просто се изтрива оборота.  Wink
/няма такава покупка/

Купи си нещо от там за 11.00лв /касов бон/
Предизвикай дан.проверка, че си закупила стока за 110.00лв ,която
не е отразена правилно, а имаш нужда от гаранционно обслужване.
/в този ред на мисли..../

Приятелката ти не ти дава касов бон, защото портмонето е менте, бъди сигурна. Няма човек, който да си купува оригинали и да не пази касов бон. Да не ти казвам, че даже си ги и преснимам бончетата.
  Peace

Аз си пазя касовите бонове от 1990г /зимна детска количка, видео "AKAI"..../  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт