Ноември ,ето дойде ,нека много усмивки и радост донесе!

  • 3 507
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 320

Мили мой почерпете се днес Криси и Маги стават на 1 месец нека са ми живи и здрави и много щастливи

# 31
  • Мнения: 259
Мими да са ви живи и здрави и много да ви радват!!!

Силни прегръдки и много целувки!!!

# 32
  • Мнения: 133
Мими, да са ти живи и здрави принцесите. Много радост да ви носят и да растат усмихнати дечица.   Hug Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 1 056
Мимка, честита месечинка  HugЖивички и здравички да са принцеските  bouquet

Марианка   Hug

# 34
  • Мнения: 1 574
Честита месечинка на малките красиви принцеси  Heart Eyes,да са живи и здрави !
Жули ,дали бебока ще дочака татко си ? Heart Eyes :е:
Браво на Жорко ,все така да е !
Да ви кажа като бях бременна все едно времето беше спряло ,а като родих ,един ден ми минава толкова бързо ,че  :о:нямам думи .
Сега да ви се оплача ,значи от тези шипове ,които ми откриха на шийните прешлени ,много ми се вие свят ,и ми е супер изнервено  Sick,да не говорим и за кръста ,сутрин моя мъж дига малкият от кревата му ,после като се раздвижа се пооправям ,но и там ще ми правят рентген и да видим и там какво ще ми открият   Sick вече много се плаша от това ,дали ще мога да гледам децата си ,трябва да работя ,да гледам деца ,домакинската работа ,а на мен все нещо ми има  Sad,мисля ,че съм в депресия от страх ,ама има такава не знам .
Стига вече съм ви товарила с проблеми  Wink Хубав ден на всички от мен ! Hug

# 35
  • Мнения: 133
Кроелка, надявам се да го дочака или поне няколко дни преди да си дойде да може поне от болницата да си ни прибере!  Crazy Crazy Crazy
Ох така те разбирам какво ти е, аз съм с дископатия от 19 годишна и сега с тази бременност направо ме довърши този моя кръст. А Ива като беше бебе една сутрин като се наведох да я взема от кошарата и там си останах, та после 2 месеца ходих на физиотерапия.
Дано се оправяш, че е много лошо!  Hug Hug Hug Hug

Иначе аз съм добре, нямам признаци на скорошно раждане, ама то не се знае.  Crazy Бебока сигурно вече всичко из вътре ми е посинил, ама малко остана.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Мими честита месечинка на твоите принцеси. Да са ти живи и здрави.
July_Ivka дано бебо дочака да се върне татко му.
Кроелка не дей да изпадаш в депресия от страх, ще се оправиш, стискам палци.

# 37
  • Мнения: 714
Здравейте момичета!  bouquet
Честит празник на Християнското семейство-нека Богородица пази и закриля всички ни!
Аз нямах компютър известно време,свеки ни беше на гости,каката е още при нас и ходим с нея по доктори,че стана цялата на мехури и се наду и не знаят от какво,правиха ѝ биопсия и чакаме резултати!
  Иначе с Дани сме добре,той расте и дебелее-7 500гр и 68см,мъчат ни  зъби,но иначе сме ок!
  На всички,които сте празнували наскоро-малки и големи “Честито“
  ОБИЧАМ ВИ МНОГО И ДО СКОРО Hug Heart Eyes Hug!!!Ще се опитам да наваксам! Embarassed

# 38
# 39
  • Мнения: 3 016
Нямам много време да пиша .Много изпити ме чакат до средата на декември .Затова влизам да пожелая на всички имали повод за празнуване- здраве и щастливи дни !

Общи условия

Активация на акаунт