Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ноем. 2011, 21:19 ч.

SUPERNATURAL: Slash fiction – our fandom’s the dark side

• 23 338
  • 722
  •   1
Отговори
  • The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell

Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) и сезон 6 (2010-2011)

CW Оnline: тук и тук - епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в събота
Сериалът в imdb.com
supernaturalwiki.com (енциклопедия)
fargate.ru/supernatural (всичко за сериала; на руски)
Дневникът на Jess (на руски)
Nueva74’s YT Channel: промо клипчета, sneak peek-ове, ревюта, интервюта...
Новини и спойлери: tvline.com buddytv.com tvovermind.zap2it.com blog.zap2it.com spoilertv.com

Книги: ‘John Winchester’s Journal’ и ‘Book Of Monsters, Spirits, Demons, And Ghouls’
‘In The Hunt’, ‘Bone Key’, ‘Nevermore’, ‘Witch’s Canyon’ и ‘Heart Of The Dragon’ (източник; благодарeниe на Jennifer3)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
Още един линк за сваляне на всички песни от сезон 6 (благодарениe отново на Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: season 1 season 2 season 3 и season 4

Забавнo
Тhe Dean Song Тhe Sammy Song
Авторски клипчета: поредица ‘Are you watching Supernatural?’, ‘Come see ‘Supernatural’’,
на Defying Destiny, prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български), ash4897, emichka84 и Salt and Burn
Иконките на Layla
Гифчета: в livejournal.com общо и по епизоди, в bebo.com, на Layla
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com, j-padalecki.org

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Подгряващо творчество на Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Свръхестествено творчество на Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел ‘Дайте си ни епизода!’ Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’ Апокалиптично За Единствения Раздвоение ‘Ще припадна - тихо казах’ ‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’ ‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’ Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел ‘Тези силни ръце’ Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
‘Суматоха, глъч и врява’ Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2
a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer3, Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Разказ на Salt and Burn

‘Пристрастена’ от Jennifer3

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 и епизод 6

‘Тренера болен’: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

‘Денят, който никога не дойде’: 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 15:10 от Impala

# 1
Първа.Мерси, Импалка.Темата е станала страхотна. bouquet

Сложила си и книгите и даже некадърното ми стихотворение.Laughing

Намерих още една книга,която може да се изтегли Supernatural Heart of the Dragon

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 21:33 от Jennifer3

# 2
  • en mi mundo
Прекрасна Импалка, благодаря за темата, наистина е станала страхотна   bouquet  bouquet  bouquet !!!

# 3
  • Lawrence, KZ
Пльос в новата тема! Ехаа, Импалка, браво на теб! Страхотно се е получила. Simple Smile Hug
Джен, благодаря за линка с книгата. Simple Smile

Аз още пазя линка към онзи форум, където бяха качени и останалите книги. Ето го: http://ggbit.info/forum/index.php?s=55b3bcb83bd8642881e686a05ae9 … p;showtopic=57083 в случай, че го няма в полезните линкове и инфо по-горе. Simple Smile Импалка, още веднъж благодаря за труда да събереш всичко на едно място. Simple Smile

Давам веднагически (все пак не бива да лишаваме Дийно от рогца  Wink )
Henri Cavill

На Дийн не се изневерява, нивгЪш!

Може, евентуално леко да се забегне с този (даже два пъти), този (като млад) или този. Добре де, и с агент Мълдър, но не и с Дейвид Духовни Mr. Green
Законната (или полу-законната в моя случай) половинка не го слагаме в аритметиката, защото с него си имаме споразумение и не е изневяра. Wink

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 22:39 от Dana_Scully

# 4
  • В средата на времето
Добро утро  bouquet и  bouquet за новата тема.

На Дийн не се изневерява, нивгЪш!

Може, евентуално леко да се забегне с ...

И забягването се брои, Скъли Дейна Naughty  Wink
Аз само за Тренера имам очи.   Shocked (показвам нагледно размера на очите  Joy)...всички останали ги гледам с голямо неудоволствие  Naughty

Би, много хипнотизиращ подпис имаш.  Laughing Hug

# 5
Слаш тема?????
не мога да повярвам....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ей сега ще се развихря по темата........

# 6
  • in my AU
Запис  Peace

Защо ви натъжава снимката на Джим?

Импалка, свещено да бъде маслото ти, и Уинчестърски товара ти   Hug Благодаря за прекрасната темичка.   bouquet

Аз съм в Сатурнова дупка, писна ми от болести и сега нещо, което планувахме за рожденият ми ден май няма да стане и ми е адски криво Sad Sad Sad

# 7
Здравейте, записвам се и аз за хубавата ви темичка. Следя сериала от години, още бях ученичка, а съм завършила преди 5 години. Как минава времето. Преди пишех , в първите теми, но нямах свободно време и спрях. Сега, като гледам новия сезон, не издържах да не се включа. В първи сезон любимец ми беше Сам, но после, че и до сега си ми  е Дийн. Страшно много харесвам Кас, също ми допада и Краули.

# 8
Здравейте.Днес е годишнината от смъртта на Мери Уинчестър и 22 години по-късно на Джесика.

Аquariel, дано бързо да излезеш от дупката.

silveto, добре дошла.

# 9
Ето ме и мен. Темата изглежда чудесно, Аморе.
Един клип (май, че е нов Grinning)

# 10
  • The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell
 Hug Hug Hug и от мен, Мирка.
PS. У наше село на маслото му казват и lubrificante Mr. Green .

Аmoreee, Amore...
Благодаря за клипчето. Вече се чудех защо толкова се забавиха с подобни творения и ето на - опошлиха дори чистата и отвреме-навреме непорочна Whistling любов между мъжа (по-точно Мъжа, Тhe Dean) и колата му (се моа Sunglasses ; ще ми се Flutter ).

Сложила си и книгите [...] Намерих още една книга,която може да се изтегли Supernatural Heart of the Dragon
Eхаа, супер! Благодаря   bouquet . Добавих линка.

Сложила си [...] даже некадърното ми стихотворение.Laughing
На мен пък ми харесва Hug и не защото не мога и две строфи да напиша ooooh! .

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 16:19 от Impala

# 11
  • # супернатурална #
Импалкооо,  страхотно направена тема! Хареса ми как в началото си показала какво е мнението на Сам и Дийн по въпроса   Mr. Green  Гифчетата са невероятно сладурски, а клипчето, клипчетооо.... е просто произведение на изкуството. Ще те нацелувам, да знаеш! Някой ден наистина ще го направя  Wink
Ох, простете ентусиазмът ми  Blush

Мирка, като гледам тази дупка е повсеместна(вкл. и себе си), така че горе главата, всичко е само етап  Peace

Силвето, добре завърнала се  Hug

Инче, твоето клипче не го виждам  newsm78

# 12
Галче, виж така дали ще видиш клипа.
http://vbox7.com/play:m7cd6f985c

# 13
Здравейте, 
Не съм се включвала скоро, пожелавам си да съм редовна от сега нататък.
Импала,  направила си както винаги много хубава тема.

Инче, пак не виждам видеото.
Дава ми някаква грешка.

# 14
Здравейте!

Импалка, темата е чудесна!  Благодаря!  bouquet

А клипчето All out of Love е един път  Joy Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт