Фризовом - помощ в избора на шише за пиенето му

  • 4 246
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Мисля, че съм ги виждала в "Джъмбо" и "хиполенд" .
На мен ми ги подариха, но бебо си  беше харесал  на нук и си останаха  нови Simple Smile

# 16
  • Мнения: 48
Здравей. Шише на НУК с М-биберон.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 65
Моят син пиеше Фризовом с биберон на Нук - М - за мляко, нямаше никакв проблем.
Моята дъщеря също.

# 18
  • Мнения: 273
Ние сме го пили с Чико  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11
Ние пием Аптамил АР от вчера, досега бяхме на Лактана. Давама му го с  шише на Нук с биберон от 0-6 месеца, но имам само едно, а другите на Авент ще им купя нови биберон и ще пробвам с МАМ щом ставали Simple Smile
Аз да питам вашето мляко става ли на пяна?Много се притеснявам да не му давам много въздух и да увеличим коликите Sad

# 20
  • Мнения: 67
Да чудесен е благодаря много...установих, че биберони на МАМ, Chicco и Avent са напълно съвместими.....най-накрая се справих с Фризовома...... smile3501
а с колко капки взе и не се задавя детето??? Ние до вчера бяхме на НАН 1 и го пиеше с Авент 2 капки, но почна да го повръща на фонтан и от днеска фризовам, но с явентските биби не тече и тя се дразни .... Утре отивам да й купя на Мам само ми кажи колко капки да взема ???

# 21
  • Мнения: 1 262
Моя бебошок вече е голям, но само тия с прореза му вършат работа още откакто беше на 2 месеца, а в момента  е на биберони тип "звезда". Ако обаче бебето не суче мързеливо може и да се задавя от тези с прореза. Ако пък суче мързеливо като моя, може много да се зори на тия с дупките.

# 22
  • Мнения: 63
И ние го ползваме същия АМ,слагам 1 номер по голям,ако трябва да ползвам номер 2 на Авент слагам биберон номер 3 и нещата вървят чудесно.Иначе плачеше и се ядосваше че не тече Crazy

# 23
  • Мнения: 1 262
На Авент самите дупки на биберона са по-мънички. Номер 2 е с 2 дупки, а номер 3 с 3 дупки, но все са си мънички. Според мен е по-добре да вземе на Нук М номер или на Чико някой биберон или може би Мам.  newsm78

# 24
  • Мнения: 63
На Авент самите дупки на биберона са по-мънички. Номер 2 е с 2 дупки, а номер 3 с 3 дупки, но все са си мънички. Според мен е по-добре да вземе на Нук М номер или на Чико някой биберон или може би Мам.  newsm78
Съгласна съм,просто дадох пример с Авент,въпроса е да е по голяма самата дупчица,вече за изобра на шише е личен Heart EyesАз ползвам difrax.номер М

# 25
  • Мнения: 67
а бе момичета май че бебето ми свикна с това мляко с тия дупки .... в началото не изпиваше всичкото и се бавеше повечко, но сега особено ако е гладна няма никакви проблеми - 90мл ги изпива за няма и 10 мин с авнетските биби с 2 дупки .... За сега няма да ги сменям а и сменявам млякото, че много ни разхлабва и минаваме на НАН сензитив уж за чуствителни коремчета .... при нас проблема е с връщането на храна - писна ми да я преобличам по 100 пъти и да я разсънвам .... Но педи каза Нан .... ако вече и с него има проблеми ще откача  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Но благодаря за мненеията   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 262
Браво, че пие млякото и с авентските биби. Моя явно много го мързи, защото и от чиковските с дупки не може да пие. Само такива с прорез взимам, а вече сме на звезда. Вчера се излъгах да взема на Чико с прорез от 2-ри месец, с които беше до скоро, но се оказа, че и с тях трудно пие та чак на степен 3 се справя що-годе нормално.
Дано намерите правилното мляко за вас. А повръщането доколкото знам е по-засилено до 3-4 месец. УСпех.  Hug

# 27
  • Мнения: 11 833
viki_88 аз  навремето давах смесено НАН и Фризовом защото бяхме със запек и силни колики.
Мисълта ми е, че Фризовома си е точно за връщането на мляко и ако много го разхлабва не го спирай ами като трябва смесвай с НАН.

# 28
  • Мнения: 67
A_H_I_L_E_A дано да спре с това повръщане, че ми писна .... За сега спряхме фонтаните но продължава да си връща след ядене. Дано да си права и да отмине след 4мес - още малко остана
viki_88 аз  навремето давах смесено НАН и Фризовом защото бяхме със запек и силни колики.
Мисълта ми е, че Фризовома си е точно за връщането на мляко и ако много го разхлабва не го спирай ами като трябва смесвай с НАН.

Ходихме до педито да й кажем за разхлабването и тя каза да го спрем след като изядем кутията и да вземем НАН сензитив за чуствително коремче .... За сега ги редувам с обикновения НАН, щото имам още 2 кутии и не ми се ще да ги хвърля, нямаме фонтани, връща си понякога, както и преди, само дето от 3 дни акаме яко зелено - чак бие на черно  #Cussing out #Cussing out #Cussing out То вече взе да ми писва да се притеснявам, Ивка и като мина от кърма на АМ и се промени акото на зеленикаво ама сега е катранено, педи каза че е от смяната на храната ..... Вече не знам какво да взимам - правя си експерименти с детето - ще му понесе ли тази храна, няма ли да му понесе ....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 308
Аз давам Фризовим с шише на Мам с биберон 2+ и си върви супер.

Общи условия

Активация на акаунт