Фризовом - помощ в избора на шише за пиенето му

  • 4 240
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте,

имам проблем в избора за шише и биберон за пиена на Фризовом. Бях си вземала на Chicco шишета и биберон 2+и до сега се справяхме добре, но трябва да ги подменя и като си вземах отново биберона е с по малка дупка и млякото не иска да върви, не зная на партидата на бибероните ли на какво се дължи но не зная какви шишета да използвам вече. Имах и Авент но с биберона 2+ млякото не тече. Имам и три позиционните, но му идва твърде голям притока и малкият не може да погълне млякото....с какви шишета пиете Фризовома.

Благодаря Ви предварително мами!

# 1
  • Мнения: 270
как приготвяш млякото-с по гореща вода се разбива идеално и на мен през авента не върви ние сме с чико и от там вървеше добре преди/смених млякото/ единствено се сещам за простите шишета камера от там всичко минава

# 2
  • Мнения: 21
Здравей, ние също пием Фризовом с авентски шишета и биберони на МАМ 2+ /въпреки че са на друга марка бибероните стават на авентските/ и не се запушват.

# 3
  • Мнения: 15
Здравейте,
klims9- за разбиването успявам, но става на пяна, с кой биберон на Chicco пиете, и ние до сега се справяхме, но явно не знам от партидата ли на какво се дали е по малка дупката на 2+ и не иска да върви.
сх_3508- мисля да взема един биберон на мам 2+ да пробван на авентското си шише, дано вече да стане че трябва да ги подменям тези шишета ... Simple Smile
Благодаря Ви мами!

# 4
  • Мнения: 270
криси ние сме малки и се справяхме с 0+

# 5
  • Мнения: 396
Моят син пиеше Фризовом с биберон на Нук - М - за мляко, нямаше никакв проблем.

# 6
  • Мнения: 11 786
Аз давах точно с шише на Авент, само че аз не давах чист Фризовом ами смесвах по равно с НАН. Ами пробвай на малкия биберон да си пробиеш оше дна дупка или малко да разшириш сегашните.

# 7
  • Мнения: 1 262
Стана ли с биберона на МАМ, че и аз в момента се чудя с какъв биберон да заменя този на Авент, така че да тече по-добре течността.  newsm78 Пробвах да разширя дупките, но само развалих биберона и го хвърлих.  Sad

# 8
  • Мнения: 3 647
Аз съм доволна от шишетата и бибероните на НУК. Шишетата са стъклени и не  съм ги подменяла, защото не  се захабяват като пластмасовите. Авент ги ползвах само за помпата.

# 9
  • Мнения: 15
Да чудесен е благодаря много...установих, че биберони на МАМ, Chicco и Avent са напълно съвместими.....най-накрая се справих с Фризовома...... smile3501

# 10
  • Мнения: 1 262
АЗ се справих с по-гъстите млека с биберони на Чико - дупките им са по-широки. Иначе идеята за стъклено шише е много добра - на мен всички пластмасови шишета ми пропускат малко или много. Лошото е, че на Нук бибероните са анатомични - сплескани, а моя бебок не признава такива биберони - не ще да пие от тях.   33uu Но щом казваш, че могат да се слагат биберони на Чико на шише на Нук, може и да пробвам този вариант.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 647
A_H_I_L_E_A , Камера (Camera) също  имат стъклени шишета и бибероните им не са анатомични. Canpol babies  също са стъклени и с не анатомичен биберон.

# 12
  • Мнения: 1 262
Не съм виждала такива шишета - на Канпол и Камера - къде се продават?

# 13
# 14
  • Мнения: 1 262
Мерси. Много евтини тия шишета.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт