Мехх - страхотни намаления

  • 1 237
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Току ще се връщам с пълни торби. Ризи, панталони поли - по около 10 и по-малко долара. Сака - 15, връхни дрехи - към 30 - 40. Да не говоря за шалове, шапки и ръкавици - 5 и надолу. Граби народееееееееее. Това се развива в наше село - Лонгьой.

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 21:58 от mama kenga

# 1
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ти като един Дядо Коледа си напълнила торбите. Wink Честити ви придобивки. Grinning

# 2
  • Мнения: 3 146
Това нали е евтино - да не съм се прекарала нещо. newsm78 newsm78 Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7 430
Това нали е евтино - да не съм се прекарала нещо. newsm78 newsm78 Rolling Eyes

Евтинко си е Wink
Радвай се Party

# 4
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И на мен евтино ми звучи. Wink Има ли ги Мехх в Торонто да ги посетим и ние? Дали имат сайт? Thinking

# 5
  • Мнения: 3 146
www.mexx.com - това пише по торбите. И повечето неща ще отидат за Бг - гледам да са леки нещата, че една брат'чедка е дощла  ( в Торонто е в момента) и тя ще ги мъкне към Бг. Преди това ще ходи и до Ню Йорк - голям цирк с тези подаръци стана - ще пропътуват половината свят.

# 6
  • Мнения: 7 430
И на мен евтино ми звучи. Wink Има ли ги Мехх в Торонто да ги посетим и ние? Дали имат сайт? Thinking

Ето НАде Wink

Абе мамо Кенга....сега се чудя как да накарам мъжОто като се върне от работа и да ходим newsm78 Къде ми пусна тая муха в главата....на мен ми дай само да пазаря Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 146
Ама това в Лонгьой - по Монреал не знам как е!  Тук на село може да е по-евтино - кой знае!

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Мерси и на двете ви, видях къде са.Simple Smile Като нищо и ние да отскочим утре. Flutter

# 9
  • Мнения: 2 195
Влязох и аз да разгледам от сайта,но ми се струва скъпичко,даже с намаленията  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 179
Това нали е евтино - да не съм се прекарала нещо. newsm78 newsm78 Rolling Eyes
Да, евтино е , а пък ако решиш, че не е достатъчно - винаги можеш да се върнеш в магазина и да се разделиш с придобивките  Party

# 11
  • Мнения: 3 146
Не съм добре - пак ходих до МЕХХ - този път купих едно манто до коляното в странен ярко-червеникав цвят ( 30 долара), вталено черно сако ( 25) и един  огромен шал с бродерии за 5 долара.

# 12
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ееее, това за мантото да го беше пропуснала. Crossing Arms Маниак съм на тази тема, много ме кефят мантата до коляното - унисекс отвякъде, че и стилни. Ама и ми ходят, щот` съм висока и стройна. Flutter Mr. Green

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
леле мамо кенга, ти си подновила гардероба си Wink
И аз много харесвам МЕХХ, обаче и при намаление цените са им височки тук. Може би сега след Коледа да има нещо по-изгодно, но аз нали понапълнях, моят размер го няма при разпродажба Rolling Eyes
Това беше една от причините преди да отслабна. Беше голяма далавера, особенно при разпродажбите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт