Конкурс по декупаж за месец ноември - Наближава Коледа

  • 9 156
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Колко е трудно!!!!!!!
1 - номер 5
2 - номер 8
3 - номер 3
Искам да класирам всички на първо място, но ще ме биете!!!
Успех на всички участници  bouquet

# 46
  • Мнения: 139
Момичетам помните ли, че беше ПИСАНО правило да нямат  право да гласуват лица, които са се регнали до един месец...после някой каза, че това е ненужно и го премахнах от правилата. Ако трябва пак ще го сложа, ама се чудя какви са тези борби за няколко салфетки и някой предмет newsm78 newsm78 newsm78 това ми прилича на избори за правителство...ужассссссс

# 47
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Понеже винаги участвам в раздаването на награди.... явно добре ги избирам, та борба пада за тях  Joy Joy Joy

Помня, че имаше условие и първото нещо което направих, след гласуването си беше да проверя дали не е отпаднало, защото забелязах гласуване от новорегистрирал се.  Такова условие няма, значи и гласуването е редно да се зачете. Много от творящите и участващи в конкурса са нови и е възможно да не са разглеждали и чели старите конкурсни теми и коментари....макар, че доста се съмнявам и по скоро си мисля, че след предишното коментиране на правилата, някой добре ги е прочел ... и стари и нови и откривайки разликата сега се възползва  Mr. Green  Крисче... пак ти се отваря работа ... на следващата тема си го върни това условие, защото АЗ... по принцип кротката съм на път да се поядосам..... Във форума съм от 3 години, като ми разгледате профила, ще забележите, че съм напълнила 239 страници коментари.... ще рече- мнооого народ ме познава  Mr. Green не съм казала, не съм щракнала по една молбичка /при това на хора с над години регистрация /..... моля гласувайте за еди кой си номер, щото ми е приятел..... Малиииииии кВо щЪ сЪ получи..... Да му мисли Крис като започне да смята гласовете  #2gunfire

Затова Добавям условието сега!!!!!!

Досегашните гласове са зачитат, поради липса на условие до момента !

От този ми пост нататък право на глас имат  само с регистрация над три месеца  във форума на бг мамма !!!!
/мога да добавя и с по минимум три коментара на месец в декупажната тема.... ама хайде да не си показвам съвсем лошотията  Mr. Green /

Умишлено увеличавам времето за регистрация, защото следващия тарикат,  който се опита да лансира творба на приятел, независимо дали творбата заслужава, поне да има възможност цели три месеца да се опита да ни опознае - и като творчество, и като хора .... може пък да му просветне, че точно от етична гледна точка направихме конкурса анонимен.... иначе направо да си пишем имената и който на когото му е симпатичен, да си гласува за него  Rolling Eyes

Извинявам се на дългогодишните членове на декупажната ни група, че еднолично реших да добавя условие, но мисля, че ви познавам достатъчно добре, за да знам, че ще ме подкрепите  Heart Eyes



имам си и моя версия за случващото се ....
"Конкурса е АНОНИМЕН! Не се допуска гласуване за собствена творба, както и за известна такава на гласуващия."
Трима новорегистрирани гласуват.... двама подкрепят № 1, но пък третия не.... дали защото № 1 не е негова и ще наруши написано правило.....
    food010  бобец ли да хвърля.....може пък и един и същи човек три пъти да се е регистрирал пак по тази причина.... чакам с нетърпение финалното обявяване на имената на авторите  Wink

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 01:29 от antom

# 48
  • Мнения: 38
Тъкмо си мислех, че в този конкурс всичко ще се развие нормало и ето пак проблем ... Много тъжно наистина. Съгласна съм с Антом, Виванова и Дидиа, защото да повечето сме тук от години, но не сме си позволили лукса да помолим приятел да удари едно рамо ... Всички тук във този форум и конкурс показваме творбите си и оставяме другите да гласуват за нас без да знаят за кой гласуват и наградата, която получаваме е заслужена, а удоволствието ... Несравнимо!!!
Нека признаем гласовете на момичетата сега и не се увличаме в спорове ... Идват прекрасни празници и темата на конкурса е прекрасна ... нека оставим това чувство да ни владее, чувството на красота и любов, както е казала Миражчето  Heart Eyes
Желая ви прекрасен ден!!!  bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте сръчни ръчички, тази сутрин докато си пия кафето реших и аз да дам своя глас за тези красоти, браво на всички и за всичко , искам да се извиня на всички за тона си от предния конкурс, и да пожелая успех на всички, както и много щастие и радост с настъпващите  празници , и така ето и моите гласове :

Първо място за номер - 3
Второ място за  номер - 2
Трето място за номер  - 9

# 50
  • Мнения: 7
Абсолютно съм съгласна с Антом , и подкрепям с две ръце нейното предложение !
Антом е казала всичко което трябва да се каже.Нека не разваляме темата както миналия конкурс с лош тон и да приключим до тук с коментарите !

# 51
  • Мнения: 32
Здравейте!Влезнах да потърся идейки за нещо на коледна тема и на какво попадам...Не вярвам на очите си!Хора какъв е тоя тон,какви са тия дразги?Всички произведения са красиви сами по себе си,защо така се разправяте?Както във всеки конкурс и тук ще има ощетени,няма как...Но ми прави впечатление,че "старите кучета" са много единни и не допускат новите да се докажат,като в някоя секта сте...Къде отиде човечността и разбирателството?И то преди такъв светъл празник.Дайте шанс да се опознаете и да видите кой колко е кадърен,а не да водите статистика кой кога се е регистрирал и как е гласувал-жалко е!А пък аз като новорегистрирала се изказах мнение,очаквам нападките ви на драго сърце  Wink

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
gal4eto_sf просто "старите кучета" са тези които от години съвсем добронамерено споделят опита си за да могат "младите кучета" да се наслаждават на това прекрасно хоби, учейки се от тях... догонвайки ги... за щастие и изпреварвайки ги с талант!  Но за да се получи това е нужно да се запази приятелското отношение, а най големия убиец на този вид връзка е нечестната игра. Затова и със зъби и нокти се борим срещу това.
 Ако за миг се поставиш от другата страна.... примерно ти  много искаш да участваш в конкурса... полагаш усилия да достигнеш достойно ниво за представяне... близо месец твориш .... четеш, пробваш, триеш... и пак отначало....  Пращаш снимки на творбата си и тръпнеш от вълнение, дали творбата ти ще се хареса...  Започва гласуването и се оказва, че печелившия изпреварва като точки творбата ти оценен от близки, приятели и роднини, а твоите близки нямат примерно финансовата възможност да имат нет и не могат да направят същото... Къде отива и правилото да не се гласува за позната творба  newsm78
Но ми прави впечатление,че "старите кучета" са много единни и не допускат новите да се докажат,като в някоя секта сте.
Даваме, даваме.... затова и допускаме участието на всеки..... Това което не даваме е да се печени нечестно!
.Дайте шанс да се опознаете и да видите кой колко е кадърен,....
Ти от колко време се занимаваш с декупаж? Ще се радвам да покажеш твоя творба и обещавам съвсем честно да я изкоментирам... както съм се стремяла да го правя винаги...
  Аз рядко участвам в конкурс, но когато го правя честно си признавам, че най много се вълнувам не от гласуването, а от коментарите... особенно на "старите кучета", защото това са хората, които са наясно с техниката и най вярно ще оценят труда ми ..... Мнението на роднините и приятелите си го чувам ежедневно.... те си ме обичат и каквато и цапаница да сътворя, все ахкат и хвалят....   Laughing

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 11:32 от antom

# 53
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Между другото, как се отчитат публикациите във форума? Гледам, че на доста от активните потребители срещу публикации стои 0. Нещо не ми е много ясно newsm78

# 54
  • Мнения: 1
gal4eto_sf - аз няма да те нападам , а много простичко ще ти обясня нещичко!Когато искаш да пътуваш в друга държава ти предварително се запознаваш с нравите , правилата , обичаите и пр на тази страна.Това го правиш за собствено улеснение и от уважение към страната и нейните жители който посещаваш.Същото е и с форума , темите и хората в тях.Аз не мога да си представя че ще се присъединиш в една тема (независимо каква е тя)  без преди това да си прочел поне ПЪРВАТА СТРАНИЦА НА ТАЗИ ТЕМА.Винаги радушно сме приемали новодошлите и се радваме на всяко ново попълнение.Не виждам нищо лошо ако някой е пропуснал нещичко "старите кучета " да му го кажат .А ако новите искат да се доказват нека това го правят по правилата .Няма нищо лошо в това че изискваме от новичките да се спазват правилата на темите.
Радушно приемам новото предложение на  Антом.

# 55
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
мамси не гледай броя на публикациите ми над снимката  Joy Във форума на бг мамма, там се отчитат само публикации в благотворителни теми... Във всички останали не се отчитат, но ако натиснеш прозорчето до ЛС, на което пише "профил" най отдолу има три редчета... на едното пише- покажи последните публикации... като натиснеш върху него и има пълен архив на всичко, което човека е писал през годините във форума  Peace

# 56
  • Мнения: 2 019
Подкрепям с две ръце  Антом и Виванова!
То и стари песове вече не останаха в тази тема, не защото не се развиват и не творят чудеса, а защото им писна да обясняват едно и също, да подаряват труда си, идеите си, и това на всяка страница! А някои хора си направиха сайтове, дават платени съвети за декупаж, опити и за форуми даже си правят... Е, то пък си има граници!  Crazy
Може да сме стари, но не сме прости!  Mr. Green
А коледни идейки можеш да си намериш винаги и без да си регистриран!
Тук се краде масово- отдавна сме свикнали на набезите, ние- старите песове!

# 57
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Антомчик, мерси за разяснението, че бях започнала да се притеснявам  Rolling Eyes
А на новичките мога само да кажа - никъде другаде не съм срещнала по-радушно и топло посрещане от всички момичета в този форум  Hug Получавала съм отговори на всичките си - понякога глупави въпроси. Никакво перчене от страна на "старите кучета". Благодаря ви, милички, за отзивчивостта и добронамереността!

# 58
  • Мнения: 32
Ха ха ха...Знаех си,че така ще стане...Погрешно ме разбрахте,друго исках да кажа,ама нямам никакво намерение да споря.Какво се хванахте за метафората "стари кучета" че това не е обида-напротив?! И последното,което искам да кажа е-дерзайте момичета,творбите ви са супер,не се поддавайте на нападки,то злобата край няма на тая земя.А относно посрещането на новобранци-не беше особено сърдечно,но както и да е...

# 59
  • Мнения: 0
Хора, стига със спороветееееееее!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт