Лазерна корекция - кога и при какви условия?

  • 40 830
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 548
Каква беше причината, поради която ти казаха, че не си подходяща?

Иначе евала, така се прави. Като не си подходящ, трябва да се казва, независимо за какъв вид операция става въпрос. А не да се вземат парите на хората.

Гуш  Hug

# 91
  • Мнения: 124
Аз бях в клиниката в Истанбул. Обаче до операция не се стигна, защото не бях подходяща. Тогава много плаках, но сега като чета опитите ви момичета, направо се успокоявам, че не съм се подложила. Явно съм имала късмет. Наистина съжалявам за всички, които са си изпатили.  Cry

Лисугерище, проблемите се появяват тогава, когато пациентите не са подходящи за лечение, а повечето клиники и болници (да не кажа всичките) го правят това, за съжаление.  И аз казвам евала, затова че са ти отказали, така трябва да е, за какво трябва да усложняват нещата само само за да вземат парите на хората. Ти в коя клиника си била не разбрах? Simple Smile

# 92
  • Мнения: 108
Някой скоро не се ли е подлагал?  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 124
А ти Том Джери, направи ли си такава корекция или ти предстои? Simple Smile

# 94
  • Мнения: 108
Lady, не, не съм, нито предстои  Confused
Просто се начетох на доста негативни коментари и се наплаших. Явно не при всеки е успешна и не всеки е подходящ....а това все пак са очи, не е нещо друго.
Не знам, наистина не знам... ooooh! ooooh!

# 95
  • Мнения: 124
Lady, не, не съм, нито предстои  Confused
Просто се начетох на доста негативни коментари и се наплаших. Явно не при всеки е успешна и не всеки е подходящ....а това все пак са очи, не е нещо друго.
Не знам, наистина не знам... ooooh! ooooh!

Определено е така - не всеки е подходящ, а и това е правилното. Важно е да намериш хубаво място, където да си сигурна, че ако не си подходящ пациент, няма да ти направят лечение само само, за да ти вземат парите.

# 96
  • Мнения: 6 298
Предстои ми лазерна корекция в края на този месец, но като попаднах на тази тема изпаднах в ужас  ooooh!

# 97
  • Мнения: 49
Хора, замислете се и премислете сериозно.Това са очи, дори и обикновенна санитарка да си може да си загубиш работата ако не дай си боже очите ви реагират на оперативната намеса както мойте.Да не говорим ако сте програмист например. Вече година и седем месеца само проблеми след интра ласик. Имаше и месеци когато не можех да чета нормален шрифт, а сег отново съм с астегматизъм.Рефракцията ми постоянно се мени. Който се интересува от проблеми след иласик процедура просто да прочете предишните ми постове

# 98
  • Мнения: 5
Здравейте, някой скоро подлагал ли се е ?
И имате ли някакви отзиви за др Петкова от клиника Вижън?

Общи условия

Активация на акаунт