10-ТОКЛАСНИЦИ

  • 31 609
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 266
Момичета, благодаря Ви за хубавия следобед! Времето мина неусетно. Hug Следващия път ще упражним чужди езици, София В ще е много задобряла с руския  Laughing

# 46
  • Мнения: 195
Много ми беше приятно , както винаги във вашата компания .   smile3525
no name®  много ти благодаря   за линка  bouquet  отивам да се ровя , че
Neli_ani  ме запали за книгочетеца .

# 47
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wi-Fi-6-Ink-Display/dp/B0051QVF7A … mp;pf_rd_i=468294

Цъквам и аз в Амазона за Киндъла и той на първа страница, с много, много добра цена при това. За тези пари може и аз да се обзаведа с едно такова нещо newsm78

# 48
  • Мнения: 195
И аз го видях обаче не е като на Neli_ani  нейният беше с клавиатура ,   
тя да се включи и да каже разликите  newsm78

# 49
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
http://www.amazon.co.uk/dp/B002LVUWFE/ref=kin3_ddp_alsoavail_kinw_kin3gso - и с клавиатура.
Този примерно е и 3G, освен wi-fi Peace

А предният за 89 лири е с виртуална клавиатура, има бутон:

# 50
  • България
  • Мнения: 2 164
 Освен това Neli_ani да каже дали има софтуер на български, че за единия видях няколко езика, а за другия само английски  newsm78.... То за мен не е проблем, нали ще се отдавам на руския  Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 195
SofiaV  Joy Joy  така , така значи учителя е добър  Wink

no name®  аз първо този загледах, но е доста по-скъп  newsm78 newsm78
претеглях плюсовете и минусите на двата

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 22:32 от *borondy*

# 52
  • София
  • Мнения: 1 634
Момичета, радвам се , че се видяхме!  Hug

За малко да навъртя още едно отсъствие Wink

аз готова винаги...за момента малко далечко ми идва утрешното заведение, но ако е по-близо.  Mr. Green

Anny, ами то срещи и в Перник е имало, ей го къде е Асеновград   car003

Аз следващия път Ви каня в кварталната кръчма  newsm22 newsm24

А и no name® има предложение - с жива музика  Wine Glass dazzler1

# 53
  • София
  • Мнения: 1 266
Добро утро и успешна нова седмица!  Hug Модела на киндела, който видяхте е този : http://www.amazon.co.uk/dp/B002LVUWFE/ref=kin3_ddp_alsoavail_kinw_kin3gso. Цена 149 $ за ориентир и си има хубави и стабилни копчета. Аз не смятам, че тъчскрийна е подходящо за такава вещ, с която с кеф се търкаляш в леглото, или си в автобуса, или на плажа. Това си е мое лично отношение. Не се и подлъгвайте от цветни четци. Идеята на това устройство е напълно да наподобява книга, няма собствена светлина и др. такива способности на другите дисплеи. Но както виждате, пазара е залят с всякакви неща и всеки може да намери, това което го кефи най-много. Аз лично съм ЗА точно този класически модел на четец. Както казахме вчера, е орторизиран да чете в 100 страни в света, в това число и на български. Според мен сме се уредили с кирилица покрай Русия, но няма да разсъждавам толкова  Grinning. Важното е,че чете на всички езици на които ни се ще. И най-важното - не уморява очите!

# 54
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
За мене май ще е по-удачен модел с подсветка на дисплея Whistling Голяма война водим вечер с половинката за нощната лампа. Аз заради това чета на лаптопа, а не нормална книга. Лошото е, че не мога да си пъхна лаптопа в задния джоб Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 5 560
Момичета, аз пак не успях да дойда.  Hug  Наложи се майка ми да пътува за задушница и мъжа ми имаше работа и нямаше как да ги оставя само двамата юнака... Дано следващия път мога.  Praynig Надявам се, че сте изкарали супер, както всеки път!  Hug

# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Леле Петя, ама като ти гледам подписа, не са малки да ги оставяш сами  newsm78 . Просто ти давам кураж.

# 57
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Петя, трябваше да вземеш малкия юнак, а големия предполагам няма нужда от гледане.

Аз съм ги оставяла моите, каката 2 клас, Гого 5-6 годишен. Наистина работех на 500м. от къщи, но сами си правеха закуска, чистеха къщата, Валерия вадеше прането от пералната, леглата и стаята им оправени Whistling Никога не е имало проблеми. Тогава живеехме под наем и нямахме баби под ръка. Определено мисля, че трябва да имаме повече доверие на децата.

Нашите деца ще ги водят на театър, задължителен е. Дороти....?

# 58
  • София
  • Мнения: 5 560
Дороти, no name, хубаво, че стана дума за това. Разбира се, големия е самостоятелен, но не би се хванал детегледачка... А малкия досега не съм го оставяла, понеже имаме обикновено баба на разположение... Но може би наистина е време да им гласувам повече доверие... (Хич не ми хрумна да взема малкото момче с мен  Embarassed ) Понякога имам чувството, че малко прекалявам в обгрижването... Ама тая тема не е много за 10ти клас...

За 10ти клас ме вълнува следното по темата за самостоятелността - вашите деца имат ли самодисциплина по отношение на времето прекарано на компютъра за забавления (скайп, игри, фейсбук и др.) и по колко време на ден висят пред пс-то?  Hug

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На място за пушачи, където седим, не може деца.


За самодисциплина - ами май не все още.

Общи условия

Активация на акаунт