Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 213
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 315
Ивва, благодаря ти много за прекрасните легенди, които си споделила с нас!  newsm51 newsm51 newsm51
Момичета, в последно време съм се фокусирала върху скалпа на Серхан. Преди време някоя от вас беше постнала снимка, в която нашето момче беше с доста оголяла главичка, а във филма, а и в снимките от почивката с дъщеря му и майка му, има доста прилична прическа. Е, малко е странна, защото кичури от задната част на главата, са сресани напред, но се пак .... готин е. Та започвам да си мисля, че на онази снимка с голата глава, не е бил той. Леле, стана цял реферат! Само не ми се смейте, моля ви!!!!

Пкутиева, за снимката на оная буца/културиста/ ли споменаваш? newsm78 И аз не намерих прилика със Серхан, може би е съвпадение на имената...не знам!
А за косата му...нека се изразя с езика на Кометка / оня, географския hahaha/ : откъм растителност Серхан е богат! :oops
: Embarassed Embarassed    Peace

Скици такива ще умра от смях  newsm62 newsm62 newsm62 smile3532 smile3532
Аз пак да питам за какви "буци", за какви "културисти"става въпрос? newsm78 newsm78 newsm78

# 256
  • Мнения: 3 203
https://www.facebook.com/photo.php?v=214253065313596&set=vb. … ype=2&theater

Танцът на Еда и Толга...ако някой иска да си го припомни.

Вени браво на теб .  bouquetОтдавна не го бях гледала и слушала . На Харунчо горкият хич не му бе лесно .Ревността му се личеше от километри само аблата горката нищо не разбра  . Hug
Ами тя тогава беше от нищо неподозиращите!
Толга одавна изпитваше подозрения към Харун и неговата прекалена "зетска"загриженост, но Мелда беше заблудена.Продължаваше да тика агнето на вълка в устата!

В интерес на истината песента ми харесва а и си изиграха танца подобаващо .Е в мислите на Толга освен танц му се искаше и нещо друго но уви .  Hug

# 257
  • Мнения: 315
https://www.facebook.com/photo.php?v=214253065313596&set=vb. … ype=2&theater

Танцът на Еда и Толга...ако някой иска да си го припомни.

Вени браво на теб .  bouquetОтдавна не го бях гледала и слушала . На Харунчо горкият хич не му бе лесно .Ревността му се личеше от километри само аблата горката нищо не разбра  . Hug
Ами тя тогава беше от нищо неподозиращите!
Толга одавна изпитваше подозрения към Харун и неговата прекалена "зетска"загриженост, но Мелда беше заблудена.Продължаваше да тика агнето на вълка в устата!

В интерес на истината песента ми харесва а и си изиграха танца подобаващо .Е в мислите на Толга освен танц му се искаше и нещо друго но уви .  Hug
Права си много хував танц направиха , и песента беше страхотна!/А погледите на Хубавелко още повече! hahaha hahaha hahaha/
Даже съм се питала дали те танцуват през цялото време или на моменти ги дублират?!Танцуват много професионално,дали наистина са танцували преди това ,или са паднали големи репетиции?!

# 258
# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Да, Вени, за същата снимка говоря. Но за съжаление не си я сейфнах, защото не я харесах.
Не си спомням и кое момиче я беше постнала.

# 260
  • Мнения: 315
http://www.youtube.com/user/unutulmaz801#p/u/6/muChbfI9seA[/video]

Изгледах с удоволствие този момент няколко пъти  ......и си мисля ,че сякаш малко претупаха нещата. Имам предвид преди да стигнат до "леглото",можеша да дадат малко увертюра към предстоящата сцена , като някоя целувка , погледче , жадно Харуново преглъщане или опит на Еда да се отдръпне.......или дори, как се качват по стълбите гледайки се "жадно"......
Ох ама и аз съм една....."Намерила баба апано ....иска и щипано" Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 21:56 от migi_megi

# 261
# 262
  • Мнения: 27 735
Ивва, благодаря ти много за прекрасните легенди, които си споделила с нас!  newsm51 newsm51 newsm51
Момичета, в последно време съм се фокусирала върху скалпа на Серхан. Преди време някоя от вас беше постнала снимка, в която нашето момче беше с доста оголяла главичка, а във филма, а и в снимките от почивката с дъщеря му и майка му, има доста прилична прическа. Е, малко е странна, защото кичури от задната част на главата, са сресани напред, но се пак .... готин е. Та започвам да си мисля, че на онази снимка с голата глава, не е бил той. Леле, стана цял реферат! Само не ми се смейте, моля ви!!!!

Пкутиева, за снимката на оная буца/културиста/ ли споменаваш? newsm78 И аз не намерих прилика със Серхан, може би е съвпадение на имената...не знам!
А за косата му...нека се изразя с езика на Кометка / оня, географския hahaha/ : откъм растителност Серхан е богат! :oops
: Embarassed Embarassed    Peace

Скици такива ще умра от смях  newsm62 newsm62 newsm62 smile3532 smile3532
Аз пак да питам за какви "буци", за какви "културисти"става въпрос? newsm78 newsm78 newsm78


И аз нещо не " вдявам " за коя снимка става дума ... newsm78 Joy Joy  Хайде сега , търсете я и ние да я видим  ....
   Whistling Whistling

# 263
  • Мнения: 27 735
http://www.youtube.com/user/unutulmaz801#p/u/6/muChbfI9seA[/video]

Изгледах с удоволствие този момент няколко пъти  ......и си мисля ,че сякаш малко претупаха нещата. Имам предвид преди да стигнат до "леглото",можеша да дадат малко увертюра към предстоящата сцена , като някоя целувка , погледче , жадно Харуново преглъщане или опит на Еда да се отдръпне.......
Ох ама и аз съм една....."Намелила баба апано ....иска и щипано" Mr. Green Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Меги , ти пък сега ...  Joy Joy   Те добре , че изобщо стигнаха до леглото .... Crazy Crazy Crazy    Това , което ни показаха беше мнооооого ....  Naughty   В нито един друг турски филм не съм виждала такава сцена  Crazy  , такова разголване   Crazy , страст ....  Crazy Crazy Crazy

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Ох, Ивве, тя Еда добре, че избяга от Мавзолея, че да им се случи след 12 месеца отново онова хубаво нещо, защото в имението нямаха минута спокойствие. Все някой се появяваше ненадейно, ту Тюркян, ту Ниса, ту Мелда и т.н.





Лека нощ, момичета!

# 265
  • София
  • Мнения: 1 394
Здравейте, Незабравими! Явно, че рано или късно пак се завръщаме тук, ако въобще сме напускали залата. Имам чувството, че още сме в нея и не спираме да викаме актьорите на ...

Бис

След края на спектакъла още сме тук
На забравата и на времето напук
Омагьосани стоим на своите места
Завинаги пленени от една мечта
Не стига ни от сцената вашия поклон
Не стига ни да видим любовта на трон
А искаме и още, искаме пак вас
Залата тресе се от нашия глас
За една актриса, за един артист
На сцената бързо – за нестихващия бис!

# 266
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Бганио, уникален си ! newsm10 smile3501 smile3501 smile3501
Хубав ден от мене! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 267
  • Русе
  • Мнения: 2 207


Добро утро на днешната дата 11.11. 2011 ! Hug
Успешен ден и много усмивки за всички! smile3525

Бганьо, поздравления за "Бис"! smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 Така си е, искаме си ЕДРУН с непреставащ "Бис"! smile3521
Ивва, Меги, относно "оная снимка" да поясня, че беше даже клип, на културист с името Серхан Яваш. За мен си беше грозна гледка/ не го харесвам този спорт/, нищо общо с финеса на Сехан!
Не е трудно да се намери в Ютуб, напишете само името му.

# 268
  • Русе
  • Мнения: 2 207
https://www.facebook.com/photo.php?v=214253065313596&set=vb. … ype=2&theater

Танцът на Еда и Толга...ако някой иска да си го припомни.

Права си много хував танц направиха , и песента беше страхотна!/А погледите на Хубавелко още повече! hahaha hahaha hahaha/
Даже съм се питала дали те танцуват през цялото време или на моменти ги дублират?!Танцуват много професионално,дали наистина са танцували преди това ,или са паднали големи репетиции?!
Според мен, дублаж няма.Те си танцуват и са порепетирали доста. Не са професионалисти.

# 269
  • Мнения: 27 735
Добър ден , Незабравими !     Hug Hug Hug




Бис

След края на спектакъла още сме тук
На забравата и на времето напук
Омагьосани стоим на своите места
Завинаги пленени от една мечта
Не стига ни от сцената вашия поклон
Не стига ни да видим любовта на трон
А искаме и още, искаме пак вас
Залата тресе се от нашия глас
За една актриса, за един артист
На сцената бързо – за нестихващия бис!



Прекрасно е !   smile3501 smile3501 smile3501

Пожелавам ви прекрасен ден ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт