Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Вяра, благодаря ти.  bouquet
Вече на клюки няма да се надявам, просто, ще ги отбелязвам като фактор и толкова.
Няма да ходи на у-ще заради инцидент. Глупости на тракала. Ръза я потроши от бой, какъв по-голям инцидент от този, а и с пръстена на Сахер. Уж щяха да си го вземат в болницата а той продължава да е на ръката на кака Ц..., но все пак, ще видим дали поне някоя клюка, ще излезне вярна. Да видим довечера дали, ще звъннат телефоните на Ръза и Юнал, както беше според една друга клюка.
Найстина това са само клюки и не мисля,че ще се случат,защото феновете не могат да видят и чуват какво става на сцените вътре в блока.Никой не знае какво са ни подготвили сценаристите и на къде ще ни отвее действието.В едно интервю Пелин Карахан  /Асла/от "Мечтатели" беше казала,че получават сценария за следващия епизод една седмица по рано,така че и те  си мисля незнаят в повечето случай какво точно ще става.Тези клюки които излизат  в повечето случай са предположения на фенове за това как примерно би се развила дадена ситуация.До този извод стигнах като видях няколко различни варианта/клюки/на една и съща случка от сериала предадена по различен начин да бъде завършена.Така че какво ще става и през какво ще преминат нашите любимци никой според мен не знае,освен сценаристите и екипа на АФК.

# 16
  • Мнения: 27
Тинче сега видях,че си ме прибавила към списъка с преводачите от турски.Но моята помощ с преводите е незначителна и не съм заслужила това,аз искам само да ви помагам с каквото мога/макар,че не винаги се получава точно/.

# 17
  • Мнения: 21 201
Севи, здравей. Hug Разбира се, че те помня, но мноооого отдавна не си се включвала.
Виленцеее, благодаря и на теб, че редом с Тинчето творите тези красоти.
За теб Виленце. Hug

# 18
  • Мнения: 21 201
Дори и да получават сценария за всеки следващ епизод, аз все си мисля, че още при подписване на договорите, актьорите знаят каква е  сюжетната линия заложена в сериала.

# 19
  • Мнения: 0
Дори и да получават сценария за всеки следващ епизод, аз все си мисля, че още при подписване на договорите, актьорите знаят каква е  сюжетната линия заложена в сериала.
Hug Hug Hug
Извинявам се за дългото отсъствие , но нямах възможност да се включвам  Blush надявам се че всички сте добре в здравословен аспект основно  Hug Hug имам доста да чета цели 35 теми откакто ме няма , но скоро ще ви настигна   bouquet

# 20
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug

Севи здравей  Hug Hug

# 21
  • Мнения: 27
Дори и да получават сценария за всеки следващ епизод, аз все си мисля, че още при подписване на договорите, актьорите знаят каква е  сюжетната линия заложена в сериала.
Така е,но после всичко зависи от това как ще се приеме сериала и какъв рейтинг ще има.Колко сериали се провалиха заради рейтинг и набързо сценаристите ги приклучват без да покажат истинският замисъл.

# 22
  • Мнения: 56

"Durmak Yok, Çalışmaya Devam"

karalar bağlayıp oturamayacaklarını söyledi.

 Kendisi gibi oyuncu eşi Vahide Gördüm'ün meme kanserine yakalanması sebebiyle zor günler geçiren Altan Gördüm; dizi ve film çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Eşinin en büyük destekçisi olan Gördüm, 'Türk Pasaportu' ve 'Labirent' adlı filmle, 'Babam İçin' adlı dizide rol alıyor.

 Geçen hafta da 'Umutsuz Ev Kadınları' adlı diziye konuk oyuncu olarak katılan Gördüm; "Başımıza gelen talihsiz durumdan dolayı karalar bağlayıp oturacak değiliz. Durmak yok, çalışmaya devam" dedi.

# 23
# 24
  • Мнения: 21 201
Хайде на следобедно кафенце. Hug
Да се поразсъним малко, че снощи заспах към 03ч. и сутринта в 07ч. бях на крак, и имам нужда от кафе.

# 25
  • Мнения: 21 201
От статията за Вахиде и съпругът й не можах да разбера с Гугъла-той ли, ще работи без да спира или тя, ще работи без прекъсване?!

# 26
  • Мнения: 2 449

  Благодаря за новата тема Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 2 449

     love001  love001  love001

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте. Hug Днес съм по-добре и ще съ с Вас за серията. Hug
Първите три снимки май са от заведението, в което са били Чаги, Джейда и Седеф, а другите две май са от погребението на Халдун. Confused





# 29
  • Мнения: 180
Здравейте. Hug Днес съм по-добре и ще съ с Вас за серията. Hug
Първите три снимки май са от заведението, в което са били Чаги, Джейда и Седеф, а другите две май са от погребението на Халдун. Confused






Здравей,Джули.Добри новини днес.

Общи условия

Активация на акаунт