След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 195

  • 33 666
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 116
Възможно ли е авторът на тази статия да се позовава само на информация от турските медии, защото както се подчертава, българските отричат подобно нещо, т.е. вярна ли е все пак или...?!

# 46
  • Мнения: 23 352


Позовават се само на турските медии. Не вярвам някоя телевизия да е купила сериала. Дори в Гърция излезе на DVD, а не в телевизионен в ефир. Освен ако бтв не са решили, че могат да направят добър рейтинг от истериите, които ще се отприщят, ако сериалът тръгне в нашия ефир. А те са  неизбежни, защото зрителите не знаят, че ВВ е повече някаква арабска, ориенталска приказка, отколкото исторически сериал.

# 47
  • Мнения: 617
Възможно ли е авторът на тази статия да се позовава само на информация от турските медии, защото както се подчертава, българските отричат подобно нещо, т.е. вярна ли е все пак или...?!

    Това е труден въпрос? hahaha Нямам представа колко е истина! Отдавна из сайтовете тази информация се разхожда. Прилича ми на всичко онова, което го има в турската преса. Само посочването на конкретна тв е нещо ново! Има-няма още 40-50 дни и ще разберем. Нали пишеше, че на 22 декември започва излъчването в много страни едновременно. А и бтв ще трябва да го обявят в програмата си. Няма да го пуснат нелегално! Joy

  Прочетох поста на Варна и съм на същото мнение. И преди писах - не вярвам да е купен, но... ще видим!  Wink Трудно си представям точно този филм да върви по наша телевизия.

# 48
  • Мнения: 2 411
Варна,благодаря за новините ,с които непрекъснато ни радваш.
Аз също мисля,че много дълго време Халит ще бъде помнен като Каннуни.Сравнението на Майдрим
със Стефан Данаилов е много сполучливо.Още повече,че Сюлейман е много значима фигора в Османската империя.Имено за това,че серияла третира един от най-силните периоди на империята
и гледаемостта на серияла е толкова висок.
Халит винаги е добронамерен към журналистите и това е много добре.Само веднъж съм го видяла да се ядоса ,че го снимат,когато хранеше Али. Дали не  е, защото я няма до него любимата му
Берги? newsm78 Али е голям бонбон и тати с удоволствие се занимава с него.
От поста на Майдрим:"...главен политически съветник в продължение на десетилетия под името турски Hürrem. " Какъв съветник?Само слухти и дебне коя ще се вмъкне в леглото на султана.
Поне такава я виждаме до сега.
Обаче в 31 серия много ми хареса сполучливия отговор на Хюррем на злобните подмятания на Махидерван-"Аз имам поне кого да ревнувам."Направо я заби!Търсеше си го!

# 49
  • Мнения: 4


Позовават се само на турските медии. Не вярвам някоя телевизия да е купила сериала. Дори в Гърция излезе на DVD, а не в телевизионен в ефир. Освен ако бтв не са решили, че могат да направят добър рейтинг от истериите, които ще се отприщят, ако сериалът тръгне в нашия ефир. А те са  неизбежни, защото зрителите не знаят, че ВВ е повече някаква арабска, ориенталска приказка, отколкото исторически сериал.
И аз не вярвам,момичета-малко вероятно е това и според мен.
Но ще видим-декември не е толкова далече.

# 50
# 51
  • Мнения: 11 116
Варна, с тези дрехи Берг и Халит бяха на гласуването за техните синдикати.  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 017
                                        ПРИЯТНА   ВЕЧЕР  Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 11 116
Краси, много е приятно! Hug  bouquet

Всяка секунда от този клип събужда много хубави спомени, защото моментите са любими, споделени и обсъждани в темата с  много радост!  Hug

Последна редакция: сб, 05 ное 2011, 19:39 от Mydream

# 54
  • Мнения: 23 352
И в Истанбул празнуват Хелоуин. С малко закъснение, ама нищо...Тази вечер ще има празненства на различни места в града.  Представяте ли си Али на хелоуинско парти.  Laughing Laughing Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 1 017
ВАРНА,напълно е възможно да се маскират,нали Берг беше казала,че си падат малко комедианти,голяма рода са,сигурно и бол деца...АЛИ  СИГУРНО ЩЕ Е ЦЕНТЪРА НА ВНИМАНИЕ Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 11 116
Слънчо сигурно няма да празнува, но Берг е купонджийче, може и да са някъде по програма. Laughing Laughing Hug
Ама както казва Красито, този малък бонбон ще бъде отсега тататък в центъра на събитията.
Все си го представям как си маха ръчичките и бяга като в парка. Joy Joy Joy
Кой знае какви сладкиши и бонбони ще предлагат на тези места?! Laughing

# 57
  • Мнения: 23 352



Не, те празненствата ще са на обществени места. Хората вкъщи едва ли ще го празнуват. Не е традиционен техен празник. Просто си помислих, че може да го заведат на някое хелоуинско парти, ако не е много късно вечерта. А иначе сега за Байрама Али сигурно пак ще обиколи родата.  Laughing  Кой знае с какво нетърпение го очакват всички. Наистина е много сладък като бяга. Винаги е забързан и устремен.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 017
БЕРГИТО за сета прави курабийки, сигурно и днес цял ден е пекла  #Crazy newsm78 Joy Joy Joy/шегувка/ Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 11 116
Да, да, покрай обществените места и повода имах предвид.  Hug

Това нали е Курбан Байрам, който предстои?

Общи условия

Активация на акаунт