Януарските деца, радват се на есента! (24)

  • 27 848
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
хахаха, точно си публикувам мнението и чувам "пляс пляс пляс" (от ръчички, шляпащи по пода) - Тервел пристига  hahaha Бях го оставила да спи на леглото на брат си, той се е събудил тихомълком, слязъл и пристига при мен. Детската стая е в другия край на апартамента... а милото ми детенце знае къде да ме намери  Blush

Мацки, я дайте акъл как да заваря чорапите на краката на малкото?  Thinking

# 31
  • Мнения: 1 687
просто намери подходящите чорапи. тути и тя се оплакваше от това.
аз на дара съм намерила едни чорапи тип терлик май се водят, дето й стигат до глезена и с тях няма проблем. иначе имам още 5-6 модела, дето ги събува в миг, а ако не успее те сами си падат под строгия й поглед Laughing
3/4-тите чорапи също по-трудно се събуват...

# 32
  • Мнения: 251
 Ноеми, оправен младеж си имаш ти  Simple Smile

 За спестяването, какво да кажа, никога не съм умеела да си правя сметка на парите, колкото имам толкова харча, добре, че мм не е като мен, че ще я втасаме...

 Ети, надявам се да бъдем в студ. град скоро, ама надали...сега предстои да пуснат блока в експлоатация, но едва ли ще можем да направим ремонта бързо, а сега сме близо до кат.

 Девойки, всички ли ще се връщате на работа след еднагодишна възраст, само аз ли ще ползвам майчинството до 2год., но няма на кого да я оставя, не ми се иска да наемам жена, пък съм решила да я пусна на ясла догодина септемри.

 Малката се събуди, след малко излизаме да се възползваме от слънцето, че май скоро времето се разваля...приятни разходки от нас  Hug

 А, за чорапките, Ивайла го правеше същото, но й взех малко по-стегнати и тях не ги събува, явно наистина зависи от модела...

 

# 33
  • София
  • Мнения: 550
Привет в новата тема!

Аз се събудих с главоболие. Май нещо се разболявам та като нахраня и приспя Тина ще направя едно тае-бо, ще се напаря в банята и ще се кротна на дивана да си чета я някое законче, я наредбичка.

Та като сте заговорили за спорта - всичко е въпрос на организация и мотивация. Пари изобщо не трябват - човек и в домашни условия може да тренира пълноценно. Мъжът ми е пример за това - става в 5:30 и тренира всеки делничен ден, в страхотна форма е. Има клипчета с всякакви упражнения, кардио и каквото ти душа иска. Аз тренирам той като се прибере от работа и поеме малката или през деня докато спи. Преди години (преди да го познавам) не можех да си представя да тренирам вкъщи, но човек се променя Simple Smile

На народни танци ходих преди да забременея - идваше едно момиче да ни преподава в работата след работно време. Много беше приятно и зареждащо, а после по тийм билдинги основно се пускаха хора (чичовото беше сред любимите). Та пак искам да ходя, но ще е след като се върна на работа. Латино - две години и половина танцувах с едно приятелче (6 години по-малък от мен  Embarassed ) в школата на Памбос. Беше страхотно, да ме пита човек защо се отказах. Та то също има своето очарование, но тряба да имате партньор, защото основно ходят мацки и мъжете не достигат, та се губи основният кеф.

gali&presi, не съм ги и чувала тези пантофки, но ми стана интересно и ако някой ги е ползвал да сподели.

Ноеми, купих от Хиполенд чорапки до коленете и така по-рядко успява да ги свали. Другият вариант е по чорапогащник да си седи.

Стига толкоз, че стана дълго.

# 34
  • Мнения: 493
Записсс... После ще пиша. Тея спи вече 2 часа в колата и аз седя и я чакам да се събуди.

# 35
  • Мнения: 6 441
Така като чета май само ние сме само на кърма на поискване. Опитва от храната която ядем но по 1-2 лъжички максимум и нерегулярно. Няма режим.  Crazy

Да бе да... +2
+ 1
Само дете твърдата ни храна е 3 лъжички  Mr. Green

Тонита, давай , брой ни. Бебеш ще я чакаме някой друг път.Аз не съм сигурна. Като се организирате ще кажа дали ми е ок времето.  Peace

Бубе, тя минус 60 си е яко плюскане, ако питаш мен.Хич не е диета.  Peace


# 36
  • Мнения: 2 590
Мацки, я дайте акъл как да заваря чорапите на краката на малкото?  Thinking

http://www.babble.com/CS/blogs/droolicious/archive/2009/02/04/ke … y-s-socks-on.aspx



 Wink

# 37
  • Мнения: 2 631
Като си говорите за чорапи..., да поговорим пак за обувките??
Кажете ми от кои марки сте доволни и за какво да гледам в една обувка?? По-голяма ли да я взема или точен размер? Още не сме проходили, но се изправяме навсякъде и на всичко....  Crazy Още не сме купили нищо за сезона...., караме с едни буйки Адидас и т'ва е....  ooooh!

# 38
  • Мнения: 205
хора, дайте акъл как да преборя една ужасна суха кашлица по възможно най-бързия начин

Ноеми, по въпроса с чорапите не мога да дам акъл, защото и при нас е същото, но адски много се забавлявам с Марти когато започне да прави отчаяни опити да си свали чорапогащника. Кво ли си вика, ебати и дългия чорап  Laughing

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
look_at_me , Синекот ако е суха. Ако те мъчи да отхрачваш - Вентулин + Мукосолван.
Надигам направо от сиропите на децата, ама конски глътки. Но лекарствата ги има и на таблетки.

Кво ли си вика, ебати и дългия чорап  Laughing


 Joy  Joy  Joy
И аз така с чорапогащник си мъча детето.

# 40
  • Мнения: 629
И мойто бръмчи с чорапогащник.
Бендж, къде ги има в Бг тези екстри?
адис, аз изобщо нямам намерение да работя. Да даде Господ още 1-2 бебета, смятам да си ги гледам.

# 41
  • Мнения: 2 376
Така като чета май само ние сме само на кърма на поискване. Опитва от храната която ядем но по 1-2 лъжички максимум и нерегулярно. Няма режим.  Crazy

Да бе да... +2
+ 1
Само дете твърдата ни храна е 3 лъжички  Mr. Green




+1

# 42
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте!

Ади и тя яде много малко твърда храна, но днес за обяд си изяде цялото пюре от риба + половин филия топени залъчета в боба на батко й  Shocked. В резултат взеха да ми прокапват гърдите  Simple Smile.

За работа и аз не бързам, поне до 2 годинки ще си гледам Адката, а пък за след това си мисля да си търся нещо за по 6 часа работно време макс. Искам да имам време за децата, да им е чисто, подредено и сготвено, да мога да водя Бобо на извънкласни занимания и да му помагам с уроците и домашните. Въобще не съм амбициозна за кариера и моето професионално развитие. Разбира се, ако много се влоши финансовото ни положение плановете ще се променят и ще си търся нещо по-скоро във времето. Възхищавам се на майките, които успяват да съчетават двете неща, но аз не съм от тях.  Peace

За чорапките, и на Ади й падаха през лятото, сега обаче ходи (всъщност не ходи  Mr. Green, а е облечена) с чорапогащник и гумирани чорапки, които не й падат.

МарияП, честит рожден ден на баткото! Да е много щастлив и да ти помага с бебето!   bouquet

Диети никога не съм спазвала, не съм и спортувала, но съм нямала проблеми с килограмите. Сега имам да смъкна 6-7 кг., които много ме дразнят, ще видим кога и как.  Thinking

   bouquet

# 43
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ей не се ли разпиша сутринта ,после е много трудно

Бубе   bouquet Hug

МарияП
,малко със закъснение,Честит Ти Рожденик,да ти е жив и здрав ,и много усмивки му желая!!!

А за оранжевия памперс ,не искам да досаждам,но от както го ползваме Нели не се е зачервила нито един път.Минах ме и през разстройство.Не и слагам и крем вече,от всички други се зачервява,даже и от Либерото се е случвало(те ми бяха фаворит)Бях решила ,че просто е чувствителна и докато ползваме памперси ще сме така.Писах за ниската цена-16лв.но тя не е критерий,ще ги купувам и на по висока цена.
Клечо ,къде се загуби?Такъв Хъджис в Пз няма

Ноеми,чорапите на мене са ми фикс идея вече ,какво ли не купих,за съжаление и чорапогащниците изхлузваме ,толкова ,че трябва да я обувам пак.Взех и едни пантофи на КК имат закопчалка и за сега(май станаха две седмици от както и ги купих newsm78)не е успяла да ги събуе.Но как остане без тях веднага си събува чорапите.Ето това са
Бенджи ,тези чораподържачи(има ли такава дума Embarassed) ги гледах на живо,те са малко по стегнати от чорапите,според мене целта им е да не се свличат от крачето.
gali&presi аз писах за тези,струват ми се по подходящи за на вънhttp://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10067&cat=4

# 44
  • Мнения: 2 590
Заяц, за Варна знам къде се продават, но в други градове не знам.

Тути, да това им е целта, нали Ноеми точно това питаше, как да не се свличат и да не могат да си сбуят чорапите: keep babys socks on - не значи ли точно това?

Общи условия

Активация на акаунт