Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Виждам, че има теми за процедурите докато се стигне до взимане на ваучер по оперативната програма, къде да учим английски или други езици, но не намерих темичка за тези които са учили или ще учат в Кабината. Моля тук да пишат тези които ще се запишат или вече учат там.

# 1
  • Бургас
Здравей, аз започнах курса от 21.11.11.  Като цяло е добре структурирана информацията в сайта, удобство е наистина да се учи от вкъщи. Особено за такива като мен с бебета Simple Smile Засега нямам много наблюдения от преподавателите. Нямам възможност да влизам всеки ден във виртуалните стаи, засега успявам най-много веднъж на седмица. Изключително неудобно е за мен, че уроците са от19-21 ч.,защото точно тогава се започва къпане, хранене, приспиване на бебката /няма кой да ми помага/, а компютърът е в стаята, в която и тя спи, та не мога да се включвам в урока, а то и докато се приспим е станало 20.30 минимум. Надявам се и други да се включат, интересува ме от кой преподавател сте доволни  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт