Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ноем. 2011, 18:13 ч.

Once upon a time/Имало едно време по abc

• 41 342
  • 733
  •   1
Отговори

По abc, в неделя от 8 вечерта

Сериалчето е от създателите на Lost/Изгубени и започна много обещаващо. До момента са излъчени две серии

Има ли вече фенове (ако го качват по торентите)?
Ето и инфо от сайта на abc

# 1
  • Пловдив
Много свеж сериал.

Направо се влюбих от пръв поглед, но аз обичам подобни жанрове. Simple Smile

# 2
Има, има:) В темата за терра нова говорим за него, но е супер, 4е има тема:)))

# 3
Ооо! Да! Това сериалче ми напълни душата! Сега го чакам с нетърпение.  Mr. Green

# 4
  bouquet Много е приятен  Grinning (а, си мислех, че ще е боза  Laughing) В него има нещо лирично, детско, нежно, носталгично  Blush

# 5
  • КиТ
Има разбира се,както каза 10 c's,спамихме друга тема за него Mr. Green,дори обмисляхме нова тема да отворим за него и Грим,ма в крайна сметка,решиха в общата Rolling Eyes сега ми е по-добре така с отделна  Mr. Green

# 6
  bouquet Много е приятен  Grinning (а, си мислех, че ще е боза  Laughing)  

И аз тръгнах скептично настроена, но успя да ме грабне.
В интерес на истината си наложих да гледам първата серия, заради рекламата, че е от създателите на Лост  Laughing

Аз имам и въпрос тгава, щом има гледащи го  Wink   bouquet - вещицата (майката на момченцето, как му беше името  ooooh! , която го е осиновила) наясно ли е, че е тя, в реалния живот според вас? Тоест осиновителката знае ли коя е от приказката или и тя е забравила, както според мен не знаят и останалите? (според мен учителката също не знае и живее съвсем реалнен живот, неосъзнавайки нищо).. дано се разбра какво питам  Crazy

# 7
знае да. но не знае, че и онзи с острия нос знае:)

# 8
  • София
Радвам се, че виждам някои нови лица. Поздравления за темата  bouquet

Знае, разбира се. И Румпелдърадъра знае също, явно е намерил начин да се предпази
ПС - А ченгето кой приказен герой е newsm78

# 9
  • КиТ
Хенри се казва момчето,запомних го понеже показаха надгробния камък на бащата на злата вещица,който също се казва Хенри и свързах нещата,че може би това е преродения баща и помага на Емма да оправи нещата,така си мисля аз де Thinking
Иначе тази магия който направи,там Румпелдърадъра нещо й помагаше и може по някъв начин,да са успели да си запазят спомените Rolling Eyes

# 10
Радвам се, че виждам някои нови лица. Поздравления за темата  bouquet

Знае, разбира се. И Румпелдърадъра знае също, явно е намерил начин да се предпази

Румпелдърадъра - a tozi от къде е?

# 11
  • на изток от рая
Здравейте, момичета.
Отдавна си търся още един сериал, освен Съпругите, Анатомията, Добрата жена и Абатството  Embarassed    А, забравих и Щети и The Killing. Е, ами, не са много!
Отивам да си сваля първа серия, ще я изгледам и се надявам да пописвам при вас.

# 12

Да, вярно, че Хенри беше малкия  Hug

А Рампълстицкин (или подобно му беше името) от добрите или от лошите ще да е?

Още един въпрос- нали Емма (много е сладка, още от д-р Хаус я харесвам много!) има дарбата да разбира кога някой лъже- ако помните, тя пита вещицата дали обча Хенри и тя каза "да", но според вас тя мисли, че вещицата лъже и това я накара да остане в Сторибрук (града) или е разбрала, че е казала истината?!
Как мислите? Не стана ясно, само дадоха лицето на Емма в този момент и след това как си търси място да остане.
А и Хенри явно има някаква дарба, защото той незнайно как разбра, че майка му (Емма) е останала в града и го дадоха как се усмихва...

Какво мислите?
И ако лъже осиновителката- каква е целта и да осиновява Хенри?

# 13
Това е един много завладяващ и обещаващ сериал! Винаги съм харесвал приказките и "Имало едно време" е точно като за мен. Очаквах с нетърпение първия му епизод, а сега очаквам всеки следващ. Hug

По мое мнение, Реджина/Кралицата все още не е напълно наясно какво представлява градът. Но нещо вътре в нея й подсказва истината- може би затова тя толкова много искаше да види последните страници от книгата. Също така, тя май усеща, че Румпелщилцхен може да й даде някои отговори. За него вече съм по-склонен да вярвам, че е единственият (освен Хенри), който знае истината за Сторибрук. Но, естествено, това засега са само предположения, а отговорите ще ги получим с времето.

# 14
  • UK
И аз съм тук. Хенри разбра, че Емма е останала, защото часовника тръгна, не защото просто така си е знаел, а за Реджина не съм сигурна, че е съвсем наясно с това коя е и какви са всички. Иначе си мисля, че нямаше да се занимава да арестува Емма, щеше да действа по нейните си начини. Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт