Подлудява ме сухата ми кожа

  • 1 475
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 170
Здравей и от мен:)
Аз също съм с ужасна кожа. Отскоро имам и някакви неприятни обривчета, които сърбят много подличко. Някой каза нещо за крем Здраве и аз съм съгласна, но той е малко сухичък като консистенция. Аз бих ти препоръчала по- скоро Медико Идеал. Той е по- мазен и лично на мен ми облекчава сърбежите.
, за лицето все още не съм открила подходящ крем за мен.
Преди няколко години зимата лицето ми беше ужасно, ужасно сухо. И ми препоръчаха следното: в най- обикновен крем Лимон слагаш витамин А и витамин Е (течни). Не видях дали си бременна Embarassed, но ако си- посъветвай се, защото с тия два витамина трябва да се внимава. Това помага, защото обикновено проблемите на кожата идват от липсата на тези витамини.
Поздрави и да се оправяте:)  bouquet

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мажи се с чиста, преварена свинска мас, тя е най-близка до кожата! Ако няма от къде да намериш, помоли някоя баба, от тези дето идват от селата да продават зеленчуци и зимнина по Граф Игнатиев, да ти донесе от село, те всичките имат, защото гледат прасета! Аз така се оправях, а и бебето мажа с такава мас откакто се е родило, и кожата му е разкошна! УСПЕХ!

# 17
  • Мнения: 1 410
Моята кожа също е суха (не чак толкова) и аз се мажа с лосион на AVON. На мен ми помага, но най-добре ходи на дерматолог.

# 18
  • Мнения: 280
За много суха и лющеща се кожа каквато е и моята ползвам емулсията Еудермол 8 на Талодерма.Ефекта е страхотен. Продава се в аптеките.Успех   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 111
Бебешкото олио на джонсън,маже се върху влажна кожа.Така мазничкото попива много хубаво в кожата и тя е мазна поне 1 ден. 

# 20
  • София
  • Мнения: 44 088
олиото  джонсьн и аз го ползвах азно е хубаво е но пак аз се обривах от него,ама се мажех щото пьк си чувствах добре кожата - не ми се зсушаваше

# 21
  • Мнения: 1 735
Мажи се с Какаов масажен крем.Български е и струва 3,85. страхотен ефект има върху мен и си умирам от яд ,че не го открих докато бях бременна.След като родих започна да ми се лющи кожата както описваш ти и маслата не ми помогнаха.Това обаче ми подейства невероятно.Помоли скъпият да те масажира с кремчето-много е готино и ще миришеш цялата на шоколад.(гледай да не те изяде...) hahaha

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ох, никакви олиа не помагат. Наистина кожата би трябвало да остане доста мазна поне за час два ама не става. Четох някъде, че при подобни случаи по-важно е не омазняването а хидратирането на кожата. Да ви кажа май има нещо вярно. От няколко дни смених тактиката и като че ли се чувствам по-добре. Ползвам един много мек бебешки хидратиращ лосион на българска фирма "Бебе". Доста добре е за сега като се има предвид какво беше. Абе давам си още малко време и ако не сане бягам на дерматолог.  Rolling Eyes

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Това с шоколадчето ми хареса, едно действие двоен ефект Laughing Ако не помогне за кожата то за другото ефекта е гарантиран Joy

Общи условия

Активация на акаунт