Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Досега не съм качвала снимки на дъщеря ми гола, но не съм се и замисляла, че може да има такъв поглед върху тях. Това е направо откачено. Едно мило, сладко бебче и кретени дето се представят разни неща..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 31
  • Мнения: 1 612
Аз ако съм на мястото на пострадалите мами ще се обърна към полицията.
Не бъдете пасивни!
На такива хора мястото им е в затвора!

# 32
  • Мнения: 1 645
Аз съм си качила няколко снимки,но са заключени.
Голи снимки никога не бих качила,дори и да имах такива - Дани има 2 - 3 голи снимки и то като много малко бебче.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 477
Имам албуми със снимки на малката - с парола и не са публични, облечена - от празненства разни. Моя приятелка не знам от къди й хрумна да снима малката докато я къпех - беше ми пратила 5-6 такива снимки и аз ги държах за малко в такъв личен албум, но ги махнах...По принцип дребната има точно 2 голи снимки и то на 2-3 месечна възраст....не виждам смисъл от тях - след време само ще ги крие от пирятели и ще се притеснява. Спомням си майка ми как умреше да търси да покаже точно тези снимки пред приятели.....

# 34
  • Мнения: 5 228
Скоро като влизах в bgphoto ми направи впечатление, че на първата страница, където излизат случайни снимки, имаше няколко снимки на голо бебче във вана. Точно си помислих, че никога не бих качилатакива снимки на дъщеря ми в Интернет, още по-малко в публични албуми.
Хубаво е, че сте се свързали с Додо. Мисля, че такива писма не  трябва  просто да се изтирват, а да се търси отговорност за тях.

Общи условия

Активация на акаунт