Моля ви, бъдете с мен

  • 3 192
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Моля за подкрепата  ви...
Днес, на Коледа, се навършват четири години от смъртта на малкото ми момченце.
От снощи, вместо да се радвам и да пея с детето си, аз плача. Представям си какво би било, ако....

Сърцето ми е свито, не чувства радост от празника...докога така.
Само с вас споделям. Извинявайте
Празник е....

# 1
  • Мнения: 1 008
Аз те подкрепям и ти съчувствам! За съжаление нищо друго не мога да направя, за да те накарам да се чувстваш празнично.....
Чувствам се по същия начин, и аз плача от снощи...  Днес стават 2 месеца откакто загубихме нашето бебе, а като си помисля че по коледа ми беше термина....
 За това докога ще е така - вероятно завинаги.... Но ти бъди силна заради детенцето си, то заслужава!

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Мила Мира,
много бих искала положителната енергия, която ти изпращам, да стигне до теб,
за да може поне мъничко да те разведри.
Мъката никога няма да си отиде, но човек някак трябва да продължи да живее - най-
малкото заради любимите хора около него.
Чувала съм, че на такива светли празници Господ прибира най-чистите душици при себе си.
И въпреки това, не мога да не го попитам - Господи, защо????

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 13:35 от жълтичко ЛимОнчЕ

# 3
  • София
  • Мнения: 3 960
Прегръщам те силно! Бъди силна!

Господи, ЗАЩО, ЗАЩО се случват такива неща ?!?

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И аз бих искала да ти изпратя от моята положителна енергия и тя да стигне до теб. Знам,че е трудно в такива моменти,в такива дни.Но трябва да бъдеш силна и да обсипваш с обич това прекрасно създание ,което имаш до теб. Трябва да по-често да мислим за доброто,което ни се случва.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мира, ти си прекрасен човек!
Нищо на този свят не се губи! То просот се трансформира от един вид и въплъщение в друг! Сигурна съм, че тази раздяла е временна и тя е нещо, което ти от болка можеш да трансформираш в позитивно очакване на прекрасната среща - може би в друг живот, може би тук, но под друга форма... Понакога Господ спестява много мъка на някого, като го прибере при себе си - сигурна съм, че там където е малкото Ангелче - то е по-добре, отколкото би било тук! Има си промисъл във всуко нещо и това, че не виждаме причината не значи че тя не съществува!
Уви това на нас не ни помага да преодолеем загубата... но аз понякога си мисля, че ако това не би станало - то други прекрасни неща не биха ти се случили... И може би малкото ангелче си е тръгнало, за да бъде днес Елеонора с вас... Но то ечаст от вас, до тогава докато го носиш в сърцето си, а това е най-хубавото място за едно дете - майчиното сърце! ДОкато е в сърцето и ума ти - то е с теб, живее чрез теб - затова не бъди тъжна, за да не го натъжаваш, а бъди щаслива, че то е някъде на по-хубаво място...
Целувки и много обич от мен и ДАни за теб, Елеонора и вашия татко! Както и една добра мисъл за твоето ангелче - където и да се намира!

# 6
  • Мнения: 521
Мира, ти си прекрасен човек!
Нищо на този свят не се губи! То просот се трансформира от един вид и въплъщение в друг! Сигурна съм, че тази раздяла е временна и тя е нещо, което ти от болка можеш да трансформираш в позитивно очакване на прекрасната среща - може би в друг живот, може би тук, но под друга форма... Понакога Господ спестява много мъка на някого, като го прибере при себе си - сигурна съм, че там където е малкото Ангелче - то е по-добре, отколкото би било тук! Има си промисъл във всуко нещо и това, че не виждаме причината не значи че тя не съществува!
Уви това на нас не ни помага да преодолеем загубата... но аз понякога си мисля, че ако това не би станало - то други прекрасни неща не биха ти се случили... И може би малкото ангелче си е тръгнало, за да бъде днес Елеонора с вас... Но то ечаст от вас, до тогава докато го носиш в сърцето си, а това е най-хубавото място за едно дете - майчиното сърце! ДОкато е в сърцето и ума ти - то е с теб, живее чрез теб - затова не бъди тъжна, за да не го натъжаваш, а бъди щаслива, че то е някъде на по-хубаво място...
Целувки и много обич от мен и ДАни за теб, Елеонора и вашия татко! Както и една добра мисъл за твоето ангелче - където и да се намира!

i az napylno podkrepqm catnadeen.vse pak edva li angelcheto ti bi iskalo da stradash

dano ot sega natatyk samo gotini neshta da ti se sluchvat Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Мила Мира,
Представям си какво ти е.... Незнам как мога да те утеша. Прегръщам те силно!!!

# 8
  • Мнения: 4 212
Мира, твоето дете е на най доброто място. Искам да ти кажа, да живееш сега, за момента и да гледаш в бъдещето. Знам 4е е трудно, но е много по лесно.
Бъди силна. С теб съм. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 7 107
Мира, твоето дете е на най доброто място. Искам да ти кажа, да живееш сега, за момента и да гледаш в бъдещето. Знам 4е е трудно, но е много по лесно.
Бъди силна. С теб съм. Heart Eyes
Имаш и моята силна прегръдка. Hug

# 10
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мила, Мира!
Бъди силна, не се предавай и гледай напред!
Мира, твоето дете е на най доброто място. Искам да ти кажа, да живееш сега, за момента и да гледаш в бъдещето. Знам 4е е трудно, но е много по лесно.
Бъди силна. С теб съм. Heart Eyes

Прегръщам те силно!

# 11
  • Мнения: 37
Мила Мира,какво за теб е идеалния свят?Място без болка,без мъка,без несправедливости,без зло,без завист,без нещастие.Не можеш да си представиш,че има такова измерение,нали,защото ти не си в него,а тук,с цялата мъка на една осиротяла душа,принудена ежедневно да се бори с безкрайната тъга.Но твоето дете не е тук,повярвай ми,искрено се надявам то да е на мястото,което си представям и където си мисля,че е и моят невинен син.Кураж,дори и да е там,ти пак си му нужна.

# 12
  • Мнения: 218
Мила Мира, кураж.Едва ли има друго място където да бъдеш толкова добре разбрана.  Дай си сили да се усмихваш повече, да радваш детето. Така ще зарадваш и малкото ангелче.  Аз се опитвам да го правя и мисля, че се получава. В началото се усмихваш насила, но в един момент даброто настроение те завладява. Дано да успееш. Прегръщам те силно. Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Благодаря!

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мира - сърцето ми плаче с твоето  Cry.
Прегръщам те  Hug, целувам те   action032, а ти целуни Елора   ladyuu от мен!
Така мисля си, че ще ти поолекне...

Общи условия

Активация на акаунт