Избелване на зъби?

  • 2 547
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 011
Гледах едно предаване ТЕМАТА-Избелване на зъбите-въпреки всички изговорени начини и препарати нужни за процедурата,никой стоматолог не я препоръчва.Ефекта е  като обезцветяването на косата.Както една руса коса  се опърпва,така и избелването на зъбите предизвиква повече риск от кариеси и др зъбни проблеми.УНИЩОЖАВА СЕ ЗЪБНИЯТ ЕМАЙЛ.Ако бъркам нещо ме извинете - не съм стоматолог...

Офффффф и аз така си мисля, че не е хубаво, но какво да правя имам хубава усмивка с подредени зъби, да ама жълти. Комплексирам се ей, усещам се как понякога слагам ръка на устата или нещо такова, абе ................ Close

# 31
  • Мнения: 4 629
Аз за първи път си избелих зъбите онзи ден. Използвах силиконово шини. Имам и лентичките,които някой беше показал на снимка в началото на темата, но още не съм ги ползвала. Зъболекаря на свекърите ми препоръча тези домашни избелващи методи и не вярвам, че той би посуветвал да се използва нещо, което е в ущърб на зъбите.

А на мен идеята за избелване ми дойде като си видях усмивката на една скорошна снимка с мъжа ми и сина ми. Направо ми стана зле  Shocked Та затова се поинтересувах за методи за избелване. Резултата е виден още след първата процедура, а трябва да се направят 6. Та скоро ще имам блестяща усмивка  Grinning

# 32
  • Мнения: 3 011

....................... Та скоро ще имам блестяща усмивка Grinning


Хей Бамби, да 4акаме снимки "преди  и след"  Mr. Green . Искам и азззззззззззз такива лентиииииииииии

Общи условия

Активация на акаунт