Спят ли децата ви (около 2 годишните) със спални чувалчета?

  • 1 967
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 542
Чета, няма как да го откопчее... чувала се закопчава с цип от брадичката към краката и може би това е проблема, щото ако можеше да си го маха сама, сутрин няма да опищява света като става.  Sad
Ами нашите са същите - откопчават се от брадичката към краката. За Борис не е никакъв проблем, даже много рано се научи...не ме пикай как, никой не му е показвал  Close
Вече съм вдигнала ръце. Най-странното е, че като си спи отвит, ръцете и краката са му топли  Shocked

# 31
  • Мнения: 513
Обратното бе, нащо се закопчава от брадичката към краката.

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двете ги слагам в чували, иначе са отвити на 5-тата мин.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
Спи с чувал - да!

Моите деца от 2-я месец от раждането си са в чувал вече.
Дъщеря ми спа в него до 5г. и дано и синчето до толкова години да ги търпи Peace

При нас е по-същият начин! Имаме си летни и зимни чувалчета.
Дано и малкият го търпи толкова колкото кака си(тя спа с чувалче до 4 г).

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Елфи4,съ4увствам ти... Confused
Ние миналата зима си я изкарахме цялата в 4увала,голям рахат,но тази зима гимнастиката не стана.  Confused
Джулия спи много неспокойно,върти се,рита,отвива се нон стоп, абе мани мани.  ooooh!
Като застудя и аз си извадих 4увал4ето и си я муШнах вътре по стар навик. Да ама не. Naughty Всяка ноЩ я намирам извън 4увала. Разкоп4ава си го и излиза и в крайна сметка пак спи цяла ноЩ отвита. Не знам топло ли и е, тясно ли и е ( макар,4е 4увала е Широк)  newsm78,но факта е налице...
Та и аз по4нах да обли4ам дебела пижама и да я оставям да спи както си иска... Tired
Друг вариант са и дебелите ватени пижамки ( цели,не две 4асти ) които са и с прика4ени 4орапки. Не знам дали го обясних добре. newsm78

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И Рая излиза от чувала  Sick А аз съм спокойна, че не спи отвита!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 621
Никога не е спала в чувалче, пък сега вече е изключено, тя ще пропищи квартала, ако я пъхна в чувалче. Shocked Просто няма навик. Наистина много се отвива, но аз я обличам повечко и досега не сме имали проблем. Wink

# 37
  • Мнения: 863
И мойта буба я слагам в чувалчето откакто захладня.Миналата година си спеше без проблем,но тази вече е голяма и се изхитри...научи се да разкопчава ципа и си излиза сама.Понякога си се завива с олекотената завивка,която я оставям до нея завсеки случай Wink

# 38
  • Мнения: 1 214
Ние прък сме с чували и зиме и лете  от 1-месечно бебе  Laughing Много си ги обича  и сама се напъхва вътре.

# 39
  • Мнения: 3 248
Ми, да кажа за "моите" големи бебета. Mr. Green
По-мъничката спи в чувалче, да. Тя е на 1 годинка и 10 месеца. Отдолу е само по боди и памперс. Peace
А по-голямата, която е на 2 годинки и половина, не спи в чувалче... вече е наистина голяма за това, но мисълта ми е, че като се замисля май като много малка е спала в чувалче, а след това не! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт