Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 63

  • 28 977
  • 721
  •   1
Отговори

Анкета

Какво мислите за "саможертвата" на Шефкет?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
  • Мнения: 14 817
Новата фотосесия на Карел!










е те за този мъж се избиха двете сладурани

# 46
  • Мнения: 6 643
Ангелче-честит имен ден и на теб!!!   bouquet  Wink

Страхотна фотосесия!Тука Толга най-накрая ми харесва-прилича на латино мачо и му отива!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 254
Бискит, аз нямам имен ден! Peace Hug

Радвам се, че ви харесаха снимките. Правени са за "Haftasonu Magazin" тези дни. Flutter

# 48
  • София
  • Мнения: 627
Аз даже и се премених ...  bowuu


ПП Изтрих си половината пост ... видях вече снимките

# 49
  • Мнения: 1 254
http://www.iimmgg.com/image/b937b6d6a944aa5bf9776ab4888635ca ето и за другите, които искат да ги видят, но го отворете с EXplorer - а, защото иначе не се виждат.

koricimu , честита премяна! Flutter

# 50
  • Мнения: 6 643
Бискит, аз нямам имен ден! Peace Hug


Може, но във виртуалното пространство, според ник-а имаш..............  Crazy Crazy   Laughing

Има или не-пак бъди жива и здрава, достави ни наистина голямо удоволствие с тези снимки-много професионално са направени...............  Peace Peace Hug

# 51
  • Мнения: 1 254
Бискит, аз нямам имен ден! Peace Hug


Може, но във виртуалното пространство, според ник-а имаш..............  Crazy Crazy   Laughing

Има или не-пак бъди жива и здрава, достави ни наистина голямо удоволствие с тези снимки-много професионално са направени...............  Peace Peace Hug

Благодаря ти! Hug Hug Hug

Ами... щом виртуално имам празник, да почерпя. newsm78 Mr. Green Бонус с Карел и това:



Да ви е сладко!

# 52
  • Мнения: 6 643
Ееееееее-как да не те обича човек!!! Hug Hug Hug Heart Eyes 

# 53
  • Мнения: 2 106
Гласувах с " Постъпката му е безсмислена ... " и така мисля,
защото всеки трябва да отговаря за деянията си.
А ако и другият му зет трябва да бъде спасяван ? Един живот няма да му стигне
да се жертва.

# 54
  • Мнения: 44
Видяхте ли снимката на Назми на шкафа?! Laughing

# 55
  • Мнения: 8 315
Новата фотосесия на Карел!
Систър, Толга не е мой тип, но трябва да призная, че се е разхубавил.  Peace Явно бракът добре му се отразява. Wink Трябва само да се епилира  Sick и да обръсне мустака, и ще идеален. Flutter



# 56
  • Мнения: 337
Джони Деп от Карибски пирати, мисля,че това е идеята на тези снимки, направо му подражава, но е страхотен Crazy Mr. Green

# 57
  • Мнения: 19
Маркирах "друго":сценаристите ни направиха хептен на глупаци.
Оуз имаше поне 5 начина да оттърве кожата,полицията-поне 100,за да разбере,че Шефкет е смешник,но не и убиец.
Най-реално би било Шефкет да удари един танц от радост,че окончателно се спасиха от Оуз и Джейда,да грабне пъстрооката коза  да целува ръка на Разата,той да се почумери,а после да я изпрати да му направи едно кафе.В това време пристига Фикрет с бебето,щастлива,че се е спасила от село,започва радостно да бродира;Шефкет,Али и Неджля да работят...хепиенд!
Joy Joy Joy
Ох, LilaC, много се смях с твоя сценарий.

Страхотни снимки на Оуз, но изглежда като да си е правил пластична хирургия. Ще изглежда интересно с дълъг перчем.

Шефкет още се чуди дали да се жертва, ние вече анкета пуснахме, той още ги мъдри. Ето за това говорим, два епизода продължава сцената с плачове, вайкания и терзания.

Видяхте ли снимката на Назми на шкафа?! Laughing
Къде има снимка на Назми? Shocked

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 21:23 от soya-fen

# 58
  • Мнения: 14 817
Много хубава реч дръпна Али Ръза на бащата на Нурден. Само че същата тази реч се отнася и за него. Не видя ли своя огледален образ втози човек

# 59
  • Мнения: 8 315
Страхотни снимки на Оуз, но изглежда като да си е правил пластична хирургия. Ще изглежда интересно с дълъг перчем.

Шефкет още се чуди дали да се жертва, ние вече анкета пуснахме, той още ги мъдри. Ето за това говорим, два епизода продължава сцената с плачове, вайкания и терзания.
Просто са прекалила с фотошопа. hahaha hahaha hahaha

Лейлята поне още два епизода ще се тюхка и рИве, толкова ще се чуди и мае Шефкет да се жертва ли или не.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт